Portrett av Willem Davnis Louis Didier Geubbels
Spillerprofil · komplett datakort

Willem Geubbels

Fullt navn: Willem Davnis Louis Didier Geubbels

AngrepTilgjengelig
Født16. august 2001 · 25 årNasjonalitetFrankrikeHøyde185 cmVekt81 kg
98Kamper
2 933Minutter
10Mål
2Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,44
Skudd / 90
04
3,332,3
Skudd på mål
0100
36,4 %34,6 %
Vellykkede driblinger
0100
–14,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Lorient6.2Metz7.3Stade B7.2Rennes6.5Paris S5.9Venezia6.3AS Roma6.1Bologna6.3Udinese6.4Juventu
  1. Paris Saint Germain6.5 vurdering
    17. mai 2026 · 68 min
  2. Venezia5.9 vurdering
    23. aug. 2026 · 74 min
  3. AS Roma6.3 vurdering
    31. aug. 2026 · 54 min
  4. Bologna6.1 vurdering
    11. okt. 2026 · 28 min
  5. Udinese6.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 70 min
  6. Juventus6.4 vurdering
    25. okt. 2026 · 71 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,310,680,260,440,00MINUTTER762017-1872018-192872020-215312021-226922024-251 0192025-262972026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    7 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,31 målpoeng / 90
    287 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,68 målpoeng / 90
    531 min · 2 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,26 målpoeng / 90
    692 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,44 målpoeng / 90
    1 019 min · 5 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    297 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-183 kamper · 76 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-191 kamper · 7 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2114 kamper · 287 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 2021-2222 kamper · 531 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,68/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2510 kamper · 692 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2025-2624 kamper · 1 019 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,44/90
  • 2026-275 kamper · 297 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lecce logoSerie AKlubb · Lecce · 2026-276.21
Kamper
5
Minutter
297
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ALecce
    297 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ALecce
0

Skudd / 90

Serie ALecce
3,33

Skudd på mål

Serie ALecce
36,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie ALecce
0,91

Vellykkede driblinger

Serie ALecce
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Lecce · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
297
Kaptein
Nei
Vurdering
6,21

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
2
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 24 kamper · 5 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Paris FC
    1 019 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Paris FC
0,44

Skudd / 90

Ligue 1Paris FC
2,3

Skudd på mål

Ligue 1Paris FC
34,6 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Paris FC
0,62

Vellykkede driblinger

Ligue 1Paris FC
14,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris FC · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
24
Fra start
12
Minutter
1 019
Innbytter
12
Byttet ut
12
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
5
Målgivende
0
Skudd
26
Skudd på mål
9
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
3
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
116
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
19
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
    692 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
0,26

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
1,69

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
61,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
1,56

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen
26,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC ST. Gallen · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
692
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
8
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
111
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMonaco
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 22 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco · Nantes
    531 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMonaco
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco · Nantes
0,51
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco · Nantes
1,69
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco · Nantes
30 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco · Nantes
0,51
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco · Nantes
15,4 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–
UEFA Europa LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker
  • Klubb · Nantes · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
4
Minutter
531
Innbytter
18
Byttet ut
4
På benken
24
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
20
Skudd på mål
6
Pasninger
260
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Brudd
12
Dueller
140
Vunne dueller
48
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
20
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    287 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
1,57

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
0,94

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
2
Minutter
287
Innbytter
12
Byttet ut
2
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
3
Dueller
57
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
10
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    7 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLyon
    45 min · 59,2 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Lyon
    31 min · 40,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLyon
–
Ligue 1Lyon
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLyon
2
Ligue 1Lyon
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLyon
0 %
Ligue 1Lyon
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLyon
0
Ligue 1Lyon
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLyon
0 %
Ligue 1Lyon
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lyon · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
4
Dueller
5
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
31
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
10
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →St.Gallen → Paris FCsøn 17. august 2025Permanent overgang
  2. →FC ST. Gallen → Paris FCsøn 17. august 2025Permanent overgang
  3. →FC ST. Gallen → Paris FClør 16. august 2025Permanent overgang
  4. →FC ST. Gallen → Paris FCfre 15. august 2025Permanent overgang
  5. →Monaco → FC ST. Gallentir 24. januar 2023Fri overgang
  6. →Nantes → Monacofre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Monaco → Nantestir 31. august 2021Lån
  8. →Lyon → Monacosøn 1. juli 2018€ 20M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

98 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. oktober · Lecce–JuventusSerie A · 2026-27716.4
Klubb18. oktober · Lecce–UdineseSerie A · 2026-27706.3
Klubb11. oktober · Lecce–BolognaSerie A · 2026-27286.1
Klubb31. august · Lecce–AS RomaSerie A · 2026-27546.3
Klubb23. august · Lecce–VeneziaSerie A · 2026-27745.9
Klubb17. mai · Paris FC–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26686.5
Klubb10. mai · Paris FC–RennesLigue 1 · 2025-26717.21
Klubb3. mai · Paris FC–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26657.31
Klubb26. april · Paris FC–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb19. april · Paris FC–MetzLigue 1 · 2025-26126.2
Klubb10. april · Paris FC–MonacoLigue 1 · 2025-263–
Klubb5. april · Paris FC–LorientLigue 1 · 2025-26716.3
Klubb22. mars · Paris FC–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
Klubb15. mars · Paris FC–StrasbourgLigue 1 · 2025-26266.5
Klubb8. mars · Paris FC–LyonLigue 1 · 2025-26––
Klubb21. februar · Paris FC–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
Klubb8. februar · Paris FC–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb31. januar · Paris FC–MarseilleLigue 1 · 2025-26116.5
Klubb25. januar · Paris FC–AngersLigue 1 · 2025-26306.7
Klubb4. januar · Paris FC–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26896.31
Klubb13. desember · Paris FC–ToulouseLigue 1 · 2025-26206.7
Klubb7. desember · Paris FC–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
Klubb29. november · Paris FC–AuxerreLigue 1 · 2025-26116.3
Klubb23. november · Paris FC–LilleLigue 1 · 2025-26607.51
Klubb7. november · Paris FC–RennesLigue 1 · 2025-26175.9
Klubb1. november · Paris FC–MonacoLigue 1 · 2025-26156.2
Klubb29. oktober · Paris FC–LyonLigue 1 · 2025-26716.3
Klubb24. oktober · Paris FC–NantesLigue 1 · 2025-26176.2
Klubb19. oktober · Paris FC–LensLigue 1 · 2025-26276.5
Klubb3. oktober · Paris FC–LorientLigue 1 · 2025-26226.9
Klubb28. september · Paris FC–NiceLigue 1 · 2025-26786.3
Klubb21. september · Paris FC–StrasbourgLigue 1 · 2025-26456.2
Klubb14. september · Paris FC–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26607.51
Klubb31. august · Paris FC–MetzLigue 1 · 2025-26666.7
Klubb23. august · Paris FC–MarseilleLigue 1 · 2025-26646.2
Klubb19. desember · FC ST. Gallen–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25––
Klubb7. november · FC ST. Gallen–LarneConference League · 2024-25896.3
Klubb24. oktober · FC ST. Gallen–FiorentinaConference League · 2024-25836.5
Klubb3. oktober · FC ST. Gallen–Cercle BruggeConference League · 2024-25766.6
Klubb29. august · FC ST. Gallen–TrabzonsporConference League · 2024-25736.7
Klubb22. august · FC ST. Gallen–TrabzonsporConference League · 2024-25906.9
Klubb15. august · FC ST. Gallen–Slask WroclawConference League · 2024-25897.51
Klubb7. august · FC ST. Gallen–Slask WroclawConference League · 2024-25747.91
Klubb1. august · FC ST. Gallen–FK Tobol KostanayConference League · 2024-25606.2
Klubb25. juli · FC ST. Gallen–FK Tobol KostanayConference League · 2024-25586.6
Klubb14. mai · Nantes–LyonLigue 1 · 2021-2296.0
Klubb11. mai · Nantes–RennesLigue 1 · 2021-22676.5
Klubb24. april · Nantes–BordeauxLigue 1 · 2021-22117.2
Klubb20. april · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2021-22706.2
Klubb17. april · Nantes–AngersLigue 1 · 2021-22106.3
Klubb10. april · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22246.7
Klubb3. april · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2021-22206.5
Klubb19. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2021-22276.2
Klubb12. mars · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22246.7
Klubb6. mars · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2021-2237.61
Klubb27. februar · Nantes–MetzLigue 1 · 2021-22186.3
Klubb19. februar · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. februar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2021-22176.7
Klubb6. februar · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2021-22136.3
Klubb23. januar · Nantes–LorientLigue 1 · 2021-22207.21
Klubb14. januar · Nantes–NiceLigue 1 · 2021-22226.7
Klubb22. desember · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
Klubb10. desember · Nantes–LensLigue 1 · 2021-22707.01
Klubb5. desember · Nantes–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb1. desember · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2021-22136.3
Klubb27. november · Nantes–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. november · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22136.7
Klubb7. november · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2021-22126.2
Klubb31. oktober · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. oktober · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22256.3
Klubb26. september · Nantes–ReimsLigue 1 · 2021-22276.7
Klubb22. september · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22316.6
Klubb19. september · Nantes–AngersLigue 1 · 2021-22––
Klubb23. mai · Monaco–LensLigue 1 · 2020-21––
Klubb2. mai · Monaco–LyonLigue 1 · 2020-21185.2
Klubb25. april · Monaco–AngersLigue 1 · 2020-21––
Klubb15. januar · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2020-21––
Klubb9. januar · Monaco–AngersLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. januar · Monaco–LorientLigue 1 · 2020-21456.3
Klubb23. desember · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2020-2186.7
Klubb20. desember · Monaco–DijonLigue 1 · 2020-21256.9
Klubb16. desember · Monaco–LensLigue 1 · 2020-211–
Klubb12. desember · Monaco–MarseilleLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. desember · Monaco–LilleLigue 1 · 2020-21216.5
Klubb29. november · Monaco–NimesLigue 1 · 2020-21––
Klubb20. november · Monaco–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21456.3
Klubb8. november · Monaco–NiceLigue 1 · 2020-21176.7
Klubb25. oktober · Monaco–LyonLigue 1 · 2020-21––
Klubb18. oktober · Monaco–MontpellierLigue 1 · 2020-21316.6
Klubb4. oktober · Monaco–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21166.3
Klubb19. september · Monaco–RennesLigue 1 · 2020-21186.3
Klubb13. september · Monaco–NantesLigue 1 · 2020-21287.91
Klubb30. august · Monaco–MetzLigue 1 · 2020-21146.6
Klubb23. august · Monaco–ReimsLigue 1 · 2020-2196.5
Klubb18. august · Monaco–LilleLigue 1 · 2018-1976.5
Klubb10. desember · Lyon–AmiensLigue 1 · 2017-18256.5
Klubb7. desember · Lyon–AtalantaEuropa League · 2017-18456.4
Klubb23. september · Lyon–DijonLigue 1 · 2017-1866.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Willem Geubbels: statistikk, kamper og karriere | Coro