Portrett av Yanick Brecher
Spillerprofil · komplett datakort

Yanick Brecher

Også registrert som Y. Brecher

KeeperTilgjengelig
Født25. mai 1993 · 33 årNasjonalitetSveitsHøyde196 cmVekt88 kg
23Kamper
2 100Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2022-23
Redninger / 90
02,7
22,19
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,1
1,251,7
Kampvurdering
510
6,686,58

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Arsenal6.5Bodø/Gl5.9PSV Ein5.7PSV Ein6.7Bodø/Gl6.9Arsenal6.9Shelbou6.9Shelbou6.6Guimara6.3Guimara
  1. Bodø/Glimt6.7 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  2. Arsenal6.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  3. Shelbourne6.9 vurdering
    25. juli 2024 · 90 min
  4. Shelbourne6.9 vurdering
    1. aug. 2024 · 90 min
  5. Guimaraes6.6 vurdering
    8. aug. 2024 · 90 min
  6. Guimaraes6.3 vurdering
    15. aug. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER6302018-191 1102022-233602024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 110 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-197 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2312 kamper · 1 110 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Sveits

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Zurich logoConference LeagueKlubb · FC Zurich · 2024-256.67
Kamper
4
Minutter
360
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
6,68

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Zurich · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
118
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
8
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Zurich
    900 min · 81,1 %
  • UEFA Champions LeagueFC Zurich
    210 min · 18,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,9
UEFA Champions LeagueFC Zurich
3,43

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,6
UEFA Champions LeagueFC Zurich
2,14

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Zurich
–
UEFA Champions LeagueFC Zurich
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Zurich
6,53
UEFA Champions LeagueFC Zurich
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Pasninger
231
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
19
Baklengsmål
16

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Zurich · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
8
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Zurich
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
3,29

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,43

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Zurich
60 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Zurich
6,84

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
146
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
23
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →FC WIL 1900 → FC Zurichlør 4. april 2015Ikke oppgitt
  2. →FC Zurich → FC WIL 1900tir 1. juli 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

19 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb15. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25906.3
Klubb8. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25906.6
Klubb1. august · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25906.9
Klubb25. juli · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25906.9
Klubb3. november · FC Zurich–ArsenalEuropa League · 2022-23906.9
Klubb27. oktober · FC Zurich–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23906.7
Klubb13. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23905.7
Klubb6. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23905.9
Klubb15. september · FC Zurich–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23906.5
Klubb8. september · FC Zurich–ArsenalEuropa League · 2022-23907.6
Klubb27. juli · FC Zurich–QarabagChampions League · 2022-231207.2
Klubb19. juli · FC Zurich–QarabagChampions League · 2022-23906.5
Klubb21. februar · FC Zurich–NapoliEuropa League · 2018-19906.7
Klubb14. februar · FC Zurich–NapoliEuropa League · 2018-19907.1
Klubb29. november · FC Zurich–AEK LarnacaEuropa League · 2018-19906.0
Klubb8. november · FC Zurich–Bayer LeverkusenEuropa League · 2018-19907.2
Klubb25. oktober · FC Zurich–Bayer LeverkusenEuropa League · 2018-19906.3
Klubb4. oktober · FC Zurich–LudogoretsEuropa League · 2018-19907.3
Klubb20. september · FC Zurich–AEK LarnacaEuropa League · 2018-19907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.