Portrett av Rémy Descamps
Spillerprofil · komplett datakort

Rémy Descamps

KeeperTilgjengelig
Født25. juni 1996 · 30 årNasjonalitetFrankrikeHøyde194 cmVekt74 kg
177Kamper
1 870Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
02,6
–2,11
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0,67
Pasningspresisjon
0100
67,2 %79,3 %
Kampvurdering
510
6,977,21

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Metz7.2Marseil5.9Rennes6.9Maccabi6.9GO Ahea6.6BSC You6.3PAOK8.6Le Havr7.3Toulous6.7Nice
  1. GO Ahead Eagles6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  2. BSC Young Boys6.6 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  3. PAOK6.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  4. Le Havre8.6 vurdering
    15. mars 2026 · 90 min
  5. Toulouse7.3 vurdering
    22. aug. 2026 · 70 min
  6. Nice6.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER902022-235402023-242702024-258102025-261602026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    160 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2333 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2545 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 160 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lyon logoLigue 1Klubb · Lyon · 2026-276.97
Kamper
2
Minutter
160
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
67.1875
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lyon
    160 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Lyon
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lyon
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
67,2 %

Kampvurdering

Ligue 1Lyon
6,97

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
160
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lyon
    450 min · 55,6 %
  • UEFA Europa LeagueLyon
    360 min · 44,4 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Lyon
2,8
UEFA Europa LeagueLyon
1,25

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lyon
0,6
UEFA Europa LeagueLyon
0,75

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon
74 %
UEFA Europa LeagueLyon
86 %

Kampvurdering

Ligue 1Lyon
7,64
UEFA Europa LeagueLyon
6,68

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Goalkeeper · nr. 40

Spilletid

Draktnummer
40
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
24
Kaptein
Nei
Vurdering
7,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
135
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
14
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lyon · Goalkeeper · nr. 40

Spilletid

Draktnummer
40
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
116
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
5
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 45 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lyon · Nantes
    180 min · 66,7 %
  • UEFA Europa LeagueLyon
    90 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Lyon · Nantes
4
UEFA Europa LeagueLyon
9

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lyon · Nantes
2
UEFA Europa LeagueLyon
2

Pasningspresisjon

Ligue 1Lyon · Nantes
–
UEFA Europa LeagueLyon
–

Kampvurdering

Ligue 1Lyon · Nantes
6,90
UEFA Europa LeagueLyon
7,90

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lyon · Goalkeeper
  • Klubb · Nantes · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
33
Fra start
17
Minutter
180
Innbytter
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
56
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
8
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lyon · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
12
Fra start
6
Minutter
90
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
9
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Nantes
4,33

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Nantes
1,83

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Kampvurdering

Ligue 1Nantes
7,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
184
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
26
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 33 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nantes
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueNantes
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Nantes
5
UEFA Europa LeagueNantes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Nantes
1
UEFA Europa LeagueNantes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–
UEFA Europa LeagueNantes
–

Kampvurdering

Ligue 1Nantes
7,20
UEFA Europa LeagueNantes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
33
Fra start
18
Minutter
90
Innbytter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Pasninger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nantes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Nantes
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Nantes
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Kampvurdering

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
18
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCharleroi
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueCharleroi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Charleroi · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Paris Saint Germain
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Paris Saint Germain
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Paris Saint Germain
–

Kampvurdering

Ligue 1Paris Saint Germain
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Paris Saint Germain
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
–
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Paris Saint Germain
–
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Paris Saint Germain
–
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Kampvurdering

Ligue 1Paris Saint Germain
–
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Nantes → Lyonfre 23. august 2024Fri overgang
  2. →Charleroi → Nantestor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  3. →Paris Saint Germain → Clermont Foottir 21. august 2018Lån
  4. →Tours → Paris Saint Germainsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Paris Saint Germain → Tourstir 2. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Lyon–AngersLigue 1 · 2026-270–
Klubb25. oktober · Lyon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-270–
Klubb22. oktober · Lyon–1899 HoffenheimEuropa League · 2026-270–
Klubb18. oktober · Lyon–NiceLigue 1 · 2026-27906.7
Klubb15. oktober · Lyon–Crystal PalaceEuropa League · 2026-270–
Klubb9. oktober · Lyon–LensLigue 1 · 2026-270–
Klubb19. september · Lyon–RennesLigue 1 · 2026-270–
Klubb12. september · Lyon–Paris FCLigue 1 · 2026-270–
Klubb4. september · Lyon–AuxerreLigue 1 · 2026-270–
Klubb29. august · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2026-27––
Klubb26. august · Lyon–FenerbahçeChampions League · 2026-27––
Klubb22. august · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2026-27707.3
Klubb18. august · Lyon–FenerbahçeChampions League · 2026-27––
Klubb11. august · Lyon–Sparta PrahaChampions League · 2026-27––
Klubb4. august · Lyon–Sparta PrahaChampions League · 2026-27––
Klubb17. mai · Lyon–LensLigue 1 · 2025-26––
Klubb10. mai · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
Klubb3. mai · Lyon–RennesLigue 1 · 2025-26––
Klubb25. april · Lyon–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb19. april · Lyon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
Klubb12. april · Lyon–LorientLigue 1 · 2025-26––
Klubb5. april · Lyon–AngersLigue 1 · 2025-26––
Klubb22. mars · Lyon–MonacoLigue 1 · 2025-26––
Klubb19. mars · Lyon–Celta VigoEuropa League · 2025-26––
Klubb15. mars · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2025-26908.6
Klubb12. mars · Lyon–Celta VigoEuropa League · 2025-26––
Klubb8. mars · Lyon–Paris FCLigue 1 · 2025-26––
Klubb1. mars · Lyon–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb22. februar · Lyon–StrasbourgLigue 1 · 2025-26––
Klubb15. februar · Lyon–NiceLigue 1 · 2025-26––
Klubb7. februar · Lyon–NantesLigue 1 · 2025-26––
Klubb1. februar · Lyon–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb29. januar · Lyon–PAOKEuropa League · 2025-26906.3
Klubb25. januar · Lyon–MetzLigue 1 · 2025-26––
Klubb22. januar · Lyon–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26906.6
Klubb18. januar · Lyon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb3. januar · Lyon–MonacoLigue 1 · 2025-26––
Klubb14. desember · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
Klubb11. desember · Lyon–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26906.9
Klubb7. desember · Lyon–LorientLigue 1 · 2025-26––
Klubb30. november · Lyon–NantesLigue 1 · 2025-26––
Klubb27. november · Lyon–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2025-26906.9
Klubb23. november · Lyon–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb9. november · Lyon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
Klubb6. november · Lyon–Real BetisEuropa League · 2025-26––
Klubb2. november · Lyon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb29. oktober · Lyon–Paris FCLigue 1 · 2025-26––
Klubb14. september · Lyon–RennesLigue 1 · 2025-26905.9
Klubb31. august · Lyon–MarseilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb23. august · Lyon–MetzLigue 1 · 2025-26907.9
Klubb16. august · Lyon–LensLigue 1 · 2025-26908.6
Klubb17. mai · Lyon–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. mai · Lyon–MonacoLigue 1 · 2024-25––
Klubb4. mai · Lyon–LensLigue 1 · 2024-25––
Klubb26. april · Lyon–RennesLigue 1 · 2024-25––
Klubb20. april · Lyon–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb17. april · Lyon–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25––
Klubb13. april · Lyon–AuxerreLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. april · Lyon–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25––
Klubb5. april · Lyon–LilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb28. mars · Lyon–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
Klubb16. mars · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2024-25––
Klubb13. mars · Lyon–FCSBEuropa League · 2024-25––
Klubb9. mars · Lyon–NiceLigue 1 · 2024-25––
Klubb6. mars · Lyon–FCSBEuropa League · 2024-25––
Klubb2. mars · Lyon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25––
Klubb23. februar · Lyon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
Klubb16. februar · Lyon–MontpellierLigue 1 · 2024-25––
Klubb9. februar · Lyon–ReimsLigue 1 · 2024-25––
Klubb2. februar · Lyon–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb30. januar · Lyon–LudogoretsEuropa League · 2024-25––
Klubb26. januar · Lyon–NantesLigue 1 · 2024-25––
Klubb23. januar · Lyon–FenerbahçeEuropa League · 2024-25––
Klubb18. januar · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2024-25––
Klubb11. januar · Lyon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25––
Klubb4. januar · Lyon–MontpellierLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. desember · Lyon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
Klubb12. desember · Lyon–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25––
Klubb7. desember · Lyon–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb1. desember · Lyon–NiceLigue 1 · 2024-25––
Klubb28. november · Lyon–QarabagEuropa League · 2024-25––
Klubb23. november · Lyon–ReimsLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. november · Lyon–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25––
Klubb7. november · Lyon–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25907.9
Klubb1. november · Lyon–LilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb27. oktober · Lyon–AuxerreLigue 1 · 2024-25––
Klubb24. oktober · Lyon–BeşiktaşEuropa League · 2024-25––
Klubb20. oktober · Lyon–Le HavreLigue 1 · 2024-25––
Klubb6. oktober · Lyon–NantesLigue 1 · 2024-25––
Klubb3. oktober · Lyon–RangersEuropa League · 2024-25––
Klubb29. september · Lyon–ToulouseLigue 1 · 2024-25––
Klubb26. september · Lyon–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25––
Klubb22. september · Lyon–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. september · Lyon–LensLigue 1 · 2024-25––
Klubb30. august · Lyon–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
Klubb19. mai · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-24––
Klubb16. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24––
Klubb10. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb3. mars · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24––
Klubb24. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rémy Descamps: statistikk, kamper og karriere | Coro