Portrett av Moreto Moro Cassamá
Spillerprofil · komplett datakort

Moreto Cassamá

Fullt navn: Moreto Moro Cassamá

MidtbaneTilgjengelig
Født16. februar 1998 · 28 årNasjonalitetGuinea-BissauHøyde165 cmVekt63 kg
72Kamper
4 098Minutter
4Mål
2Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,51
Taklinger / 90
02,5
–2,06

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Marseil7.0Paris S7.3Bordeau6.7Strasbo6.3Sheriff6.7Real So7.0Manches6.9Real So6.3Sheriff7.0FC Midt
  1. Sheriff Tiraspol6.3 vurdering
    8. sep. 2022 · 73 min
  2. Real Sociedad6.7 vurdering
    15. sep. 2022 · 13 min
  3. Manchester United7.0 vurdering
    13. okt. 2022 · 86 min
  4. Real Sociedad6.9 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  5. Sheriff Tiraspol6.3 vurdering
    3. nov. 2022 · 75 min
  6. FC Midtjylland7.0 vurdering
    10. aug. 2023 · 58 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,300,080,220,000,00MINUTTER602018-195942019-202 1242020-218072021-223382022-231752023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    60 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,30 målpoeng / 90
    594 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2020-210,08 målpoeng / 90
    2 124 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2021-220,22 målpoeng / 90
    807 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    338 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    175 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-191 kamper · 60 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-207 kamper · 594 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,30/90
  • 2020-2130 kamper · 2 124 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2021-2217 kamper · 807 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2022-235 kamper · 338 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 175 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Guinea-Bissau

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Omonia Nicosia logoConference LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    175 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,51

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
2,06

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
175
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    338 min · 100 %
  • Ligue 1Reims
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
Ligue 1Reims
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
Ligue 1Reims
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
Ligue 1Reims
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
1,86
Ligue 1Reims
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
45,2 %
Ligue 1Reims
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
338
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
172
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
31
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 17 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Reims
    807 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
0,89

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
1,34

Vunne dueller

Ligue 1Reims
46,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
17
Fra start
11
Minutter
807
Innbytter
6
Byttet ut
11
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
2
Skudd
10
Skudd på mål
7
Pasninger
413
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
5
Brudd
9
Dueller
102
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 30 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Reims
    2 043 min · 96,2 %
  • UEFA Europa LeagueReims
    81 min · 3,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
0,09
UEFA Europa LeagueReims
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
0,66
UEFA Europa LeagueReims
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
45 %
UEFA Europa LeagueReims
–

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
2,16
UEFA Europa LeagueReims
–

Vunne dueller

Ligue 1Reims
57,7 %
UEFA Europa LeagueReims
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
26
Minutter
2 043
Innbytter
3
Byttet ut
12
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
1 361
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
27
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
49
Blokkeringer
6
Brudd
36
Dueller
189
Vunne dueller
109
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
30
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
3
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Reims · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
81
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 7 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Reims
    594 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
0,3

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
0,91

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
89 %

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
2,27

Vunne dueller

Ligue 1Reims
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
594
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,48

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
365
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Reims
    60 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
0

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
81 %

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
4,5

Vunne dueller

Ligue 1Reims
30,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
60
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Reims → Omonia Nicosiatir 23. august 2022€ 1.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

72 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24––
Klubb10. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24587.0
Klubb3. november · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23756.3
Klubb27. oktober · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23906.9
Klubb13. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-23867.0
Klubb15. september · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23136.7
Klubb8. september · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23736.3
Klubb17. april · Reims–MontpellierLigue 1 · 2021-22––
Klubb9. april · Reims–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb3. april · Reims–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22––
Klubb20. mars · Reims–LyonLigue 1 · 2021-22––
Klubb13. mars · Reims–AngersLigue 1 · 2021-22––
Klubb6. mars · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2021-22256.7
Klubb6. februar · Reims–BordeauxLigue 1 · 2021-22367.3
Klubb23. januar · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22457.0
Klubb22. desember · Reims–MarseilleLigue 1 · 2021-22876.9
Klubb11. desember · Reims–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22266.6
Klubb1. desember · Reims–LyonLigue 1 · 2021-22456.2
Klubb28. november · Reims–Clermont FootLigue 1 · 2021-22646.9
Klubb21. november · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2021-22456.3
Klubb7. november · Reims–MonacoLigue 1 · 2021-22896.7
Klubb31. oktober · Reims–BordeauxLigue 1 · 2021-22587.0
Klubb24. oktober · Reims–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22676.7
Klubb17. oktober · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22––
Klubb1. oktober · Reims–LensLigue 1 · 2021-22186.3
Klubb26. september · Reims–NantesLigue 1 · 2021-22205.9
Klubb22. september · Reims–LilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb19. september · Reims–LorientLigue 1 · 2021-22146.5
Klubb12. september · Reims–RennesLigue 1 · 2021-22––
Klubb29. august · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22457.2
Klubb22. august · Reims–MetzLigue 1 · 2021-22516.9
Klubb15. august · Reims–MontpellierLigue 1 · 2021-22699.22
Klubb8. august · Reims–NiceLigue 1 · 2021-22––
Klubb23. mai · Reims–BordeauxLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb16. mai · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb9. mai · Reims–MonacoLigue 1 · 2020-21657.2
Klubb2. mai · Reims–NimesLigue 1 · 2020-21737.2
Klubb23. april · Reims–MarseilleLigue 1 · 2020-21907.31
Klubb4. april · Reims–RennesLigue 1 · 2020-21856.9
Klubb21. mars · Reims–DijonLigue 1 · 2020-21727.0
Klubb3. mars · Reims–NantesLigue 1 · 2020-21456.6
Klubb28. februar · Reims–MontpellierLigue 1 · 2020-21836.9
Klubb20. februar · Reims–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21907.3
Klubb13. februar · Reims–LensLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb6. februar · Reims–LorientLigue 1 · 2020-21907.0
Klubb3. februar · Reims–AngersLigue 1 · 2020-21907.3
Klubb31. januar · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2020-21907.0
Klubb17. januar · Reims–LilleLigue 1 · 2020-21606.2
Klubb9. januar · Reims–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21566.9
Klubb6. januar · Reims–DijonLigue 1 · 2020-21777.3
Klubb23. desember · Reims–BordeauxLigue 1 · 2020-21906.2
Klubb19. desember · Reims–MarseilleLigue 1 · 2020-21907.0
Klubb16. desember · Reims–NantesLigue 1 · 2020-21906.6
Klubb13. desember · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21316.6
Klubb29. november · Reims–LyonLigue 1 · 2020-21325.3
Klubb22. november · Reims–NimesLigue 1 · 2020-21––
Klubb8. november · Reims–LensLigue 1 · 2020-21216.5
Klubb17. oktober · Reims–LorientLigue 1 · 2020-21707.31
Klubb4. oktober · Reims–RennesLigue 1 · 2020-21––
Klubb27. september · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21816.6
Klubb20. september · Reims–MetzLigue 1 · 2020-21526.6
Klubb13. september · Reims–AngersLigue 1 · 2020-21616.6
Klubb30. august · Reims–LilleLigue 1 · 2020-21767.3
Klubb23. august · Reims–MonacoLigue 1 · 2020-21127.0
Klubb7. mars · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-20907.8
Klubb23. februar · Reims–Saint EtienneLigue 1 · 2019-20907.9
Klubb16. februar · Reims–RennesLigue 1 · 2019-20657.0
Klubb9. februar · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2019-20796.6
Klubb5. februar · Reims–NiceLigue 1 · 2019-20907.7
Klubb1. februar · Reims–AngersLigue 1 · 2019-20907.81
Klubb15. januar · Reims–AmiensLigue 1 · 2019-20907.8
Klubb28. april · Reims–AngersLigue 1 · 2018-19606.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.