Portrett av Tomas Kristoffersen
Spillerprofil · komplett datakort

Tomas Kristoffersen

MidtbaneTilgjengelig
Født6. juli 1993 · 33 årNasjonalitetNorgeHøyde178 cmVektIkke oppgitt
138Kamper
9 550Minutter
15Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023Lite datagrunnlagForrige sesong 2022Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,180,150,190,070,060,000,00MINUTTER1 98720172 37920182 31220191 31620201 4172021902022492023
  1. 20180,15 målpoeng / 90
    2 379 min · 4 mål · 0 målgivende
  2. 20190,19 målpoeng / 90
    2 312 min · 5 mål · 0 målgivende
  3. 20200,07 målpoeng / 90
    1 316 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20210,06 målpoeng / 90
    1 417 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20230,00 målpoeng / 90
    49 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201728 kamper · 1 987 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 201827 kamper · 2 379 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 201931 kamper · 2 312 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 202027 kamper · 1 316 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 202123 kamper · 1 417 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 20221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 49 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Ull/Kisa logoNM CupenKlubb · Ull/Kisa · 2023–
Kamper
1
Minutter
49
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra NM Cupen.

Registrert spilletid

  • NM CupenUll/Kisa
    49 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

NM CupenUll/Kisa
–

Taklinger / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Vunne dueller

NM CupenUll/Kisa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
49
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra NM Cupen.

Registrert spilletid

  • NM CupenUll/Kisa
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

NM CupenUll/Kisa
–

Taklinger / 90

NM CupenUll/Kisa
–

Vunne dueller

NM CupenUll/Kisa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 23 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionÅsane
    1 361 min · 96 %
  • NM CupenÅsane
    56 min · 4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Pasningspresisjon

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Taklinger / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Vunne dueller

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Åsane · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
16
Minutter
1 361
Innbytter
6
Byttet ut
12
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Åsane · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
56
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 27 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 301 min · 98,9 %
  • EliteserienSogndal
    15 min · 1,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
66,7 %

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Midfielder

Spilletid

Kamper
26
Fra start
12
Minutter
1 301
Innbytter
14
Byttet ut
6
På benken
17
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 31 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
    2 132 min · 92,2 %
  • NM CupenTromsdalen UIL
    180 min · 7,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
–
NM CupenTromsdalen UIL
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
–
NM CupenTromsdalen UIL
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
–
NM CupenTromsdalen UIL
–

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
–
NM CupenTromsdalen UIL
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal · Tromsdalen UIL
–
NM CupenTromsdalen UIL
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Midfielder
  • Klubb · Tromsdalen UIL · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
23
Minutter
2 132
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Tromsdalen UIL · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 27 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionÅsane
    2 379 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionÅsane
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionÅsane
–

Pasningspresisjon

1. DivisionÅsane
–

Taklinger / 90

1. DivisionÅsane
–

Vunne dueller

1. DivisionÅsane
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Åsane · Midfielder

Spilletid

Kamper
27
Fra start
27
Minutter
2 379
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 28 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionSandnes Ulf
    1 987 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionSandnes Ulf
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionSandnes Ulf
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSandnes Ulf
–

Taklinger / 90

1. DivisionSandnes Ulf
–

Vunne dueller

1. DivisionSandnes Ulf
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sandnes Ulf · Midfielder

Spilletid

Kamper
28
Fra start
23
Minutter
1 987
Innbytter
5
Byttet ut
8
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Åsane → Ull/Kisator 31. mars 2022Ikke oppgitt
  2. →Sogndal → Åsaneman 1. mars 2021Ikke oppgitt
  3. →Tromsdalen UIL → Sogndaltor 1. august 2019Ikke oppgitt
  4. →Åsane → Tromsdalen UILtor 14. mars 2019Ikke oppgitt
  5. →Sandnes Ulf → Åsanetir 6. mars 2018Fri overgang
  6. →Tromsdalen UIL → Sandnes Ulfons 18. januar 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

1 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. desember · Sogndal–MjøndalenEliteserien · 2020157.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tomas Kristoffersen: statistikk, kamper og karriere | Coro