Portrett av Kian Hansen
Spillerprofil · komplett datakort

Kian Hansen

Også registrert som K. Hansen

ForsvarTilgjengelig
Født3. mars 1989 · 37 årNasjonalitetDanmarkHøyde184 cmVekt73 kg
29Kamper
2 442Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2018-19
Taklinger / 90
01
0,69–
Brudd / 90
01
0,14–
Blokkeringer / 90
01
0,14–
Vunne dueller
0100
60,9 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Fenerba6.9Ludogor7.2Spartak6.9Fenerba6.6Ludogor
  1. Fenerbahçe6.6 vurdering
    21. sep. 2023 · 90 min
  2. Ludogorets6.9 vurdering
    5. okt. 2023 · 74 min
  3. Spartak Trnava7.2 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  4. Fenerbahçe6.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  5. Ludogorets6.6 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER6912016-175682017-185272018-196562023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    691 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    568 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,00 målpoeng / 90
    527 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    656 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 691 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-187 kamper · 568 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-196 kamper · 527 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 656 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Danmark

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Nordsjaelland logoConference LeagueKlubb · FC Nordsjaelland · 2023-246.90
Kamper
8
Minutter
656
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
63
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
    656 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,69

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,14

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
0,14

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
60,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland
63 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Nordsjaelland · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
656
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
362
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    360 min · 68,3 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    167 min · 31,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
167
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    568 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
568
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    691 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
691
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Nordsjaelland → Hansen Kiansøn 31. august 2025Karrieren avsluttet
  2. →FC Midtjylland → FC Nordsjaellandfre 19. juli 2019Ikke oppgitt
  3. →Nantes → FC Midtjyllandons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. desember · FC Nordsjaelland–LudogoretsConference League · 2023-24906.6
Klubb30. november · FC Nordsjaelland–FenerbahçeConference League · 2023-24906.9
Klubb9. november · FC Nordsjaelland–Spartak TrnavaConference League · 2023-24––
Klubb26. oktober · FC Nordsjaelland–Spartak TrnavaConference League · 2023-24907.2
Klubb5. oktober · FC Nordsjaelland–LudogoretsConference League · 2023-24746.9
Klubb21. september · FC Nordsjaelland–FenerbahçeConference League · 2023-24906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kian Hansen: statistikk, kamper og karriere | Coro