Portrett av Predrag Rajković
Spillerprofil · komplett datakort

Predrag Rajković

KeeperTilgjengelig
Født31. oktober 1995 · 31 årNasjonalitetSerbiaHøyde191 cmVekt86 kg
216Kamper
19 096Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Redninger / 90
03,3
–2,75
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,5
–1,19
Kampvurdering
510
–7,09

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Girona8.2Barcelo7.3Granada8.2Real Ma6.5Sevilla6.9Cadiz6.7Atletic7.5Las Pal6.6Osasuna6.2Almeria
  1. Sevilla6.5 vurdering
    22. apr. 2024 · 90 min
  2. Cadiz6.9 vurdering
    28. apr. 2024 · 90 min
  3. Atletico Madrid6.7 vurdering
    4. mai 2024 · 90 min
  4. Las Palmas7.5 vurdering
    11. mai 2024 · 90 min
  5. Osasuna6.6 vurdering
    14. mai 2024 · 90 min
  6. Almeria6.2 vurdering
    19. mai 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER1 2902016-171 2602017-187202018-192 4302019-203 4962020-213 4202021-223 2402023-24
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    2 430 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    3 496 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    3 420 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    3 240 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1714 kamper · 1 290 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1814 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2027 kamper · 2 430 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2139 kamper · 3 496 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2238 kamper · 3 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2338 kamper · 3 240 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2438 kamper · 3 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Mallorca logoLa LigaKlubb · Mallorca · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaMallorca
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaMallorca
–

Pasningspresisjon

La LigaMallorca
–

Kampvurdering

La LigaMallorca
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 38 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    3 240 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaMallorca
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaMallorca
1,19

Pasningspresisjon

La LigaMallorca
–

Kampvurdering

La LigaMallorca
7,09

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 240
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
1 128
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
16
Vunne dueller
13
Redninger
99
Baklengsmål
43

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-231 turnering · 38 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    3 240 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaMallorca
2,61

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaMallorca
1,11

Pasningspresisjon

La LigaMallorca
–

Kampvurdering

La LigaMallorca
6,84

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
37
Minutter
3 240
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Pasninger
1 083
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
18
Vunne dueller
13
Redninger
94
Baklengsmål
40

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
3
Røde kort
0
2021-221 turnering · 38 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Reims
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Reims
3,11

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Reims
1,16

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–

Kampvurdering

Ligue 1Reims
7,06

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
0
Pasninger
1 043
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
20
Redninger
118
Baklengsmål
44

Disiplin

Frispark vunnet
7
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 39 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Reims
    3 286 min · 94 %
  • UEFA Europa LeagueReims
    210 min · 6 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Reims
3,12
UEFA Europa LeagueReims
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Reims
1,34
UEFA Europa LeagueReims
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–
UEFA Europa LeagueReims
–

Kampvurdering

Ligue 1Reims
6,91
UEFA Europa LeagueReims
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
37
Fra start
37
Minutter
3 286
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Pasninger
1 287
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
27
Vunne dueller
23
Redninger
114
Baklengsmål
49

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Reims · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 27 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Reims
    2 430 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Reims
2,56
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Reims
0,67
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

Ligue 1Reims
7,21
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 430
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
0
Pasninger
871
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
18
Redninger
69
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,71

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,57

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
63 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
6,72

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
10
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 290 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,91

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,63

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
59 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 290
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
142
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
13
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Mallorca → Al-Ittihad FCman 5. august 2024€ 8M
  2. →Reims → Mallorcafre 22. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Maccabi Tel Aviv → Reimsman 1. juli 2019€ 5M
  4. →Jagodina → FK Crvena Zvezdasøn 25. august 2013Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

74 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. mai · Mallorca–GetafeLa Liga · 2023-24––
19. mai · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2023-24906.2
14. mai · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24906.6
11. mai · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2023-24907.5
4. mai · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24906.7
28. april · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24906.9
22. april · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24906.5
13. april · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2023-24908.2
30. mars · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24––
16. mars · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24907.3
8. mars · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24908.2
3. mars · Mallorca–GironaLa Liga · 2023-24907.9
24. februar · Mallorca–AlavesLa Liga · 2023-24906.6
18. februar · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24907.2
11. februar · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24907.2
2. februar · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24905.9
27. januar · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24906.9
20. januar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24907.0
13. januar · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24906.9
3. januar · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2023-24907.3
21. desember · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24907.2
17. desember · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2023-24906.9
9. desember · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24908.2
3. desember · Mallorca–AlavesLa Liga · 2023-24907.7
29. november · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24906.3
25. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24906.9
4. november · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24906.6
28. oktober · Mallorca–GetafeLa Liga · 2023-24906.9
21. oktober · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24907.6
7. oktober · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24906.9
30. september · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24907.5
26. september · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24906.3
23. september · Mallorca–GironaLa Liga · 2023-24906.9
16. september · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24908.2
3. september · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24907.0
26. august · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24906.2
18. august · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24907.7
12. august · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2023-24906.9
4. juni · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2022-23––
28. mai · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2022-23––
25. mai · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2022-23908.0
20. mai · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2022-23905.9
12. mai · Mallorca–CadizLa Liga · 2022-23907.3
4. mai · Mallorca–GironaLa Liga · 2022-23906.6
1. mai · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2022-23907.3
26. april · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2022-23906.9
23. april · Mallorca–GetafeLa Liga · 2022-23906.2
17. april · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2022-23907.3
9. april · Mallorca–ValladolidLa Liga · 2022-23906.2
31. mars · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2022-23907.5
19. mars · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2022-23906.3
12. mars · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2022-23906.5
4. mars · Mallorca–ElcheLa Liga · 2022-23907.6
25. februar · Mallorca–EspanyolLa Liga · 2022-23905.6
18. februar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2022-23906.2
11. februar · Mallorca–SevillaLa Liga · 2022-23906.9
5. februar · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2022-23907.5
28. januar · Mallorca–CadizLa Liga · 2022-23906.9
20. januar · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2022-23907.5
14. januar · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2022-23906.9
7. januar · Mallorca–ValladolidLa Liga · 2022-23907.3
30. desember · Mallorca–GetafeLa Liga · 2022-23906.7
9. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2022-23907.9
6. november · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2022-23907.3
28. oktober · Mallorca–EspanyolLa Liga · 2022-23906.3
22. oktober · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2022-23906.9
19. oktober · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2022-23908.0
15. oktober · Mallorca–SevillaLa Liga · 2022-23906.5
10. oktober · Mallorca–ElcheLa Liga · 2022-23906.5
1. oktober · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2022-23906.3
17. september · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2022-23907.2
11. september · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2022-23905.9
3. september · Mallorca–GironaLa Liga · 2022-23906.3
27. august · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2022-23907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.