Portrett av Erik Daniel
Spillerprofil · komplett datakort

Erik Daniel

MidtbaneTilgjengelig
Født4. februar 1992 · 34 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde178 cmVekt75 kg
42Kamper
2 765Minutter
9Mål
1Målgivende
0,33Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,5
–2,08
Pasningspresisjon
0100
87 %–
Taklinger / 90
03
2,430,35
Vellykkede driblinger
0100
–75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.4Wolves7.2Beşikta7.7SC Brag6.9Ludogor6.7Fenerba7.7FC Nord6.2FC Nord7.2Ludogor6.3Univers6.2Univers
  1. Fenerbahçe6.7 vurdering
    5. okt. 2023 · 86 min
  2. FC Nordsjaelland7.7 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  3. FC Nordsjaelland6.2 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  4. Ludogorets7.2 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  5. Universitatea Craiova6.3 vurdering
    7. aug. 2025 · 66 min
  6. Universitatea Craiova6.2 vurdering
    14. aug. 2025 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,500,170,580,000,000,390,350,00MINUTTER1802016-175402017-184622019-201592020-211562022-239342023-242602024-25742025-26
  1. 2019-200,58 målpoeng / 90
    462 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    159 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    156 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,39 målpoeng / 90
    934 min · 4 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,35 målpoeng / 90
    260 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    74 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2017-186 kamper · 540 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2019-2013 kamper · 462 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,58/90
  • 2020-212 kamper · 159 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 156 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 934 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,39/90
  • 2024-255 kamper · 260 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2025-261 kamper · 74 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Tsjekkia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Spartak Trnava logoConference LeagueKlubb · Spartak Trnava · 2025-266.25
Kamper
1
Minutter
74
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    74 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
87 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
2,43

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Attacker · nr. 23

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
74
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
16
Driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
2
Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,35

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
2,08

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,35

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
260
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    934 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,29

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
0,58

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
52,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
934
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
4
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
36
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    156 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    90 min · 56,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    69 min · 43,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
69
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    403 min · 87,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    59 min · 12,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
0,67
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
0,89
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
69 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
2,01
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
4
Minutter
403
Innbytter
7
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
9
Blokkeringer
0
Brudd
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
59
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRužomberok
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRužomberok
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRužomberok
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRužomberok
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRužomberok
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRužomberok
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ružomberok · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSpartak Myjava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Myjava · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Malženice → Skalicafre 29. august 2025Fri overgang
  2. →Spartak Trnava → Skalicator 28. august 2025Fri overgang
  3. →Spartak Trnava → Skalicaman 25. august 2025Fri overgang
  4. →Slovan Bratislava → Spartak Trnavafre 22. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Zaglebie Lubin → Slovan Bratislavafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →Slovan Bratislava → Zaglebie Lubinfre 23. juli 2021Lån
  7. →Ružomberok → Slovan Bratislavaman 1. juli 2019Fri overgang
  8. →Spartak Myjava → Ružomberokfre 22. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

13 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · Spartak Trnava–Universitatea CraiovaConference League · 2025-2686.2
Klubb7. august · Spartak Trnava–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26666.3
Klubb30. november · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24907.21
Klubb9. november · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24906.2
Klubb26. oktober · Spartak Trnava–FC NordsjaellandConference League · 2023-24907.7
Klubb5. oktober · Spartak Trnava–FenerbahçeConference League · 2023-24866.7
Klubb21. september · Spartak Trnava–LudogoretsConference League · 2023-24336.9
Klubb12. desember · Slovan Bratislava–SC BragaEuropa League · 2019-20907.71
Klubb28. november · Slovan Bratislava–BeşiktaşEuropa League · 2019-20867.21
Klubb7. november · Slovan Bratislava–WolvesEuropa League · 2019-201–
Klubb24. oktober · Slovan Bratislava–WolvesEuropa League · 2019-20666.4
Klubb3. oktober · Slovan Bratislava–SC BragaEuropa League · 2019-20106.9
Klubb19. september · Slovan Bratislava–BeşiktaşEuropa League · 2019-20147.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Erik Daniel: statistikk, kamper og karriere | Coro