Portrett av Edvard Linnebo Race
Spillerprofil · komplett datakort

Edvard Linnebo Race

Også registrert som E. Race

ForsvarTilgjengelig
Født22. mai 1997 · 29 årNasjonalitetNorgeHøyde188 cmVekt79 kg
85Kamper
5 438Minutter
4Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Forrige sesong 2021
Taklinger / 90
01
0,66–
Brudd / 90
03,5
2,84–
Blokkeringer / 90
01
0,22–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Ålesund6.9Våleren7.1Sarpsbo6.9Strømsg6.5Haugesu6.4Odd6.7Rosenbo
  1. Vålerenga6.9 vurdering
    9. apr. 2016 · 38 min
  2. Sarpsborg 08 FF7.1 vurdering
    17. apr. 2016 · 90 min
  3. Strømsgodset6.9 vurdering
    20. apr. 2016 · 69 min
  4. Haugesund6.5 vurdering
    25. apr. 2016 · 73 min
  5. Odd6.4 vurdering
    1. mai 2016 · 45 min
  6. Rosenborg6.7 vurdering
    8. mai 2016 · 19 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,210,000,060,050,150,00MINUTTER425201636020171 42120191 65820201 16220214122025
  1. 20160,21 målpoeng / 90
    425 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20170,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20190,06 målpoeng / 90
    1 421 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20200,05 målpoeng / 90
    1 658 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20210,15 målpoeng / 90
    1 162 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 20250,00 målpoeng / 90
    412 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20167 kamper · 425 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20174 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201924 kamper · 1 421 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 202024 kamper · 1 658 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 202119 kamper · 1 162 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 20257 kamper · 412 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Moss logo1. DivisionKlubb · Moss · 20256.82
Kamper
7
Minutter
412
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionMoss
    412 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionMoss
0,66

Brudd / 90

1. DivisionMoss
2,84

Blokkeringer / 90

1. DivisionMoss
0,22

Vunne dueller

1. DivisionMoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionMoss
82 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Moss · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
7
Fra start
2
Minutter
412
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
207
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
13
Redninger
0
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 19 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRaufoss
    1 162 min · 100 %
  • NM CupenRaufoss
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Brudd / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–
NM CupenRaufoss
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
12
Minutter
1 162
Innbytter
7
Byttet ut
2
På benken
14
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Raufoss · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 24 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionRaufoss
    1 658 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Brudd / 90

1. DivisionRaufoss
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
19
Minutter
1 658
Innbytter
5
Byttet ut
5
På benken
11
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 24 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionRaufoss
    1 421 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionRaufoss
–

Brudd / 90

1. DivisionRaufoss
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionRaufoss
–

Vunne dueller

1. DivisionRaufoss
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRaufoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Raufoss · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
15
Minutter
1 421
Innbytter
9
Byttet ut
2
På benken
13
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
20172 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionKongsvinger
    360 min · 100 %
  • EliteserienStabæk
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionKongsvinger
–
EliteserienStabæk
–

Brudd / 90

1. DivisionKongsvinger
–
EliteserienStabæk
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionKongsvinger
–
EliteserienStabæk
–

Vunne dueller

1. DivisionKongsvinger
–
EliteserienStabæk
–

Pasningspresisjon

1. DivisionKongsvinger
–
EliteserienStabæk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Kongsvinger · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueStabæk
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueStabæk
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueStabæk
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueStabæk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueStabæk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Stabæk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienStabæk
    425 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EliteserienStabæk
–

Brudd / 90

EliteserienStabæk
2,33

Blokkeringer / 90

EliteserienStabæk
–

Vunne dueller

EliteserienStabæk
61,1 %

Pasningspresisjon

EliteserienStabæk
56 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
425
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
127
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Brudd
11
Dueller
54
Vunne dueller
33

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Jerv → Mosstor 6. februar 2025Fri overgang
  2. →Arendal → Olympic Charleroitor 5. januar 2023Fri overgang
  3. →Raufoss → Arendalman 21. februar 2022Fri overgang
  4. →Stabæk → Raufossman 19. februar 2018Ikke oppgitt
  5. →Kongsvinger → Stabækman 1. januar 2018Ikke oppgitt
  6. →Stabæk → Kongsvingerfre 31. mars 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

7 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb8. mai · Stabæk–RosenborgEliteserien · 2016196.7
Klubb1. mai · Stabæk–OddEliteserien · 2016456.4
Klubb25. april · Stabæk–HaugesundEliteserien · 2016736.51
Klubb20. april · Stabæk–StrømsgodsetEliteserien · 2016696.9
Klubb17. april · Stabæk–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2016907.1
Klubb9. april · Stabæk–VålerengaEliteserien · 2016386.9
Klubb11. mars · Stabæk–ÅlesundEliteserien · 2016906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Edvard Linnebo Race: statistikk, kamper og karriere | Coro