Portrett av Henrik Loholt Kristiansen
Spillerprofil · komplett datakort

Henrik Loholt Kristiansen

Også registrert som H. Kristiansen

MidtbaneTilgjengelig
Født4. januar 1999 · 27 årNasjonalitetNorgeHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
133Kamper
8 772Minutter
17Mål
0Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,420,230,240,060,000,07MINUTTER63820192 30420202 28120211 447202278520231 3172024
  1. 20190,42 målpoeng / 90
    638 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 20200,23 målpoeng / 90
    2 304 min · 6 mål · 0 målgivende
  3. 20210,24 målpoeng / 90
    2 281 min · 6 mål · 0 målgivende
  4. 20220,06 målpoeng / 90
    1 447 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20230,00 målpoeng / 90
    785 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20240,07 målpoeng / 90
    1 317 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 201914 kamper · 638 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,42/90
  • 202029 kamper · 2 304 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 202130 kamper · 2 281 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 202229 kamper · 1 447 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 202313 kamper · 785 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202418 kamper · 1 317 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lyn logo1. DivisionKlubb · Lyn · 2025–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionLyn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionLyn
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionLyn
–

Pasningspresisjon

1. DivisionLyn
–

Taklinger / 90

1. DivisionLyn
–

Vunne dueller

1. DivisionLyn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Lyn · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionLyn · Ranheim
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionLyn · Ranheim
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionLyn · Ranheim
–

Pasningspresisjon

1. DivisionLyn · Ranheim
–

Taklinger / 90

1. DivisionLyn · Ranheim
–

Vunne dueller

1. DivisionLyn · Ranheim
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Lyn · Midfielder
  • Klubb · Ranheim · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20232 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRanheim
    713 min · 90,8 %
  • NM CupenRanheim
    72 min · 9,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Taklinger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Vunne dueller

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ranheim · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
8
Minutter
713
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ranheim · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
72
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 29 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionRanheim
    1 267 min · 87,6 %
  • NM CupenRanheim
    180 min · 12,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Pasningspresisjon

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Taklinger / 90

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Vunne dueller

1. DivisionRanheim
–
NM CupenRanheim
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ranheim · Midfielder

Spilletid

Kamper
27
Fra start
12
Minutter
1 267
Innbytter
15
Byttet ut
5
På benken
17
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ranheim · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20211 turnering · 30 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionUll/Kisa
    2 281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

1. DivisionUll/Kisa
–

Taklinger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Vunne dueller

1. DivisionUll/Kisa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Spilletid

Kamper
30
Fra start
27
Minutter
2 281
Innbytter
3
Byttet ut
13
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 29 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionUll/Kisa
    2 304 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

1. DivisionUll/Kisa
–

Taklinger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Vunne dueller

1. DivisionUll/Kisa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
27
Minutter
2 304
Innbytter
2
Byttet ut
10
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20192 turneringer · 14 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionUll/Kisa
    602 min · 94,4 %
  • NM CupenUll/Kisa
    36 min · 5,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionUll/Kisa
–
NM CupenUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–
NM CupenUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

1. DivisionUll/Kisa
–
NM CupenUll/Kisa
–

Taklinger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–
NM CupenUll/Kisa
–

Vunne dueller

1. DivisionUll/Kisa
–
NM CupenUll/Kisa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
6
Minutter
602
Innbytter
7
Byttet ut
5
På benken
22
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
36
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionUll/Kisa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Pasningspresisjon

1. DivisionUll/Kisa
–

Taklinger / 90

1. DivisionUll/Kisa
–

Vunne dueller

1. DivisionUll/Kisa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ull/Kisa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienLillestrøm
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienLillestrøm
–

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienLillestrøm
–

Pasningspresisjon

EliteserienLillestrøm
–

Taklinger / 90

EliteserienLillestrøm
–

Vunne dueller

EliteserienLillestrøm
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Lillestrøm · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Ranheim → Lynfre 9. februar 2024Fri overgang
  2. →Lyn → Ranheimman 1. januar 2024Ikke oppgitt
  3. →Ranheim → Lynlør 19. august 2023Lån
  4. →Ull/Kisa → Ranheimtir 25. januar 2022Fri overgang
  5. →Lillestrøm → Ull/Kisafre 9. mars 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

0 registrert

Ingen -kamper i kampdatabasen ennå.

DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Henrik Loholt Kristiansen: statistikk, kamper og karriere | Coro