Portrett av Žan-Luk Leban
Spillerprofil · komplett datakort

Žan-Luk Leban

KeeperTilgjengelig
Født15. desember 2002 · 23 årNasjonalitetSloveniaHøyde188 cmVekt74 kg
22Kamper
1 387Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
05,6
–4,64
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,1
–1,73
Pasningspresisjon
0100
83 %73 %
Kampvurdering
510
6,637,38

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sigma O7.3HNK Rij8.2Shelbou6.9Drita7.9Drita7.2AEK Ath7.2Slovan 6.9Slovan 6.2Omonia 6.3Red Bul
  1. Drita7.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  2. AEK Athens FC7.2 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  3. Slovan Bratislava7.2 vurdering
    19. aug. 2026 · 95 min
  4. Slovan Bratislava6.9 vurdering
    26. aug. 2026 · 122 min
  5. Omonia Nicosia6.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Red Bull Salzburg6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER9902025-263972026-27
  1. 2025-260,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2026-270,00 målpoeng / 90
    397 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 397 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Celje logoChampions LeagueKlubb · Celje · 2026-277.03
Kamper
2
Minutter
217
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
81.57894736842105
Celje logoEuropa LeagueKlubb · Celje · 2026-276.22
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.48275862068965
Flagg: SloveniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Slovenia · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueCelje
    217 min · 54,7 %
  • Europa LeagueCelje
    180 min · 45,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueCelje
81,6 %
Europa LeagueCelje
84,5 %

Kampvurdering

Champions LeagueCelje
7,03
Europa LeagueCelje
6,23

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celje · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
217
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Pasninger
76

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,6 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celje · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
4,64

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,73

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
73 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueCelje
7,38

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
322
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
8
Redninger
51
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueEverton
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueEverton
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueEverton
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueEverton
–

Kampvurdering

Premier LeagueEverton
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Everton · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Goalkeeper · nr. 12

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Everton → Celjetir 1. juli 2025Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

22 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Celje–Red Bull SalzburgEuropa League · 2026-27906.3
Klubb15. oktober · Celje–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27906.2
Landslag29. september · Slovenia–FYR MacedoniaNations League · 2026-270–
Landslag26. september · Slovenia–SkottlandNations League · 2026-270–
Klubb26. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-271226.9
Klubb19. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27957.2
Klubb19. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
Klubb12. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26907.2
Klubb26. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26907.9
Klubb19. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26906.9
Klubb18. desember · Celje–ShelbourneConference League · 2025-26908.2
Klubb11. desember · Celje–HNK RijekaConference League · 2025-26907.3
Klubb27. november · Celje–Sigma OlomoucConference League · 2025-26906.9
Landslag18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag15. november · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb6. november · Celje–Legia WarszawaConference League · 2025-26907.6
Klubb23. oktober · Celje–Shamrock RoversConference League · 2025-26908.0
Landslag13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb2. oktober · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26907.3
Klubb14. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26906.0
Klubb7. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.