Portrett av José Francisco dos Santos Júnior
Spillerprofil · komplett datakort

José Francisco dos Santos Júnior

Også registrert som Júnior Brumado

AngrepTilgjengelig
Født15. mai 1999 · 27 årNasjonalitetBrasilHøyde190 cmVekt88 kg
28Kamper
1 479Minutter
2Mål
0Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,15–
Skudd / 90
01,1
0,9–
Skudd på mål
0100
33,3 %–
Vellykkede driblinger
0100
62,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Legia W6.2Sturm G6.9Notting6.5Celtic6.6AS Roma6.2Genk7.7Brann6.9Dinamo 6.3Notting6.3Notting
  1. AS Roma6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 45 min
  2. Genk6.2 vurdering
    11. des. 2025 · 84 min
  3. Brann7.7 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  4. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 79 min
  5. Nottingham Forest6.3 vurdering
    12. mars 2026 · 57 min
  6. Nottingham Forest6.3 vurdering
    19. mars 2026 · 56 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,002,370,000,000,000,15MINUTTER322019-20382020-217602021-22202022-23292023-246002025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    32 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-212,37 målpoeng / 90
    38 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    760 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    20 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    29 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,15 målpoeng / 90
    600 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-201 kamper · 32 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 38 min · 1 mål · 0 målgivende · 2,37/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 760 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-231 kamper · 20 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 29 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 600 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
Landslagskarriere

Brasil

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Midtjylland logoEuropa LeagueKlubb · FC Midtjylland · 2025-266.62
Kamper
11
Minutter
600
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
69
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 11 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    600 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,15

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,9

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,3

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
62,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker · nr. 74

Spilletid

Draktnummer
74
Kamper
11
Fra start
8
Minutter
600
Innbytter
3
Byttet ut
7
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
149
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
150
Vunne dueller
64
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
20
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    29 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
29
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
16
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    20 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
100 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    312 min · 41,1 %
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    305 min · 40,1 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    143 min · 18,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,58
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,59
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
50 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,29
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,48
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
1,89

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
66,7 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
42,9 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
312
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Dueller
55
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
305
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
55
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
143
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
27
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    38 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
9,47

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
4,74

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
38
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
14
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    32 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Coritiba → FC Midtjyllandtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →Coritiba → FC Midtjyllandsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  3. →FC Midtjylland → Coritibator 25. juli 2024Lån
  4. →Hansa Rostock → FC Midtjyllandman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →FC Midtjylland → Hansa Rostockfre 1. september 2023Lån
  6. →Silkeborg → FC Midtjyllandlør 1. august 2020Ikke oppgitt
  7. →FC Midtjylland → Silkeborglør 1. februar 2020Lån
  8. →Bahia → FC Midtjyllandtor 31. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26566.3
Klubb12. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26576.3
Klubb29. januar · FC Midtjylland–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26796.9
Klubb22. januar · FC Midtjylland–BrannEuropa League · 2025-26907.71
Klubb11. desember · FC Midtjylland–GenkEuropa League · 2025-26846.2
Klubb27. november · FC Midtjylland–AS RomaEuropa League · 2025-26456.6
Klubb6. november · FC Midtjylland–CelticEuropa League · 2025-26316.5
Klubb2. oktober · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26886.9
Klubb24. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2025-26706.2
Klubb24. august · FC Midtjylland–Legia WarszawaConference League · 2023-24176.5
Klubb17. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24116.5
Klubb9. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23206.3
Klubb24. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-22736.9
Klubb17. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-22706.7
Klubb9. desember · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22686.6
Klubb25. november · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22726.6
Klubb30. september · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22906.7
Klubb16. september · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22756.9
Klubb10. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22806.9
Klubb3. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22686.7
Klubb28. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22776.6
Klubb20. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22876.7
Klubb30. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-21––
Klubb22. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-211–
Klubb16. september · FC Midtjylland–BSC Young BoysChampions League · 2020-21126.7
Klubb26. august · FC Midtjylland–LudogoretsChampions League · 2020-21257.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.