Portrett av Staniša Mandić
Spillerprofil · komplett datakort

Staniša Mandić

AngrepTilgjengelig
Født27. januar 1995 · 31 årNasjonalitetMontenegroHøyde180 cmVektIkke oppgitt
40Kamper
2 356Minutter
10Mål
2Målgivende
0,46Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Brann7.6Molde6.8Lillest6.6Strømsg6.8Tromsø7.4Stabæk6.9Våleren5.9Vitesse6.3Tottenh6.3Rennes
  1. Tromsø6.8 vurdering
    5. nov. 2017 · 19 min
  2. Stabæk7.4 vurdering
    19. nov. 2017 · 87 min
  3. Vålerenga6.9 vurdering
    26. nov. 2017 · 65 min
  4. Vitesse5.9 vurdering
    16. sep. 2021 · 70 min
  5. Tottenham6.3 vurdering
    30. sep. 2021 · 15 min
  6. Rennes6.3 vurdering
    21. okt. 2021 · 18 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,970,700,350,560,00MINUTTER1852016-1738320171 03920184812019-202682021-22
  1. 2016-170,97 målpoeng / 90
    185 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 20170,70 målpoeng / 90
    383 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 20180,35 målpoeng / 90
    1 039 min · 4 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,56 målpoeng / 90
    481 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    268 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 185 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,97/90
  • 20178 kamper · 383 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,70/90
  • 201813 kamper · 1 039 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2019-206 kamper · 481 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,56/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-229 kamper · 268 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Montenegro

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Mura logoChampions LeagueKlubb · Mura · 2021-22–
Kamper
4
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Mura logoConference LeagueKlubb · Mura · 2021-226.10
Kamper
3
Minutter
104
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Mura logoEuropa LeagueKlubb · Mura · 2021-22–
Kamper
2
Minutter
84
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-223 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMura
    104 min · 38,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMura
    84 min · 31,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueMura
    80 min · 29,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
23
Driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
3
Dueller
13
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
84
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
80
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMura
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueMura
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZrinjski
    481 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueZrinjski
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueZrinjski
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueZrinjski
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueZrinjski
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueZrinjski
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zrinjski · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
481
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 13 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionSogndal
    1 039 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionSogndal
–

Skudd / 90

1. DivisionSogndal
–

Skudd på mål

1. DivisionSogndal
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionSogndal
–

Vellykkede driblinger

1. DivisionSogndal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Sogndal · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 039
Innbytter
0
Byttet ut
10
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 8 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienSogndal
    383 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EliteserienSogndal
0,7

Skudd / 90

EliteserienSogndal
1,88

Skudd på mål

EliteserienSogndal
50 %

Nøkkelpasninger / 90

EliteserienSogndal
0,94

Vellykkede driblinger

EliteserienSogndal
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Sogndal · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
383
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
6
Dueller
41
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCukaricki
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCukaricki
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueCukaricki
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueCukaricki
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCukaricki
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueCukaricki
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Cukaricki · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
185
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Wuxi Wugou → Arsenal Tivatons 12. februar 2025Fri overgang
  2. →Mura → Metalac GMons 12. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Sogndal → Muraons 8. januar 2020Ikke oppgitt
  4. →Zrinjski → Sogndalons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  5. →Sogndal → Zrinjskitor 31. januar 2019Lån
  6. →Cukaricki → Sogndalsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  7. →Sogndal → Cukarickisøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  8. →Cukaricki → Sogndaltir 8. august 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb9. desember · Mura–VitesseConference League · 2021-22––
Klubb25. november · Mura–TottenhamConference League · 2021-22––
Klubb4. november · Mura–RennesConference League · 2021-22––
Klubb21. oktober · Mura–RennesConference League · 2021-22186.3
Klubb30. september · Mura–TottenhamConference League · 2021-22156.3
Klubb16. september · Mura–VitesseConference League · 2021-22705.9
Klubb26. november · Sogndal–VålerengaEliteserien · 2017656.9
Klubb19. november · Sogndal–StabækEliteserien · 2017877.41
Klubb5. november · Sogndal–TromsøEliteserien · 2017196.8
Klubb29. oktober · Sogndal–StrømsgodsetEliteserien · 2017906.61
Klubb22. oktober · Sogndal–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 20171–
Klubb15. oktober · Sogndal–LillestrømEliteserien · 2017196.8
Klubb1. oktober · Sogndal–MoldeEliteserien · 2017847.61
Klubb9. september · Sogndal–BrannEliteserien · 2017196.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Staniša Mandić: statistikk, kamper og karriere | Coro