Portrett av Jordan Lefort
Spillerprofil · komplett datakort

Jordan Lefort

ForsvarTilgjengelig
Født9. august 1993 · 33 årNasjonalitetFrankrikeHøyde184 cmVekt81 kg
132Kamper
10 524Minutter
0Mål
7Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,8
0,771,5
Brudd / 90
01,7
–1,41
Blokkeringer / 90
01
–0,47
Vunne dueller
0100
–59,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Paris S7.0Auxerre7.3Strasbo6.6Stade B6.6Lille7.3Auxerre6.4Le Havr7.7Estac T7.1Lorient6.6Lyon
  1. Lille6.6 vurdering
    23. aug. 2026 · 70 min
  2. Auxerre7.3 vurdering
    29. aug. 2026 · 96 min
  3. Le Havre6.4 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  4. Estac Troyes7.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  5. Lorient7.1 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Lyon6.6 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,050,110,210,000,000,030,060,00MINUTTER1 8032018-198402019-208562020-211922021-221282022-233 0602024-253 0602025-265852026-27
  1. 2020-210,21 målpoeng / 90
    856 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    192 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    128 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,03 målpoeng / 90
    3 060 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,06 målpoeng / 90
    3 060 min · 0 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    585 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-1923 kamper · 1 803 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,05/90
  • 2019-2010 kamper · 840 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2020-2111 kamper · 856 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,21/90
  • 2021-225 kamper · 192 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 128 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2534 kamper · 3 060 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,03/90
  • 2025-2634 kamper · 3 060 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,06/90
  • 2026-277 kamper · 585 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Angers logoLigue 1Klubb · Angers · 2026-276.74
Kamper
7
Minutter
585
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87.46803069053709
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    585 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
0,77

Brudd / 90

Ligue 1Angers
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Angers
–

Vunne dueller

Ligue 1Angers
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
87,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · D

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
585
Kaptein
Ja
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
391
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,5 %
Taklinger
5
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
2025-261 turnering · 34 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    3 060 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
1,5

Brudd / 90

Ligue 1Angers
1,41

Blokkeringer / 90

Ligue 1Angers
0,47

Vunne dueller

Ligue 1Angers
59,2 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
34
Fra start
34
Minutter
3 060
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
1
Pasninger
1 932
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
51
Blokkeringer
16
Brudd
48
Dueller
196
Vunne dueller
116
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
22
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-251 turnering · 34 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    3 060 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
1,53

Brudd / 90

Ligue 1Angers
0,94

Blokkeringer / 90

Ligue 1Angers
1,09

Vunne dueller

Ligue 1Angers
63,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
34
Minutter
3 060
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
1 723
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
52
Blokkeringer
37
Brudd
32
Dueller
180
Vunne dueller
115
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
14
Gule kort
3
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    128 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
2,81

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
41,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
128
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
77
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    192 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,34

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,34

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
40,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
5
Dueller
22
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    676 min · 79 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 21 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,2
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,46
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,13
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
58,3 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
676
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
293
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
60
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
40
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
8
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 10 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Amiens
    840 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Amiens
0,32

Brudd / 90

Ligue 1Amiens
0,96

Blokkeringer / 90

Ligue 1Amiens
0,11

Vunne dueller

Ligue 1Amiens
57,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Amiens
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Amiens · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
840
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,49

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
459
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
47
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 23 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Amiens
    1 803 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Amiens
1,65

Brudd / 90

Ligue 1Amiens
2,25

Blokkeringer / 90

Ligue 1Amiens
0,4

Vunne dueller

Ligue 1Amiens
64,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Amiens
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Amiens · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
21
Minutter
1 803
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
793
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
33
Blokkeringer
8
Brudd
45
Dueller
182
Vunne dueller
117
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
15
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Paris FC → Angerslør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →BSC Young Boys → Paris FCtir 30. august 2022Fri overgang
  3. →Amiens → BSC Young Boystir 4. februar 2020Lån
  4. →Quevilly → Amienssøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Amiens → Quevillysøn 25. juni 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Angers–LyonLigue 1 · 2026-27906.6
Klubb25. oktober · Angers–LorientLigue 1 · 2026-27907.1
Klubb10. oktober · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-2759–
Klubb19. september · Angers–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27907.7
Klubb12. september · Angers–Le HavreLigue 1 · 2026-27906.4
Klubb29. august · Angers–AuxerreLigue 1 · 2026-27967.3
Klubb23. august · Angers–LilleLigue 1 · 2026-27706.6
Klubb17. mai · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.6
Klubb10. mai · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb3. mai · Angers–AuxerreLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb25. april · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb18. april · Angers–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb11. april · Angers–RennesLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb5. april · Angers–LyonLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb20. mars · Angers–LensLigue 1 · 2025-26906.0
Klubb14. mars · Angers–NiceLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb7. mars · Angers–NantesLigue 1 · 2025-26907.51
Klubb28. februar · Angers–MonacoLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb22. februar · Angers–LilleLigue 1 · 2025-26905.9
Klubb15. februar · Angers–LorientLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb8. februar · Angers–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb1. februar · Angers–MetzLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb25. januar · Angers–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb17. januar · Angers–MarseilleLigue 1 · 2025-26905.3
Klubb4. januar · Angers–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb12. desember · Angers–NantesLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb7. desember · Angers–NiceLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb30. november · Angers–LensLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb23. november · Angers–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb9. november · Angers–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb2. november · Angers–LilleLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb29. oktober · Angers–MarseilleLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb26. oktober · Angers–LorientLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb18. oktober · Angers–MonacoLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb5. oktober · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2025-26905.9
Klubb28. september · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.2
Klubb19. september · Angers–LyonLigue 1 · 2025-26906.2
Klubb14. september · Angers–MetzLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb31. august · Angers–RennesLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb22. august · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb17. august · Angers–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.21
Klubb17. mai · Angers–LyonLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb10. mai · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb4. mai · Angers–NantesLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb27. april · Angers–LilleLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb20. april · Angers–NiceLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb13. april · Angers–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb5. april · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25907.0
Klubb30. mars · Angers–RennesLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb15. mars · Angers–MonacoLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb9. mars · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.6
Klubb2. mars · Angers–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb22. februar · Angers–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb16. februar · Angers–ReimsLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb9. februar · Angers–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb2. februar · Angers–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.9
Klubb26. januar · Angers–LensLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb19. januar · Angers–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb12. januar · Angers–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb5. januar · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.3
Klubb15. desember · Angers–RennesLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb7. desember · Angers–LyonLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb1. desember · Angers–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb24. november · Angers–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb9. november · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25906.2
Klubb1. november · Angers–MonacoLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb26. oktober · Angers–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.3
Klubb20. oktober · Angers–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.61
Klubb4. oktober · Angers–MarseilleLigue 1 · 2024-25907.5
Klubb29. september · Angers–ReimsLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb22. september · Angers–NantesLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb15. september · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb1. september · Angers–NiceLigue 1 · 2024-25906.7
Klubb24. august · Angers–LilleLigue 1 · 2024-25906.5
Klubb18. august · Angers–LensLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23656.3
Klubb11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23636.9
Klubb4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23––
Klubb8. desember · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22906.2
Klubb23. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22––
Klubb2. november · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22156.6
Klubb20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22626.5
Klubb29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22––
Klubb10. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22––
Klubb3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22196.9
Klubb28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22––
Klubb21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22116.6
Klubb18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21456.5
Klubb11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21906.7
Klubb25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.7
Klubb18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21746.7
Klubb10. desember · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21907.2
Klubb3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21906.91
Klubb26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21166.3
Klubb5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.91
Klubb29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21––
Klubb22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21––
Klubb16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.6
Klubb11. januar · Amiens–MontpellierLigue 1 · 2019-20906.1
Klubb21. desember · Amiens–Paris Saint GermainLigue 1 · 2019-20906.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.