Portrett av Filip Brattbakk
Spillerprofil · komplett datakort

Filip Brattbakk

MidtbaneTilgjengelig
Født24. april 2000 · 26 årNasjonalitetNorgeHøyde181 cmVekt75 kg
101Kamper
5 586Minutter
15Mål
0Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Sandefj6.5Haugesu7.0Viking6.5Sarpsbo
  1. Sandefjord6.6 vurdering
    19. juli 2020 · 9 min
  2. Haugesund6.5 vurdering
    26. juli 2020 · 8 min
  3. Viking7.0 vurdering
    30. juli 2020 · 17 min
  4. Sarpsborg 08 FF6.5 vurdering
    9. aug. 2020 · 11 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,000,320,090,35MINUTTER1 3172020292020-211 41920212 05820227632023
  1. 20200,34 målpoeng / 90
    1 317 min · 5 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    29 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20210,32 målpoeng / 90
    1 419 min · 5 mål · 0 målgivende
  4. 20220,09 målpoeng / 90
    2 058 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20230,35 målpoeng / 90
    763 min · 3 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202022 kamper · 1 317 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2020-211 kamper · 29 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202130 kamper · 1 419 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 202228 kamper · 2 058 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 202320 kamper · 763 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Raufoss logo1. DivisionKlubb · Raufoss · 2024–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionRaufoss
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20232 turneringer · 20 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRaufoss
    588 min · 77,1 %
  • NM CupenRaufoss
    175 min · 22,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
5
Minutter
588
Innbytter
12
Byttet ut
2
På benken
25
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
175
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 28 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionRaufoss
    2 058 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
24
Minutter
2 058
Innbytter
4
Byttet ut
10
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 30 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRanheim
    1 302 min · 91,8 %
  • NM CupenRanheim · Raufoss
    117 min · 8,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim · Raufoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim · Raufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim · Raufoss
–

Taklinger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim · Raufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim · Raufoss
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ranheim · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
14
Minutter
1 302
Innbytter
14
Byttet ut
12
På benken
16
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ranheim · Attacker
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
117
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRosenborg
    29 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rosenborg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
29
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 22 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRaufoss
    1 270 min · 96,4 %
  • EliteserienRosenborg
    47 min · 3,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRaufoss
–
EliteserienRosenborg
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRaufoss
–
EliteserienRosenborg
3,83

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–
EliteserienRosenborg
64 %

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–
EliteserienRosenborg
5,74

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–
EliteserienRosenborg
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Attacker

Spilletid

Kamper
16
Fra start
16
Minutter
1 270
Innbytter
0
Byttet ut
12
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Rosenborg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
47
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
10
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra NM Cupen.

Registrert spilletid

  • NM CupenRosenborg
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

NM CupenRosenborg
–

Nøkkelpasninger / 90

NM CupenRosenborg
–

Pasningspresisjon

NM CupenRosenborg
–

Taklinger / 90

NM CupenRosenborg
–

Vunne dueller

NM CupenRosenborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Rosenborg · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →07 Vestur → KI Klaksvikons 8. januar 2025Permanent overgang
  2. →Dinamo Tirana → KI Klaksvikons 8. januar 2025Permanent overgang
  3. →07 Vestur → KI Klaksvikman 6. januar 2025Fri overgang
  4. →Raufoss → 07 Vesturons 6. mars 2024Fri overgang
  5. →Ranheim → Raufossman 7. mars 2022Fri overgang
  6. →Raufoss → Ranheimman 18. januar 2021Lån
  7. →Rosenborg → Raufossfre 18. september 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

7 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb13. september · Rosenborg–StrømsgodsetEliteserien · 2020––
Klubb9. august · Rosenborg–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2020116.5
Klubb30. juli · Rosenborg–VikingEliteserien · 2020177.0
Klubb26. juli · Rosenborg–HaugesundEliteserien · 202086.5
Klubb19. juli · Rosenborg–SandefjordEliteserien · 202096.6
Klubb5. juli · Rosenborg–StabækEliteserien · 20205–
Klubb1. juli · Rosenborg–VålerengaEliteserien · 20201–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Filip Brattbakk: statistikk, kamper og karriere | Coro