Portrett av Paul Heatley
Spillerprofil · komplett datakort

Paul Heatley

AngrepTilgjengelig
Født30. juni 1987 · 39 årNasjonalitetNord-IrlandHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
19Kamper
1 558Minutter
6Mål
0Målgivende
0,35Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Målpoeng / 90
01
0,480,25
Skudd / 90
01
–0,25

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0FC Base6.3FC Base
  1. FC Basel 18936.0 vurdering
    21. juli 2022 · 90 min
  2. FC Basel 18936.3 vurdering
    28. juli 2022 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,500,520,250,48MINUTTER1232016-171732017-181792018-193482019-203602022-233752023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    123 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    173 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,50 målpoeng / 90
    179 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,52 målpoeng / 90
    348 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,48 målpoeng / 90
    375 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 123 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-182 kamper · 173 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-193 kamper · 179 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 348 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,52/90
  • 2022-234 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2023-244 kamper · 375 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,48/90
Landslagskarriere

Nord-Irland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Crusaders FC logoConference LeagueKlubb · Crusaders FC · 2023-24–
Kamper
4
Minutter
375
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
    375 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
375
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
0,25

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
0,25

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCrusaders FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCrusaders FC
    348 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueCrusaders FC
    104 min · 58,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueCrusaders FC
    75 min · 41,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–
UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–
UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–
UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–
UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–
UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCrusaders FC
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueCrusaders FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
173
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueCrusaders FC
    123 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueCrusaders FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Crusaders FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
123
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Crusaders FC → Carrick Rangersfre 2. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Carrick Rangers → Crusaders FCsøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

2 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. juli · Crusaders FC–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.3
Klubb21. juli · Crusaders FC–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.