Portrett av Josip Tadić
Spillerprofil · komplett datakort

Josip Tadić

AngrepTilgjengelig
Født22. august 1987 · 39 årNasjonalitetKroatiaHøyde186 cmVekt74 kg
23Kamper
1 191Minutter
2Mål
0Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Lite datagrunnlagForrige sesong 2021-22
Målpoeng / 90
01
00

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,350,000,000,00MINUTTER5082019-203002020-212362021-221472022-23
  1. 2019-200,35 målpoeng / 90
    508 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    236 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    147 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-208 kamper · 508 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2020-213 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-227 kamper · 236 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 147 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Kroatia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
FK Zalgiris Vilnius logoChampions LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2022-23–
Kamper
3
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoEuropa LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
67
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
FK Zalgiris Vilnius logoConference LeagueKlubb · FK Zalgiris Vilnius · 2022-23–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-233 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    80 min · 54,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    67 min · 45,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
80
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
67
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    121 min · 51,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    106 min · 44,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    9 min · 3,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
121
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
    210 min · 70 %
  • UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
    90 min · 30 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
    423 min · 83,3 %
  • UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
    85 min · 16,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
423
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
85
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

16 registrert
  1. →FK Zalgiris Vilnius → Jarunsøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  2. →Suduva Marijampole → FK Zalgiris Vilniuslør 16. januar 2021Fri overgang
  3. →Kitchee → Suduva Marijampoletor 27. juni 2019Ikke oppgitt
  4. →Suduva Marijampole → Kitcheeons 11. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →NK Slaven Belupo → Suduva Marijampoleman 25. september 2017Fri overgang
  6. →Balıkesirspor → NK Slaven Belupoons 1. februar 2017Ikke oppgitt
  7. →Sturm Graz → Balıkesirsporfre 8. januar 2016Ikke oppgitt
  8. →HNK Rijeka → Sturm Grazons 16. juli 2014Ikke oppgitt
  9. →HNK Rijeka → NK Zadarsøn 1. september 2013Lån
  10. →Melbourne City → HNK Rijekaman 1. juli 2013Fri overgang
  11. →Lechia Gdansk → Melbourne Cityman 16. juli 2012Fri overgang
  12. →Omonia Nicosia → Lechia Gdansktor 11. august 2011Fri overgang
  13. →Arminia Bielefeld → Omonia Nicosiaons 27. juli 2011Fri overgang
  14. →Grenoble → Arminia Bielefeldlør 1. januar 2011Fri overgang
  15. →Dinamo Zagreb → Grenoblelør 1. august 2009€ 600K
  16. →Bayer Leverkusen → Dinamo Zagrebfre 2. februar 2007€ 500K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

5 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23––
Klubb27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
Klubb13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23––
Klubb6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23––
Klubb15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.