Portrett av João Carlos Vilaça Teixeira
Spillerprofil · komplett datakort

João Carlos Teixeira

Fullt navn: João Carlos Vilaça Teixeira

MidtbaneTilgjengelig
Født18. januar 1993 · 33 årNasjonalitetPortugalHøyde176 cmVekt69 kg
18Kamper
886Minutter
3Mål
4Målgivende
0,71Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2021-22Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
05,6
4,591,27
Pasningspresisjon
0100
90,9 %–
Taklinger / 90
02,1
1,72–
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Ludogor6.51899 Ho6.2Başakşe6.6Dinamo 6.5CSKA Mo6.9Dinamo 7.0Wolfsbe6.6Maccabi8.9Yunnan 6.7Sichuan
  1. CSKA Moscow6.5 vurdering
    5. nov. 2020 · 14 min
  2. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    3. des. 2020 · 20 min
  3. Wolfsberger AC7.0 vurdering
    10. des. 2020 · 18 min
  4. Maccabi Haifa6.6 vurdering
    9. des. 2021 · 71 min
  5. Yunnan Yukun8.9 vurdering
    10. okt. 2026 · 67 min
  6. Sichuan Jiuniu6.7 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,471,350,000,001,72MINUTTER3822017-181332019-201432020-21712021-221572026
  1. 2017-180,47 målpoeng / 90
    382 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2019-201,35 målpoeng / 90
    133 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    143 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    71 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20261,72 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-186 kamper · 382 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,47/90
  • 2019-205 kamper · 133 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,35/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-214 kamper · 143 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 71 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20262 kamper · 157 min · 0 mål · 3 målgivende · 1,72/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Shanghai Shenhua logoSuper LeagueKlubb · Shanghai Shenhua · 20267.64
Kamper
2
Minutter
157
Mål
0
Målgivende
3
Pasning %
90.9090909090909
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super League.

Registrert spilletid

  • Super LeagueShanghai Shenhua
    157 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LeagueShanghai Shenhua
1,72

Nøkkelpasninger / 90

Super LeagueShanghai Shenhua
4,59

Pasningspresisjon

Super LeagueShanghai Shenhua
90,9 %

Taklinger / 90

Super LeagueShanghai Shenhua
1,72

Vunne dueller

Super LeagueShanghai Shenhua
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super League
  • Klubb · Shanghai Shenhua · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Kaptein
Nei
Vurdering
7,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %
Taklinger
3
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
    71 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
1,27

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
71
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    143 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,26

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,63

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
54,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
143
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
24
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    133 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
133
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    382 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,47

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,65

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
71 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
46,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
382
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Brudd
9
Dueller
71
Vunne dueller
33

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →UMM Salal → Shanghai Shenhualør 1. april 2023Fri overgang
  2. →Famalicao → UMM Salalfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Feyenoord → Famalicaoman 31. januar 2022Fri overgang
  4. →Guimaraes → Feyenoordfre 4. september 2020Ikke oppgitt
  5. →FC Porto → Guimaraestor 26. juli 2018Ikke oppgitt
  6. →FC Porto → SC Bragator 31. august 2017Lån
  7. →Liverpool → FC Portofre 1. juli 2016Fri overgang
  8. →Brighton → Liverpoolman 1. juni 2015Ikke oppgitt
  9. →Liverpool → Brightonfre 15. august 2014Lån
  10. →Brentford → Liverpoolman 6. januar 2014Ikke oppgitt
  11. →Liverpool → Brentfordtir 10. september 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · Shanghai Shenhua–Sichuan JiuniuSuper League · 2026906.7
Klubb10. oktober · Shanghai Shenhua–Yunnan YukunSuper League · 2026678.93
Klubb9. desember · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22716.6
Klubb25. november · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb4. november · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22––
Klubb21. oktober · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22––
Klubb30. september · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb14. september · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22––
Klubb10. desember · Feyenoord–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21187.0
Klubb3. desember · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21206.9
Klubb26. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21––
Klubb5. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21146.5
Klubb22. oktober · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21906.6
Klubb7. desember · SC Braga–BaşakşehirEuropa League · 2017-18186.2
Klubb23. november · SC Braga–1899 HoffenheimEuropa League · 2017-18776.5
Klubb19. oktober · SC Braga–LudogoretsEuropa League · 2017-18586.5
Klubb28. september · SC Braga–BaşakşehirEuropa League · 2017-18797.31
Klubb14. september · SC Braga–1899 HoffenheimEuropa League · 2017-18787.81
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.