Portrett av Victor Christoffer Wernersson
Spillerprofil · komplett datakort

Victor Wernersson

Fullt navn: Victor Christoffer Wernersson

ForsvarTilgjengelig
Født6. juli 1995 · 31 årNasjonalitetSverigeHøyde180 cmVekt69 kg
49Kamper
2 816Minutter
2Mål
1Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2022
Taklinger / 90
02,2
1,82–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Kristia6.9Tromsø6.9Rosenbo7.0Odd6.7Orgryte6.6Djurgar6.7Djurgar6.6Kalmar 6.3AIK Sto7.1Degerfo
  1. Orgryte IS6.7 vurdering
    24. juli 2026 · 28 min
  2. Djurgardens IF6.6 vurdering
    3. aug. 2026 · 29 min
  3. Djurgardens IF6.7 vurdering
    10. aug. 2026 · 28 min
  4. Kalmar FF6.6 vurdering
    23. aug. 2026 · 45 min
  5. AIK Stockholm6.3 vurdering
    12. sep. 2026 · 62 min
  6. Degerfors IF7.1 vurdering
    28. okt. 2026 · 3 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,100,110,00MINUTTER90920211 70920221982026
  1. 20210,10 målpoeng / 90
    909 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20220,11 målpoeng / 90
    1 709 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    198 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202113 kamper · 909 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 202229 kamper · 1 709 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 20267 kamper · 198 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Sverige

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Vasteras SK FK logoAllsvenskanKlubb · Vasteras SK FK · 20266.53
Kamper
7
Minutter
198
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80.18018018018019
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Allsvenskan.

Registrert spilletid

  • AllsvenskanVasteras SK FK
    198 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

AllsvenskanVasteras SK FK
1,82

Brudd / 90

AllsvenskanVasteras SK FK
–

Blokkeringer / 90

AllsvenskanVasteras SK FK
–

Vunne dueller

AllsvenskanVasteras SK FK
–

Pasningspresisjon

AllsvenskanVasteras SK FK
80,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Allsvenskan
  • Klubb · Vasteras SK FK · D

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
198
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
111
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,2 %
Taklinger
4
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20222 turneringer · 29 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionStabæk
    1 665 min · 97,4 %
  • NM CupenStabæk
    44 min · 2,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionStabæk
–
NM CupenStabæk
–

Brudd / 90

1. DivisionStabæk
–
NM CupenStabæk
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionStabæk
–
NM CupenStabæk
–

Vunne dueller

1. DivisionStabæk
–
NM CupenStabæk
–

Pasningspresisjon

1. DivisionStabæk
–
NM CupenStabæk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Stabæk · Midfielder

Spilletid

Kamper
28
Fra start
18
Minutter
1 665
Innbytter
10
Byttet ut
12
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Stabæk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 13 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienStabæk
    909 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EliteserienStabæk
1,68

Brudd / 90

EliteserienStabæk
1,39

Blokkeringer / 90

EliteserienStabæk
0,4

Vunne dueller

EliteserienStabæk
50,6 %

Pasningspresisjon

EliteserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Stabæk · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
909
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
334
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
14
Dueller
77
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →NAC Breda → Vasteras SK FKtor 25. juli 2024Fri overgang
  2. →Stabæk → NAC Bredaman 23. januar 2023Fri overgang
  3. →KV Mechelen → Stabæktor 3. mars 2022Lån
  4. →Stabæk → KV Mechelenlør 1. januar 2022Ikke oppgitt
  5. →KV Mechelen → Stabækons 4. august 2021Lån
  6. →IFK Goteborg → KV Mechelenfre 11. september 2020Ikke oppgitt
  7. →Vejle → IFK Goteborgman 8. januar 2018Ikke oppgitt
  8. →Syrianska FC → Vejlesøn 9. juli 2017Ikke oppgitt
  9. →Malmo FF → Syrianska FCtor 1. januar 2015Fri overgang
  10. →Malmo FF → Lundman 11. august 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Vasteras SK FK–IF BrommapojkarnaAllsvenskan · 20260–
Klubb28. oktober · Vasteras SK FK–Degerfors IFAllsvenskan · 202637.1
Klubb25. oktober · Vasteras SK FK–HalmstadAllsvenskan · 20260–
Klubb18. oktober · Vasteras SK FK–Mjallby AIFAllsvenskan · 20260–
Klubb9. oktober · Vasteras SK FK–IFK GoteborgAllsvenskan · 20260–
Klubb19. september · Vasteras SK FK–Malmo FFAllsvenskan · 20260–
Klubb12. september · Vasteras SK FK–AIK StockholmAllsvenskan · 2026626.3
Klubb5. september · Vasteras SK FK–SiriusAllsvenskan · 20260–
Klubb23. august · Vasteras SK FK–Kalmar FFAllsvenskan · 2026456.6
Klubb14. august · Vasteras SK FK–IF ElfsborgAllsvenskan · 20263–
Klubb10. august · Vasteras SK FK–Djurgardens IFAllsvenskan · 2026286.7
Klubb3. august · Vasteras SK FK–Djurgardens IFAllsvenskan · 2026296.6
Klubb24. juli · Vasteras SK FK–Orgryte ISAllsvenskan · 2026286.7
Klubb12. desember · Stabæk–OddEliteserien · 2021907.0
Klubb5. desember · Stabæk–RosenborgEliteserien · 2021906.9
Klubb28. november · Stabæk–TromsøEliteserien · 2021906.9
Klubb21. november · Stabæk–Kristiansund BKEliteserien · 2021907.31
Klubb6. november · Stabæk–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2021906.2
Klubb31. oktober · Stabæk–HaugesundEliteserien · 2021156.5
Klubb27. oktober · Stabæk–LillestrømEliteserien · 2021906.5
Klubb23. oktober · Stabæk–MoldeEliteserien · 2021906.2
Klubb17. oktober · Stabæk–BrannEliteserien · 2021656.9
Klubb3. oktober · Stabæk–Bodø/GlimtEliteserien · 2021206.7
Klubb29. september · Stabæk–StrømsgodsetEliteserien · 2021106.7
Klubb14. august · Stabæk–Kristiansund BKEliteserien · 2021846.5
Klubb8. august · Stabæk–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2021906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Victor Wernersson: statistikk, kamper og karriere | Coro