Portrett av Andreas van der Spa
Spillerprofil · komplett datakort

Andreas van der Spa

Også registrert som A. van der Spa

ForsvarTilgjengelig
Født7. januar 1999 · 27 årNasjonalitetNorgeHøyde195 cmVektIkke oppgitt
77Kamper
6 122Minutter
4Mål
0Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,060,000,070,05MINUTTER1 604202011120212 73020221 6772023
  1. 20200,06 målpoeng / 90
    1 604 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20210,00 målpoeng / 90
    111 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20220,07 målpoeng / 90
    2 730 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 20230,05 målpoeng / 90
    1 677 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202024 kamper · 1 604 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 20211 kamper · 111 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202230 kamper · 2 730 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 202322 kamper · 1 677 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Sogndal logo1. DivisionKlubb · Sogndal · 2024–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Sandefjord logoEliteserienKlubb · Sandefjord · 2024–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • EliteserienSandefjord
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSandefjord
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSandefjord
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSandefjord
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSandefjord
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSandefjord
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sandefjord · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20232 turneringer · 22 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 654 min · 98,6 %
  • NM CupenSogndal
    23 min · 1,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
18
Minutter
1 654
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 30 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 610 min · 95,6 %
  • NM CupenSogndal
    120 min · 4,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 610
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i NM Cupen.

Spilletid fordelt på turneringer

  • NM CupenArendal
    111 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • 1. DivisionSogndal
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

NM CupenArendal
–
1. DivisionSogndal
–

Brudd / 90

NM CupenArendal
–
1. DivisionSogndal
–

Blokkeringer / 90

NM CupenArendal
–
1. DivisionSogndal
–

Vunne dueller

NM CupenArendal
–
1. DivisionSogndal
–

Pasningspresisjon

NM CupenArendal
–
1. DivisionSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Arendal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
111
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 24 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal · Øygarden
    1 592 min · 99,3 %
  • EliteserienSogndal
    12 min · 0,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal · Øygarden
–
EliteserienSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal · Øygarden
–
EliteserienSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal · Øygarden
–
EliteserienSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal · Øygarden
–
EliteserienSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal · Øygarden
–
EliteserienSogndal
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender
  • Klubb · Øygarden · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
16
Minutter
1 592
Innbytter
7
Byttet ut
2
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
33,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sogndal → Sandefjordons 31. januar 2024–
  2. →Arendal → Sogndallør 1. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Sogndal → Arendaltor 6. mai 2021Lån
  4. →Øygarden → Sogndalsøn 20. september 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

1 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. desember · Sogndal–MjøndalenEliteserien · 2020126.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Andreas van der Spa: statistikk, kamper og karriere | Coro