Portrett av Hiang'a Mananga Mbock
Spillerprofil · komplett datakort

Hiang'a Mananga Mbock

Også registrert som H. Mbock

MidtbaneTilgjengelig
Født28. desember 1999 · 26 årNasjonalitetFrankrikeHøyde186 cmVekt82 kg
70Kamper
1 719Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0–
Pasningspresisjon
0100
87,1 %–
Taklinger / 90
01,7
1,39–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Reims6.3Paris S6.9Metz6.7Marseil6.9Le Havr6.7Marseil6.6Marseil6.2Vasas6.6Zalaege6.4Budapes
  1. Le Havre6.9 vurdering
    20. aug. 2023 · 13 min
  2. Marseille6.7 vurdering
    26. aug. 2023 · 8 min
  3. Marseille6.6 vurdering
    17. aug. 2024 · 20 min
  4. Vasas6.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 79 min
  5. Zalaegerszegi TE6.6 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Budapest Honved6.4 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,640,000,000,000,000,000,00MINUTTER1402019-204522020-217972021-22142022-2372023-24202024-252592026
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    452 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    797 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    14 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    7 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    20 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    259 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 140 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,64/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2112 kamper · 452 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 797 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 14 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 7 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-251 kamper · 20 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20263 kamper · 259 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Kisvarda FC logoNB IKlubb · Kisvarda FC · 20266.42
Kamper
3
Minutter
259
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87.09677419354838
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra NB I.

Registrert spilletid

  • NB IKisvarda FC
    259 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

NB IKisvarda FC
0

Nøkkelpasninger / 90

NB IKisvarda FC
0

Pasningspresisjon

NB IKisvarda FC
87,1 %

Taklinger / 90

NB IKisvarda FC
1,39

Vunne dueller

NB IKisvarda FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NB I
  • Klubb · Kisvarda FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
259
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,1 %
Taklinger
4
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder · nr. 28

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
28
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    20 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0
UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–
UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–
UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–
UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
50 %
UEFA Champions LeagueStade Brestois 29
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    7 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
12,86

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
12,86

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    14 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
14
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
9
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    797 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0,11

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
2,03

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
46,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
9
Minutter
797
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Pasninger
274
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
105
Vunne dueller
49
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
20
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    452 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0,2

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
0,8

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
47,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
4
Minutter
452
Innbytter
8
Byttet ut
2
På benken
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
214
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
53
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Stade Brestois 29
    140 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Taklinger / 90

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Vunne dueller

Ligue 1Stade Brestois 29
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
140
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Grenoble → Kisvarda FCtor 22. januar 2026Permanent overgang
  2. →Grenoble → Kisvarda FCons 21. januar 2026Permanent overgang
  3. →Stade Brestois 29 → Grenobleman 1. september 2025Permanent overgang
  4. →Stade Brestois 29 → Grenoblesøn 31. august 2025Permanent overgang
  5. →Stade Brestois 29 → Grenoblelør 30. august 2025Permanent overgang
  6. →Red Star → Stade Brestois 29tir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  7. →RED Star FC 93 → Stade Brestois 29tir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  8. →RED Star FC 93 → Stade Brestois 29søn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  9. →Stade Brestois 29 → RED Star FC 93fre 30. august 2024Lån
  10. →Caen → Stade Brestois 29man 1. juli 2024Ikke oppgitt
  11. →Stade Brestois 29 → Caenfre 1. september 2023Lån
  12. →Caen → Stade Brestois 29lør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  13. →Stade Brestois 29 → Caenons 31. august 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

70 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Kisvarda FC–Budapest HonvedNB I · 2026906.4
Klubb24. oktober · Kisvarda FC–Zalaegerszegi TENB I · 2026906.6
Klubb10. oktober · Kisvarda FC–VasasNB I · 2026796.2
Klubb29. august · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2025-26––
Klubb17. august · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb17. august · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2024-25206.6
Klubb26. august · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2023-2486.7
Klubb20. august · Stade Brestois 29–Le HavreLigue 1 · 2023-24136.9
Klubb13. august · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2023-24––
Klubb28. august · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
Klubb21. august · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2022-231–
Klubb14. august · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2022-23136.7
Klubb7. august · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2022-23––
Klubb21. mai · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2021-22––
Klubb14. mai · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2021-22––
Klubb7. mai · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22––
Klubb1. mai · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
Klubb24. april · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22636.9
Klubb20. april · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22––
Klubb16. april · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22––
Klubb10. april · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. april · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. mars · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb5. mars · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22––
Klubb27. februar · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. februar · Stade Brestois 29–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
Klubb6. februar · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-221–
Klubb22. januar · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2021-221–
Klubb15. januar · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22316.3
Klubb9. januar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb22. desember · Stade Brestois 29–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
Klubb21. november · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2021-22––
Klubb7. november · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2021-22––
Klubb23. oktober · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb17. oktober · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2021-22356.2
Klubb2. oktober · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2021-22196.2
Klubb26. september · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2021-22906.5
Klubb22. september · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2021-22907.0
Klubb19. september · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2021-22186.3
Klubb12. september · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2021-22906.2
Klubb29. august · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2021-22906.3
Klubb20. august · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22906.3
Klubb15. august · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2021-22907.5
Klubb7. august · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb23. mai · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-213–
Klubb16. mai · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2020-21––
Klubb9. mai · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2020-21––
Klubb2. mai · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2020-21––
Klubb24. april · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2020-212–
Klubb18. april · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2020-21––
Klubb11. april · Stade Brestois 29–NimesLigue 1 · 2020-21––
Klubb21. mars · Stade Brestois 29–AngersLigue 1 · 2020-21––
Klubb28. februar · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. januar · Stade Brestois 29–NiceLigue 1 · 2020-21––
Klubb23. desember · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2020-21646.3
Klubb20. desember · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb16. desember · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2020-21976.5
Klubb13. desember · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2020-2196.3
Klubb6. desember · Stade Brestois 29–BordeauxLigue 1 · 2020-21––
Klubb21. november · Stade Brestois 29–Saint EtienneLigue 1 · 2020-211–
Klubb31. oktober · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2020-21897.0
Klubb25. oktober · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2020-21––
Klubb18. oktober · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2020-21––
Klubb4. oktober · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2020-21––
Klubb20. september · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2020-21456.3
Klubb13. september · Stade Brestois 29–DijonLigue 1 · 2020-21456.9
Klubb30. august · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2020-21116.6
Klubb23. august · Stade Brestois 29–NimesLigue 1 · 2020-21116.5
Klubb11. januar · Stade Brestois 29–ToulouseLigue 1 · 2019-20507.51
Klubb23. november · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2019-20907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.