Portrett av Youssouf Nyange Ndayishimiye
Spillerprofil · komplett datakort

Youssouf Ndayishimiye

Fullt navn: Youssouf Nyange Ndayishimiye

ForsvarTilgjengelig
Født27. oktober 1998 · 28 årNasjonalitetBurundiHøyde183 cmVekt79 kg
91Kamper
6 767Minutter
7Mål
2Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,6
1,30,56
Brudd / 90
02,1
–1,67
Blokkeringer / 90
01,4
–1,11
Vunne dueller
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.6Paris S6.9Lorient6.2Paris F6.0Le Mans7.4Auxerre6.9Lille7.0Strasbo6.8Lyon6.4Stade B6.2Rennes
  1. Auxerre7.4 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Lille6.9 vurdering
    20. sep. 2026 · 58 min
  3. Strasbourg7.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Lyon6.8 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Stade Brestois 296.4 vurdering
    23. okt. 2026 · 90 min
  6. Rennes6.2 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,290,000,120,000,00MINUTTER1 8932022-231 7142023-242 2382024-251622025-267602026-27
  1. 2022-230,29 målpoeng / 90
    1 893 min · 4 mål · 2 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 714 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,12 målpoeng / 90
    2 238 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    162 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    760 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2327 kamper · 1 893 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,29/90
  • 2023-2423 kamper · 1 714 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2529 kamper · 2 238 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2025-263 kamper · 162 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-279 kamper · 760 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Burundi

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Nice logoLigue 1Klubb · Nice · 2026-276.63
Kamper
9
Minutter
760
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90.14925373134328
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    760 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,3

Brudd / 90

Ligue 1Nice
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
–

Vunne dueller

Ligue 1Nice
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
90,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
760
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
670
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,1 %
Taklinger
11
Vunne dueller
26

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueNice
    90 min · 55,6 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Nice
    72 min · 44,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueNice
1
Ligue 1Nice
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueNice
1
Ligue 1Nice
2,5

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueNice
1
Ligue 1Nice
1,25

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueNice
66,7 %
Ligue 1Nice
25 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueNice
64 %
Ligue 1Nice
73 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Nice · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
75
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder · nr. 55

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
55
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
72
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
4
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-252 turneringer · 29 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 934 min · 86,4 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    304 min · 13,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,86
UEFA Europa LeagueNice
1,78

Brudd / 90

Ligue 1Nice
0,98
UEFA Europa LeagueNice
1,48

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,88
UEFA Europa LeagueNice
0,3

Vunne dueller

Ligue 1Nice
59,3 %
UEFA Europa LeagueNice
63,2 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
50 %
UEFA Europa LeagueNice
42 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
23
Fra start
22
Minutter
1 934
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
1 303
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
40
Blokkeringer
19
Brudd
21
Dueller
162
Vunne dueller
96
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
19
Gule kort
5
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
304
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
251
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
38
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 23 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    1 714 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,63

Brudd / 90

Ligue 1Nice
0,63

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,58

Vunne dueller

Ligue 1Nice
57,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
52 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
23
Fra start
20
Minutter
1 714
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
1 353
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52 %
Taklinger
31
Blokkeringer
11
Brudd
12
Dueller
154
Vunne dueller
89
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
15
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2022-232 turneringer · 27 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
    1 327 min · 70,1 %
  • Ligue 1Nice
    566 min · 29,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
1,22
Ligue 1Nice
2,07

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
0,41
Ligue 1Nice
1,91

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
0,27
Ligue 1Nice
0,8

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
68,8 %
Ligue 1Nice
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBaşakşehir · Nice
64 %
Ligue 1Nice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Başakşehir · Midfielder
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
16
Fra start
14
Minutter
1 327
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
998
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
18
Blokkeringer
4
Brudd
6
Dueller
96
Vunne dueller
66
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
566
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
370
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
45
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
2
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Başakşehir → Niceons 25. januar 2023€ 11.5M
  2. →Yeni Malatyaspor → Başakşehirman 1. februar 2021€ 2.2M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

91 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Nice–RennesLigue 1 · 2026-27906.2
Klubb23. oktober · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-27906.4
Klubb18. oktober · Nice–LyonLigue 1 · 2026-27906.8
Klubb11. oktober · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2026-27907.0
Klubb20. september · Nice–LilleLigue 1 · 2026-27586.9
Klubb12. september · Nice–AuxerreLigue 1 · 2026-27907.4
Klubb5. september · Nice–Le MansLigue 1 · 2026-27906.0
Klubb30. august · Nice–Paris FCLigue 1 · 2026-27936.2
Klubb22. august · Nice–LorientLigue 1 · 2026-27696.9
Klubb26. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26––
Klubb17. mai · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26––
Klubb21. mars · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26615.6
Klubb14. mars · Nice–AngersLigue 1 · 2025-26116.6
Klubb8. mars · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26––
Klubb25. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25907.51
Klubb20. april · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25905.9
Klubb12. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2024-25908.21
Klubb4. april · Nice–NantesLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb29. mars · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb14. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb9. mars · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb1. mars · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.6
Klubb23. februar · Nice–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb8. februar · Nice–LensLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb2. februar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb30. januar · Nice–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25––
Klubb26. januar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb23. januar · Nice–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25156.6
Klubb17. januar · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb11. januar · Nice–ReimsLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb3. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb28. november · Nice–RangersEuropa League · 2024-25196.7
Klubb10. november · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb7. november · Nice–TwenteEuropa League · 2024-25906.9
Klubb2. november · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25767.0
Klubb6. oktober · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25577.3
Klubb3. oktober · Nice–LazioEuropa League · 2024-25905.6
Klubb28. september · Nice–LensLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb25. september · Nice–Real SociedadEuropa League · 2024-25907.2
Klubb20. september · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25908.2
Klubb14. september · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb1. september · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25907.51
Klubb25. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-251–
Klubb19. mai · Nice–LilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb15. mai · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24––
Klubb10. mai · Nice–Le HavreLigue 1 · 2023-24156.3
Klubb28. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2023-24626.9
Klubb24. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb19. april · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24186.9
Klubb25. februar · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2023-2486.9
Klubb16. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24596.9
Klubb11. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb4. februar · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24907.7
Klubb27. januar · Nice–MetzLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb13. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb16. desember · Nice–Le HavreLigue 1 · 2023-24456.6
Klubb10. desember · Nice–ReimsLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb2. desember · Nice–NantesLigue 1 · 2023-24816.9
Klubb5. november · Nice–RennesLigue 1 · 2023-24756.3
Klubb27. oktober · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb21. oktober · Nice–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb7. oktober · Nice–MetzLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb1. oktober · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
Klubb22. september · Nice–MonacoLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb15. september · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb3. september · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb27. august · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb20. august · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb11. august · Nice–LilleLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb23. april · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2022-23666.2
Klubb20. april · Nice–FC Basel 1893Conference League · 2022-231146.5
Klubb13. april · Nice–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.3
Klubb8. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb2. april · Nice–AngersLigue 1 · 2022-23176.6
Klubb16. mars · Nice–Sheriff TiraspolConference League · 2022-23756.9
Klubb12. mars · Nice–NantesLigue 1 · 2022-23907.71
Klubb9. mars · Nice–Sheriff TiraspolConference League · 2022-23906.9
Klubb3. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
Klubb26. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2022-23907.9
Klubb18. februar · Nice–ReimsLigue 1 · 2022-23146.7
Klubb10. februar · Nice–AjaccioLigue 1 · 2022-23246.9
Klubb5. februar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2022-23736.6
Klubb1. februar · Nice–LensLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb29. januar · Nice–LilleLigue 1 · 2022-23126.7
Klubb3. november · Başakşehir–Heart Of MidlothianConference League · 2022-23867.61
Klubb27. oktober · Başakşehir–FiorentinaConference League · 2022-23907.0
Klubb13. oktober · Başakşehir–Rīgas FSConference League · 2022-23186.3
Klubb6. oktober · Başakşehir–Rīgas FSConference League · 2022-23907.2
Klubb15. september · Başakşehir–FiorentinaConference League · 2022-23907.71
Klubb8. september · Başakşehir–Heart Of MidlothianConference League · 2022-23457.91
Klubb25. august · Başakşehir–AntwerpConference League · 2022-23907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.