Portrett av Mateo Mužek
Spillerprofil · komplett datakort

Mateo Mužek

ForsvarTilgjengelig
Født29. april 1995 · 31 årNasjonalitetKroatiaHøyde183 cmVekt81 kg
13Kamper
1 183Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
02
1,62–
Brudd / 90
02,5
2,08–
Blokkeringer / 90
01,2
0,92–
Vunne dueller
0100
61,1 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Debrece7.7Debrece
  1. Debreceni VSC7.0 vurdering
    27. juli 2023 · 90 min
  2. Debreceni VSC7.7 vurdering
    3. aug. 2023 · 120 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER4502019-203432022-233902023-24
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    343 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-205 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 343 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Kroatia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Alashkert logoConference LeagueKlubb · Alashkert · 2023-247.35
Kamper
4
Minutter
390
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
1,62

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
2,08

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
0,92

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
61,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAlashkert
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Alashkert · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,35

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
4
Brudd
9
Dueller
18
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKyzyl-Zhar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Kyzyl-Zhar · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    360 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    90 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Dinamo Tirana → Muzek Mateolør 4. januar 2025Fri overgang
  2. →Alashkert → Siroki Brijegtor 15. februar 2024Fri overgang
  3. →Kyzyl-Zhar → Alashkerttir 31. januar 2023Fri overgang
  4. →Radomlje → Kyzyl-Zhartor 14. juli 2022Fri overgang
  5. →Larisa → Radomljelør 10. juli 2021Fri overgang
  6. →Sheriff Tiraspol → Larisafre 17. januar 2020Fri overgang
  7. →ST Mirren → Sheriff Tiraspoltor 4. juli 2019Ikke oppgitt
  8. →Shakhter Karagandy → ST Mirrenlør 26. januar 2019Fri overgang
  9. →Neftchi Baku → Shakhter Karagandyman 1. januar 2018Ikke oppgitt
  10. →Rudar → Neftchi Bakufre 28. juli 2017Ikke oppgitt
  11. →Zavrč → Rudarfre 1. juli 2016Fri overgang
  12. →HNK Gorica → Zavrčons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  13. →Hrvatski Dragovoljac → HNK Goricafre 1. august 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

2 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. august · Alashkert–Debreceni VSCConference League · 2023-241207.7
Klubb27. juli · Alashkert–Debreceni VSCConference League · 2023-24907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mateo Mužek: statistikk, kamper og karriere | Coro