Portrett av Eirik Lereng
Spillerprofil · komplett datakort

Eirik Lereng

Også registrert som Lereng Eirik

ForsvarTilgjengelig
Født11. januar 2001 · 25 årNasjonalitetNorgeHøyde187 cmVektIkke oppgitt
82Kamper
5 643Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Forrige sesong 2024
Taklinger / 90
01
0,6–
Brudd / 90
01,3
1,08–
Blokkeringer / 90
01
0,24–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER769201993020201 4522021833202290720247522025
  1. 20190,00 målpoeng / 90
    769 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20210,00 målpoeng / 90
    1 452 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20220,00 målpoeng / 90
    833 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    907 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20250,00 målpoeng / 90
    752 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201910 kamper · 769 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202014 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202122 kamper · 1 452 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202215 kamper · 833 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202411 kamper · 907 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202510 kamper · 752 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Åsane logo1. DivisionKlubb · Åsane · 20256.85
Kamper
9
Minutter
662
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Åsane logoNM CupenKlubb · Åsane · 2025–
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20252 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionÅsane
    662 min · 88 %
  • NM CupenÅsane
    90 min · 12 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionÅsane
0,68
NM CupenÅsane
–

Brudd / 90

1. DivisionÅsane
1,22
NM CupenÅsane
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionÅsane
0,27
NM CupenÅsane
–

Vunne dueller

1. DivisionÅsane
–
NM CupenÅsane
–

Pasningspresisjon

1. DivisionÅsane
86 %
NM CupenÅsane
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Åsane · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
9
Fra start
2
Minutter
662
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
445
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
9
Redninger
0
Baklengsmål
13

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Åsane · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionÅsane
    817 min · 90,1 %
  • NM CupenArendal
    90 min · 9,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenArendal
–

Brudd / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenArendal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionÅsane
–
NM CupenArendal
–

Vunne dueller

1. DivisionÅsane
–
NM CupenArendal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionÅsane
–
NM CupenArendal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Åsane · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
817
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Arendal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    713 min · 85,6 %
  • NM CupenSogndal
    120 min · 14,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
6
Minutter
713
Innbytter
8
Byttet ut
3
På benken
24
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 406 min · 96,8 %
  • NM CupenSogndal
    46 min · 3,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
21
Fra start
16
Minutter
1 406
Innbytter
5
Byttet ut
5
På benken
13
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 14 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    840 min · 90,3 %
  • EliteserienSogndal
    90 min · 9,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
4

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
EliteserienSogndal
84,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
840
Innbytter
3
Byttet ut
5
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Skudd
1
Pasninger
53

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,9 %
Taklinger
4
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionSogndal
    769 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
769
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Arendal → Åsanetor 30. januar 2025Permanent overgang
  2. →Arendal → Åsanetir 28. januar 2025Permanent overgang
  3. →Åsane → Arendalons 1. januar 2025Tilbake fra lån
  4. →Arendal → Åsaneman 26. august 2024Lån
  5. →Sogndal → Arendalman 13. februar 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

1 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. desember · Sogndal–MjøndalenEliteserien · 2020906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.