Portrett av Gauthier Bwayi Mankenda
Spillerprofil · komplett datakort

Gauthier Mankenda

Fullt navn: Gauthier Bwayi Mankenda

MidtbaneTilgjengelig
Født20. juli 1997 · 29 årNasjonalitetDR KongoHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
26Kamper
1 814Minutter
2Mål
1Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01,9
–1,57
Taklinger / 90
03,4
–2,82
Vellykkede driblinger
0100
–54,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3BSC You5.9BSC You6.9Kecskem9.0Kecskem6.9Twente6.5Twente
  1. BSC Young Boys7.3 vurdering
    21. juli 2022 · 90 min
  2. BSC Young Boys5.9 vurdering
    28. juli 2022 · 90 min
  3. Kecskeméti TE6.9 vurdering
    27. juli 2023 · 45 min
  4. Kecskeméti TE9.0 vurdering
    3. aug. 2023 · 120 min
  5. Twente6.9 vurdering
    10. aug. 2023 · 90 min
  6. Twente6.5 vurdering
    17. aug. 2023 · 26 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,270,000,000,000,630,00MINUTTER1802017-183362018-191802019-205522021-222262022-232872023-24532024-25
  1. 2018-190,27 målpoeng / 90
    336 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    552 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    226 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,63 målpoeng / 90
    287 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-194 kamper · 336 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,27/90
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 552 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 226 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-245 kamper · 287 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,63/90
  • 2024-252 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

DR Kongo

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Riga logoConference LeagueKlubb · Riga · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
53
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
53
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRiga
    287 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
0,63

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
1,57

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRiga
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRiga
2,82

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRiga
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Riga · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
287
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
65
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
    226 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
1,59

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
3,19

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Liepaja
42,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Liepaja · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
226
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
40
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
    360 min · 65,2 %
  • UEFA Champions LeaguePrishtina
    192 min · 34,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
–
UEFA Champions LeaguePrishtina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
–
UEFA Champions LeaguePrishtina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
–
UEFA Champions LeaguePrishtina
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
–
UEFA Champions LeaguePrishtina
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePrishtina
–
UEFA Champions LeaguePrishtina
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePrishtina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePrishtina
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePrishtina
    336 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
336
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePrishtina
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePrishtina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Prishtina · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Riga → Rīgas FStir 24. februar 2026Fri overgang
  2. →Riga → Rīgas FStir 30. desember 2025Fri overgang
  3. →Riga → Mankenda Gauthiertir 30. desember 2025Fri overgang
  4. →Prishtina → FK Liepajasøn 26. juni 2022Fri overgang
  5. →Vushtrria → Prishtinatir 29. mars 2016Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. august · Riga–TwenteConference League · 2023-24266.5
Klubb10. august · Riga–TwenteConference League · 2023-24906.9
Klubb3. august · Riga–Kecskeméti TEConference League · 2023-241209.011
Klubb27. juli · Riga–Kecskeméti TEConference League · 2023-24456.9
Klubb28. juli · FK Liepaja–BSC Young BoysConference League · 2022-23905.9
Klubb21. juli · FK Liepaja–BSC Young BoysConference League · 2022-23907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gauthier Mankenda: statistikk, kamper og karriere | Coro