Portrett av Valjmir Nafiu
Spillerprofil · komplett datakort

Valjmir Nafiu

AngrepTilgjengelig
Født23. april 1994 · 32 årNasjonalitetNord-MakedoniaHøyde175 cmVekt71 kg
19Kamper
919Minutter
2Mål
0Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2021-22
Målpoeng / 90
01
0,470

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Red Bul6.3Red Bul
  1. Red Bull Salzburg6.7 vurdering
    8. aug. 2018 · 90 min
  2. Red Bull Salzburg6.3 vurdering
    14. aug. 2018 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,860,000,47MINUTTER2862018-19812019-201052020-212552021-221922022-23
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    286 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    81 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,86 målpoeng / 90
    105 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    255 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,47 målpoeng / 90
    192 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-195 kamper · 286 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 81 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 105 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,86/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 255 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 192 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,47/90
Landslagskarriere

Nord-Makedonia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Shkendija logoConference LeagueKlubb · Shkendija · 2022-23–
Kamper
5
Minutter
192
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueShkendija
    192 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
192
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShkendija
    147 min · 57,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueShkendija
    108 min · 42,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–
UEFA Champions LeagueShkendija
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–
UEFA Champions LeagueShkendija
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–
UEFA Champions LeagueShkendija
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–
UEFA Champions LeagueShkendija
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShkendija
–
UEFA Champions LeagueShkendija
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
108
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShkendija
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShkendija
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShkendija
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShkendija
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
105
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShkendija
    57 min · 70,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShkendija
    24 min · 29,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
57
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2018-192 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShkendija
    159 min · 55,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShkendija
    127 min · 44,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
–
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
0,57
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueShkendija
100 %
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShkendija
0,57
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueShkendija
66,7 %
UEFA Europa LeagueShkendija
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
159
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shkendija · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
127
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Ferizaj → Malishevalør 10. januar 2026Permanent overgang
  2. →Gjilani → Otrant-Olympictor 18. januar 2024Fri overgang
  3. →FK Košice → Shkendijalør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  4. →Shkendija → FK Košiceman 13. februar 2023Lån
  5. →Renova → Shkendijasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  6. →Skenderbeu Korce → Renovaman 1. august 2016Fri overgang
  7. →Apoel Nicosia → Skenderbeu Korcetir 12. januar 2016Fri overgang
  8. →Hamburger SV → Apoel Nicosiatir 27. januar 2015Ikke oppgitt
  9. →FC Basel 1893 → Hamburger SVsøn 1. juli 2012Fri overgang
  10. →Shkendija → FC Basel 1893man 1. august 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

2 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · Shkendija–Red Bull SalzburgChampions League · 2018-19456.3
Klubb8. august · Shkendija–Red Bull SalzburgChampions League · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.