Portrett av Andreas Hoven
Spillerprofil · komplett datakort

Andreas Hoven

Også registrert som A. Hoven

ForsvarTilgjengelig
Født20. februar 1998 · 28 årNasjonalitetNorgeHøyde184 cmVektIkke oppgitt
169Kamper
11 825Minutter
9Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.4Tromsø6.6Bodø/Gl6.5Lillest6.5Rosenbo6.5Sandefj6.5Brann
  1. Tromsø6.4 vurdering
    10. apr. 2016 · 11 min
  2. Bodø/Glimt6.6 vurdering
    30. sep. 2016 · 13 min
  3. Lillestrøm6.5 vurdering
    1. juli 2017 · 35 min
  4. Rosenborg6.5 vurdering
    10. sep. 2017 · 45 min
  5. Sandefjord6.5 vurdering
    20. okt. 2018 · 4 min
  6. Brann6.5 vurdering
    4. nov. 2018 · 23 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,120,070,050,090,100,00MINUTTER13201680201744020181 50920191 31120201 80520212 10520222 80020231 7622024
  1. 20190,12 målpoeng / 90
    1 509 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 20200,07 målpoeng / 90
    1 311 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20210,05 målpoeng / 90
    1 805 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20220,09 målpoeng / 90
    2 105 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 20230,10 målpoeng / 90
    2 800 min · 3 mål · 0 målgivende
  6. 20240,00 målpoeng / 90
    1 762 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20161 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20174 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 201814 kamper · 440 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201922 kamper · 1 509 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 202019 kamper · 1 311 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 202127 kamper · 1 805 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 202229 kamper · 2 105 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 202332 kamper · 2 800 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 202421 kamper · 1 762 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

19 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Stabæk logo1. DivisionKlubb · Stabæk · 2025–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionStabæk
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionStabæk
–

Brudd / 90

1. DivisionStabæk
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionStabæk
–

Vunne dueller

1. DivisionStabæk
–

Pasningspresisjon

1. DivisionStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Stabæk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 21 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal · Stabæk
    1 642 min · 93,2 %
  • NM CupenSogndal
    120 min · 6,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal · Stabæk
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal · Stabæk
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal · Stabæk
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal · Stabæk
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal · Stabæk
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
19
Minutter
1 642
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 32 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    2 620 min · 93,6 %
  • NM CupenSogndal
    180 min · 6,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
30
Fra start
30
Minutter
2 620
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 29 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 986 min · 94,3 %
  • NM CupenSogndal
    119 min · 5,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
27
Fra start
21
Minutter
1 986
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
119
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 27 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionSogndal
    1 740 min · 96,4 %
  • NM CupenSogndal
    65 min · 3,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–
NM CupenSogndal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
20
Minutter
1 740
Innbytter
6
Byttet ut
6
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Sogndal · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
65
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 19 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionSogndal
    1 311 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionSogndal
–

Brudd / 90

1. DivisionSogndal
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionSogndal
–

Vunne dueller

1. DivisionSogndal
–

Pasningspresisjon

1. DivisionSogndal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
16
Minutter
1 311
Innbytter
3
Byttet ut
10
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20193 turneringer · 22 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
    1 509 min · 100 %
  • EliteserienStrømsgodset
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • NM CupenNest-Sotra
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
–
EliteserienStrømsgodset
–
NM CupenNest-Sotra
–

Brudd / 90

1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
–
EliteserienStrømsgodset
–
NM CupenNest-Sotra
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
–
EliteserienStrømsgodset
–
NM CupenNest-Sotra
–

Vunne dueller

1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
–
EliteserienStrømsgodset
–
NM CupenNest-Sotra
–

Pasningspresisjon

1. DivisionNest-Sotra · Sogndal
–
EliteserienStrømsgodset
–
NM CupenNest-Sotra
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Nest-Sotra · Defender
  • Klubb · Sogndal · Defender

Spilletid

Kamper
22
Fra start
17
Minutter
1 509
Innbytter
5
Byttet ut
5
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Strømsgodset · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Nest-Sotra · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20182 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionNotodden
    413 min · 93,9 %
  • EliteserienStrømsgodset
    27 min · 6,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

1. DivisionNotodden
–
EliteserienStrømsgodset
–

Brudd / 90

1. DivisionNotodden
–
EliteserienStrømsgodset
0

Blokkeringer / 90

1. DivisionNotodden
–
EliteserienStrømsgodset
0

Vunne dueller

1. DivisionNotodden
–
EliteserienStrømsgodset
33,3 %

Pasningspresisjon

1. DivisionNotodden
–
EliteserienStrømsgodset
66 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Notodden · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
3
Minutter
413
Innbytter
9
Byttet ut
3
På benken
14
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Strømsgodset · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
27
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienStrømsgodset
    80 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EliteserienStrømsgodset
–

Brudd / 90

EliteserienStrømsgodset
0

Blokkeringer / 90

EliteserienStrømsgodset
–

Vunne dueller

EliteserienStrømsgodset
33,3 %

Pasningspresisjon

EliteserienStrømsgodset
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Strømsgodset · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
80
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
0
Dueller
6
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienStrømsgodset
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EliteserienStrømsgodset
–

Brudd / 90

EliteserienStrømsgodset
0

Blokkeringer / 90

EliteserienStrømsgodset
–

Vunne dueller

EliteserienStrømsgodset
20 %

Pasningspresisjon

EliteserienStrømsgodset
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Strømsgodset · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
2
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Sogndal → Stabækons 17. juli 2024–
  2. →Strømsgodset → Sogndalfre 2. august 2019Ikke oppgitt
  3. →Strømsgodset → Nest-Sotraman 1. april 2019Lån
  4. →Notodden → Strømsgodsetons 1. august 2018Ikke oppgitt
  5. →Strømsgodset → Notoddenfre 19. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb4. november · Strømsgodset–BrannEliteserien · 2018236.5
Klubb20. oktober · Strømsgodset–SandefjordEliteserien · 201846.5
Klubb10. september · Strømsgodset–RosenborgEliteserien · 2017456.5
Klubb21. august · Strømsgodset–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 20171–
Klubb16. juli · Strømsgodset–MoldeEliteserien · 20171–
Klubb1. juli · Strømsgodset–LillestrømEliteserien · 2017356.5
Klubb30. september · Strømsgodset–Bodø/GlimtEliteserien · 2016136.6
Klubb10. april · Strømsgodset–TromsøEliteserien · 2016116.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.