Portrett av Kévin Lucien Zohi
Spillerprofil · komplett datakort

Kévin Lucien Zohi

Også registrert som Lucien Kevin Zohi

AngrepTilgjengelig
Født19. desember 1996 · 29 årNasjonalitetMaliHøyde177 cmVekt75 kg
71Kamper
1 827Minutter
6Mål
2Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2020-21Forrige sesong 2019-20
Målpoeng / 90
01
0,430,46
Skudd / 90
03,1
2,581,37
Skudd på mål
0100
75 %41,7 %
Vellykkede driblinger
0100
60 %62,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Nimes6.6Saint E7.3Dijon6.3Reims6.5Stade B6.2Lyon6.7Rennes6.9Lens7.0Paris S7.6Montpel
  1. Stade Brestois 296.5 vurdering
    3. feb. 2021 · 11 min
  2. Lyon6.2 vurdering
    6. feb. 2021 · 78 min
  3. Rennes6.7 vurdering
    14. mars 2021 · 20 min
  4. Lens6.9 vurdering
    21. mars 2021 · 10 min
  5. Paris Saint Germain7.0 vurdering
    10. apr. 2021 · 9 min
  6. Montpellier7.6 vurdering
    9. mai 2021 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,290,460,43MINUTTER6202018-197892019-204182020-21
  1. 2018-190,29 målpoeng / 90
    620 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2019-200,46 målpoeng / 90
    789 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2020-210,43 målpoeng / 90
    418 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-181 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1920 kamper · 620 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,29/90
  • 2019-2022 kamper · 789 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,46/90
  • 2020-2123 kamper · 418 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,43/90
Landslagskarriere

Mali

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Strasbourg logoLigue 1Klubb · Strasbourg · 2020-216.75
Kamper
23
Minutter
418
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2020-211 turnering · 23 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    418 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
–

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
2,58

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
75 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,65

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
23
Fra start
2
Minutter
418
Innbytter
21
Byttet ut
2
På benken
31
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
2
Skudd
12
Skudd på mål
9
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
6
Dueller
65
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 22 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    525 min · 66,5 %
  • UEFA Europa LeagueStrasbourg
    264 min · 33,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,34
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
2,06
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
41,7 %
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,51
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
62,5 %
UEFA Europa LeagueStrasbourg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
5
Minutter
525
Innbytter
12
Byttet ut
6
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
5
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
74
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
264
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 20 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    620 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,29

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
2,18

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,73

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
6
Minutter
620
Innbytter
14
Byttet ut
6
På benken
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
15
Skudd på mål
5
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Brudd
7
Dueller
114
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
–

Skudd / 90

Ligue 1Strasbourg
–

Skudd på mål

Ligue 1Strasbourg
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Strasbourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Laval → Torreenselør 2. august 2025Fri overgang
  2. →Laval → Torreensesøn 29. juni 2025Fri overgang
  3. →Sochaux → Lavalman 1. juli 2024Fri overgang
  4. →Vizela → Sochauxfre 1. september 2023Ikke oppgitt
  5. →Strasbourg → Vizelafre 23. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

71 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb23. mai · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2020-21––
Klubb16. mai · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2020-21––
Klubb9. mai · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2020-2187.61
Klubb30. april · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2020-21––
Klubb18. april · Strasbourg–NimesLigue 1 · 2020-21––
Klubb10. april · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-2197.0
Klubb21. mars · Strasbourg–LensLigue 1 · 2020-21106.9
Klubb14. mars · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2020-21206.7
Klubb21. februar · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. februar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2020-21786.2
Klubb3. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21116.5
Klubb31. januar · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2020-21266.3
Klubb24. januar · Strasbourg–DijonLigue 1 · 2020-21127.3
Klubb17. januar · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21236.6
Klubb9. januar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. januar · Strasbourg–NimesLigue 1 · 2020-2186.7
Klubb23. desember · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21––
Klubb20. desember · Strasbourg–BordeauxLigue 1 · 2020-21336.2
Klubb16. desember · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2020-211–
Klubb13. desember · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2020-21166.7
Klubb6. desember · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2020-21157.51
Klubb27. november · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2020-21––
Klubb22. november · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2020-21106.5
Klubb6. november · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2020-211–
Klubb1. november · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2020-21146.7
Klubb25. oktober · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-211–
Klubb18. oktober · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2020-21––
Klubb4. oktober · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2020-21217.0
Klubb27. september · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2020-21136.7
Klubb20. september · Strasbourg–DijonLigue 1 · 2020-21––
Klubb12. september · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21617.0
Klubb29. august · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2020-21266.4
Klubb23. august · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2020-21146.9
Klubb29. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2019-2096.5
Klubb22. februar · Strasbourg–AmiensLigue 1 · 2019-20697.2
Klubb16. februar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2019-20746.61
Klubb9. februar · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2019-20736.2
Klubb5. februar · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2019-20896.8
Klubb1. februar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2019-2096.5
Klubb25. januar · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2019-20777.41
Klubb11. januar · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2019-20197.3
Klubb15. desember · Strasbourg–BordeauxLigue 1 · 2019-20116.4
Klubb7. desember · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2019-201–
Klubb3. desember · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-20296.7
Klubb30. november · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2019-2086.5
Klubb2. november · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2019-20276.4
Klubb26. oktober · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2019-20126.5
Klubb20. oktober · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2019-2086.4
Klubb1. september · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2019-20207.1
Klubb11. august · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2019-2096.5
Klubb18. mai · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2018-19136.3
Klubb3. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2018-19506.9
Klubb16. mars · Strasbourg–NimesLigue 1 · 2018-19106.2
Klubb9. mars · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2018-19186.5
Klubb3. mars · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2018-19136.7
Klubb22. desember · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2018-19156.1
Klubb15. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2018-19146.6
Klubb5. desember · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2018-19626.5
Klubb2. desember · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2018-19126.6
Klubb24. november · Strasbourg–NimesLigue 1 · 2018-19626.6
Klubb9. november · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2018-19766.3
Klubb3. november · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2018-19116.4
Klubb27. oktober · Strasbourg–GuingampLigue 1 · 2018-19167.81
Klubb29. september · Strasbourg–DijonLigue 1 · 2018-19746.9
Klubb26. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2018-19286.2
Klubb22. september · Strasbourg–AmiensLigue 1 · 2018-19116.8
Klubb15. september · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2018-1957.31
Klubb24. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2018-19156.7
Klubb19. august · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2018-19456.7
Klubb12. august · Strasbourg–BordeauxLigue 1 · 2018-19766.1
Klubb23. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2017-181–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kévin Lucien Zohi: statistikk, kamper og karriere | Coro