Portrett av Gustav Mendonça Wikheim
Spillerprofil · komplett datakort

Gustav Wikheim

Fullt navn: Gustav Mendonça Wikheim

AngrepTilgjengelig
Født18. mars 1993 · 33 årNasjonalitetNorgeHøyde182 cmVekt65 kg
43Kamper
2 883Minutter
7Mål
6Målgivende
0,41Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,360,38
Skudd / 90
01,4
0,991,14
Skudd på mål
0100
45,5 %33,3 %
Vellykkede driblinger
0100
40,7 %45,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Haugesu5.3Bodø/Gl6.9HamKam6.7Sarpsbo6.3Tromsø6.6KFUM Os6.0Fredrik6.6Kristia6.9Sandefj6.2Rosenbo
  1. Tromsø6.3 vurdering
    28. sep. 2025 · 33 min
  2. KFUM Oslo6.6 vurdering
    5. okt. 2025 · 90 min
  3. Fredrikstad6.0 vurdering
    19. okt. 2025 · 90 min
  4. Kristiansund BK6.6 vurdering
    9. nov. 2025 · 45 min
  5. Sandefjord6.9 vurdering
    22. nov. 2025 · 90 min
  6. Rosenborg6.2 vurdering
    30. nov. 2025 · 79 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,420,000,640,000,380,36MINUTTER442017-184332018-191482019-207012022-23862023-244742024-259972025
  1. 2018-190,42 målpoeng / 90
    433 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,64 målpoeng / 90
    701 min · 3 mål · 2 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    86 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,38 målpoeng / 90
    474 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 20250,36 målpoeng / 90
    997 min · 1 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-181 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-195 kamper · 433 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,42/90
  • 2019-202 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2313 kamper · 701 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,64/90
  • 2023-242 kamper · 86 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-256 kamper · 474 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,38/90
  • 202514 kamper · 997 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,36/90
Landslagskarriere

Norge

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Strømsgodset logoEliteserienKlubb · Strømsgodset · 20256.66
Kamper
14
Minutter
997
Mål
1
Målgivende
3
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 14 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienStrømsgodset
    997 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienStrømsgodset
0,36

Skudd / 90

EliteserienStrømsgodset
0,99

Skudd på mål

EliteserienStrømsgodset
45,5 %

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienStrømsgodset
1,62

Vellykkede driblinger

EliteserienStrømsgodset
40,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Strømsgodset · Attacker · nr. 80

Spilletid

Draktnummer
80
Kamper
14
Fra start
12
Minutter
997
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
249
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
54
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
150
Vunne dueller
59
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
22
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
    474 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
0,38

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
1,14

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
1,33

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
45,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
474
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
70
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
1,05

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
2,09

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 13 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
    701 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
0,64

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
0,77

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
0,77

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDjurgardens IF
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
7
Minutter
701
Innbytter
6
Byttet ut
6
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,31

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
69
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    258 min · 59,6 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    175 min · 40,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
258
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
175
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →FC Nordsjaelland → Strømsgodsetfre 11. juli 2025Permanent overgang
  2. →FC Nordsjaelland → Strømsgodsettor 10. juli 2025Permanent overgang
  3. →FC Nordsjaelland → Strømsgodsetons 9. juli 2025Permanent overgang
  4. →Djurgardens IF → FC Nordsjaellandlør 22. februar 2025Fri overgang
  5. →Djurgardens IF → FC Nordsjaellandons 12. februar 2025Fri overgang
  6. →Al-Fateh → Djurgardens IFons 26. januar 2022Fri overgang
  7. →FC Midtjylland → Al-Fatehsøn 1. september 2019Ikke oppgitt
  8. →FC Midtjylland → Gentlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  9. →Gent → FC Midtjyllandtor 1. september 2016Lån
  10. →Strømsgodset → Gentman 4. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. november · Strømsgodset–RosenborgEliteserien · 2025796.2
Klubb22. november · Strømsgodset–SandefjordEliteserien · 2025906.9
Klubb9. november · Strømsgodset–Kristiansund BKEliteserien · 2025456.6
Klubb19. oktober · Strømsgodset–FredrikstadEliteserien · 2025906.0
Klubb5. oktober · Strømsgodset–KFUM OsloEliteserien · 2025906.6
Klubb28. september · Strømsgodset–TromsøEliteserien · 2025336.3
Klubb21. september · Strømsgodset–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2025676.7
Klubb14. september · Strømsgodset–HamKamEliteserien · 2025746.9
Klubb15. august · Strømsgodset–Bodø/GlimtEliteserien · 2025415.3
Klubb3. august · Strømsgodset–HaugesundEliteserien · 2025887.91
Klubb30. juli · Strømsgodset–Bodø/GlimtEliteserien · 2025636.7
Klubb25. juli · Strømsgodset–FredrikstadEliteserien · 2025907.91
Klubb19. juli · Strømsgodset–MoldeEliteserien · 2025636.31
Klubb13. juli · Strømsgodset–TromsøEliteserien · 2025846.91
Klubb19. desember · Djurgardens IF–Legia WarszawaConference League · 2024-25896.3
Klubb12. desember · Djurgardens IF–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25797.91
Klubb28. november · Djurgardens IF–The New SaintsConference League · 2024-25906.9
Klubb7. november · Djurgardens IF–PanathinaikosConference League · 2024-25846.5
Klubb24. oktober · Djurgardens IF–GuimaraesConference League · 2024-25726.7
Klubb3. oktober · Djurgardens IF–Lask LinzConference League · 2024-25607.01
Klubb3. august · Djurgardens IF–FC LuzernConference League · 2023-24597.0
Klubb27. juli · Djurgardens IF–FC LuzernConference League · 2023-24276.3
Klubb16. mars · Djurgardens IF–Lech PoznanConference League · 2022-23827.7
Klubb9. mars · Djurgardens IF–Lech PoznanConference League · 2022-23906.2
Klubb3. november · Djurgardens IF–Shamrock RoversConference League · 2022-23807.0
Klubb27. oktober · Djurgardens IF–MoldeConference League · 2022-23737.21
Klubb13. oktober · Djurgardens IF–GentConference League · 2022-23628.921
Klubb6. oktober · Djurgardens IF–GentConference League · 2022-23186.6
Klubb8. september · Djurgardens IF–Shamrock RoversConference League · 2022-23897.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gustav Wikheim: statistikk, kamper og karriere | Coro