Portrett av Patrick James Hoban
Spillerprofil · komplett datakort

Patrick James Hoban

Også registrert som Pat Hoban

AngrepTilgjengelig
Født28. juli 1991 · 35 årNasjonalitetIrlandHøyde176 cmVekt78 kg
26Kamper
2 184Minutter
6Mål
0Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
0,450,25

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Molde6.9Arsenal7.3Rapid V
  1. Molde6.5 vurdering
    22. okt. 2020 · 90 min
  2. Arsenal6.9 vurdering
    29. okt. 2020 · 90 min
  3. Rapid Vienna7.3 vurdering
    5. nov. 2020 · 76 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,160,160,610,250,45MINUTTER3602018-195602019-205562020-211482021-223602023-242002024-25
  1. 2018-190,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,16 målpoeng / 90
    560 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,16 målpoeng / 90
    556 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,61 målpoeng / 90
    148 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,45 målpoeng / 90
    200 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2019-206 kamper · 560 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 2020-217 kamper · 556 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 2021-223 kamper · 148 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,61/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2024-252 kamper · 200 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,45/90
Landslagskarriere

Irland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Derry City logoConference LeagueKlubb · Derry City · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
200
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDerry City
    200 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDerry City
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Derry City · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
200
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDundalk
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDundalk
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDundalk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
148
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDundalk
    466 min · 83,8 %
  • UEFA Champions LeagueDundalk
    90 min · 16,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
–
UEFA Champions LeagueDundalk
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
0,77
UEFA Champions LeagueDundalk
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDundalk
25 %
UEFA Champions LeagueDundalk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
0,19
UEFA Champions LeagueDundalk
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDundalk
50 %
UEFA Champions LeagueDundalk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
466
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
36
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDundalk
    383 min · 68,4 %
  • UEFA Europa LeagueDundalk
    177 min · 31,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDundalk
–
UEFA Europa LeagueDundalk
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDundalk
–
UEFA Europa LeagueDundalk
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDundalk
–
UEFA Europa LeagueDundalk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDundalk
–
UEFA Europa LeagueDundalk
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDundalk
–
UEFA Europa LeagueDundalk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
383
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
177
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDundalk
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDundalk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDundalk
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDundalk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dundalk · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Derry City → Glentorantor 10. juli 2025Permanent overgang
  2. →Dundalk → Derry Cityons 10. januar 2024Ikke oppgitt
  3. →Mansfield Town → Dundalkman 1. januar 2018Ikke oppgitt
  4. →Grimsby → Oxford Unitedons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  5. →Oxford United → Grimsbytir 1. mars 2016Lån
  6. →Dundalk → Oxford Unitedtor 20. november 2014Fri overgang
  7. →Ukjent → Dundalkons 2. januar 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

3 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb5. november · Dundalk–Rapid ViennaEuropa League · 2020-21767.31
Klubb29. oktober · Dundalk–ArsenalEuropa League · 2020-21906.9
Klubb22. oktober · Dundalk–MoldeEuropa League · 2020-21906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Patrick James Hoban: statistikk, kamper og karriere | Coro