Portrett av Mick van Buren
Spillerprofil · komplett datakort

Mick van Buren

AngrepTilgjengelig
Født24. august 1992 · 34 årNasjonalitetNederlandHøyde184 cmVekt75 kg
28Kamper
1 088Minutter
1Mål
0Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
–0
Skudd / 90
01,7
–1,37
Skudd på mål
0100
–42,9 %
Vellykkede driblinger
0100
–44,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Sevilla6.2Chelsea6.6CFR 1906.6Borussi6.7Barcelo6.6Servett6.9Sheriff6.6AS Roma5.9AS Roma7.2Sheriff
  1. Barcelona6.7 vurdering
    23. okt. 2019 · 14 min
  2. Servette FC6.6 vurdering
    21. sep. 2023 · 52 min
  3. Sheriff Tiraspol6.9 vurdering
    5. okt. 2023 · 23 min
  4. AS Roma6.6 vurdering
    26. okt. 2023 · 71 min
  5. AS Roma5.9 vurdering
    9. nov. 2023 · 9 min
  6. Sheriff Tiraspol7.2 vurdering
    30. nov. 2023 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,001,410,000,00MINUTTER562016-173942017-18642018-191132019-204612023-24
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    56 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    394 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-191,41 målpoeng / 90
    64 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,00 målpoeng / 90
    113 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    461 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 56 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-1810 kamper · 394 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-194 kamper · 64 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,41/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 113 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-249 kamper · 461 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    461 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,37

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,78

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
44,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
461
Innbytter
3
Byttet ut
6
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
3
Dueller
38
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    113 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
3,98

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
3,19

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
4,22
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
66,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,41
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
64
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
15
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    287 min · 72,8 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    107 min · 27,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,2
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,68

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
14,3 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,63
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
5,89

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0 %
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
28,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
287
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
107
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Brudd
1
Dueller
27
Vunne dueller
10

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    56 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

12 registrert
  1. →Cracovia Krakow → Hradec Královéons 9. juli 2025Permanent overgang
  2. →Slavia Praha → Cracovia Krakowman 15. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Slovan Liberec → Slavia Prahasøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  4. →Slavia Praha → Slovan Liberectir 19. juli 2022Lån
  5. →České Budějovice → Slavia Prahafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →Slavia Praha → České Budějoviceons 8. september 2021Lån
  7. →České Budějovice → Slavia Prahafre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  8. →Slavia Praha → České Budějovicetir 1. september 2020Lån
  9. →ADO Den Haag → Slavia Prahaons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  10. →Slavia Praha → ADO Den Haagman 13. januar 2020Lån
  11. →Esbjerg → Slavia Prahafre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  12. →Excelsior → Esbjergman 1. juli 2013Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24––
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24––
Klubb14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24––
Klubb30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24707.2
Klubb9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-2495.9
Klubb26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24716.6
Klubb5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24236.9
Klubb21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24526.6
Klubb23. oktober · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2019-20146.7
Klubb2. oktober · Slavia Praha–Borussia DortmundChampions League · 2019-20316.6
Klubb20. august · Slavia Praha–CFR 1907 ClujChampions League · 2019-20686.6
Klubb11. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-1986.2
Klubb14. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19277.31
Klubb21. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19156.6
Klubb14. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19146.7
Klubb7. desember · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18226.4
Klubb23. november · Slavia Praha–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18116.5
Klubb2. november · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18277.4
Klubb19. oktober · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18206.5
Klubb28. september · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-1836.4
Klubb14. september · Slavia Praha–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18246.7
Klubb23. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18907.4
Klubb15. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18456.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mick van Buren: statistikk, kamper og karriere | Coro