Portrett av Samir Ali Hadji
Spillerprofil · komplett datakort

Samir Ali Hadji

Også registrert som S. Hadji

AngrepTilgjengelig
Født12. september 1989 · 37 årNasjonalitetMarokkoHøyde190 cmVektIkke oppgitt
30Kamper
2 535Minutter
11Mål
0Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01,4
1,150,51

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,500,330,000,000,280,511,15MINUTTER1802016-175402017-183842018-191292021-226382022-233522023-243122024-25
  1. 2017-180,33 målpoeng / 90
    540 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    384 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    129 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,28 målpoeng / 90
    638 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,51 målpoeng / 90
    352 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2024-251,15 målpoeng / 90
    312 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2017-186 kamper · 540 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 2018-194 kamper · 384 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 129 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-238 kamper · 638 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2023-244 kamper · 352 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,51/90
  • 2024-254 kamper · 312 min · 4 mål · 0 målgivende · 1,15/90
Landslagskarriere

Marokko

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
F91 Dudelange logoConference LeagueKlubb · F91 Dudelange · 2024-25–
Kamper
4
Minutter
312
Mål
4
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    312 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
312
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    352 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
352
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
    330 min · 51,7 %
  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    180 min · 28,2 %
  • UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
    128 min · 20,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–
UEFA Europa LeagueF91 Dudelange
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
330
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
128
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
    129 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueF91 Dudelange
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · F91 Dudelange · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
129
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    384 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
384
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFola Esch
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFola Esch
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fola Esch · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Excelsior Virton → F91 Dudelangetor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Fola Esch → Excelsior Virtonfre 5. juli 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

0 registrert

Ingen -kamper i kampdatabasen ennå.

DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Samir Ali Hadji: statistikk, kamper og karriere | Coro