Portrett av José Luís Mendes Andrade
Spillerprofil · komplett datakort

José Luís Mendes Andrade

Også registrert som Zé Luís

AngrepTilgjengelig
Født24. januar 1991 · 35 årNasjonalitetKapp VerdeHøyde185 cmVekt78 kg
28Kamper
1 635Minutter
6Mål
3Målgivende
0,5Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21
Målpoeng / 90
01
–0,47
Skudd / 90
02,3
–1,89
Skudd på mål
0100
–50 %
Vellykkede driblinger
0100
–70 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Rangers6.8Rangers6.5Feyenoo6.4Bayer L6.8Bayer L6.3Red Bul7.7Bayern 6.7Atletic7.0Atletic7.5Red Bul
  1. Bayer Leverkusen6.8 vurdering
    27. feb. 2020 · 64 min
  2. Red Bull Salzburg6.3 vurdering
    21. okt. 2020 · 21 min
  3. Bayern München7.7 vurdering
    27. okt. 2020 · 90 min
  4. Atletico Madrid6.7 vurdering
    3. nov. 2020 · 90 min
  5. Atletico Madrid7.0 vurdering
    25. nov. 2020 · 90 min
  6. Red Bull Salzburg7.5 vurdering
    1. des. 2020 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,001,220,520,270,47MINUTTER1802016-172222017-185152018-193382019-203802020-21
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-181,22 målpoeng / 90
    222 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2018-190,52 målpoeng / 90
    515 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2019-200,27 målpoeng / 90
    338 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2020-210,47 målpoeng / 90
    380 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-185 kamper · 222 min · 2 mål · 1 målgivende · 1,22/90
  • 2018-198 kamper · 515 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,52/90
  • 2019-208 kamper · 338 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,27/90
  • 2020-215 kamper · 380 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,47/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Kapp Verde

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lokomotiv logoEuropa LeagueKlubb · Lokomotiv · 2021-22–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLokomotiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lokomotiv · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
    380 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
0,24

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
0,95

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
0,47

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Porto · Lokomotiv
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Attacker
  • Klubb · Lokomotiv · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
380
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
186
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
154
Vunne dueller
104
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    270 min · 79,9 %
  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    68 min · 20,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
–
UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
2
UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Porto
16,7 %
UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0
UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Porto
60 %
UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
68
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
    458 min · 88,9 %
  • UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
    57 min · 11,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
1,97
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
60 %
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
0,98
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
12,5 %
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
458
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
3
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
88
Vunne dueller
49

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
57
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
    159 min · 71,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
    63 min · 28,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
–
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
1,43

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
3,96
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
5,71

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
28,6 %
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
25 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
0,57
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
1,43

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSpartak Moscow
66,7 %
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
159
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Brudd
0
Dueller
33
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
63
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
0
Dueller
20
Vunne dueller
12

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSpartak Moscow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Moscow · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Farense → AVSfre 13. september 2024Ikke oppgitt
  2. →Hatayspor → Farensetir 29. august 2023Fri overgang
  3. →Lokomotiv → Al Taawonons 9. februar 2022Fri overgang
  4. →FC Porto → Lokomotivtir 6. oktober 2020€ 7M
  5. →Spartak Moscow → FC Portofre 5. juli 2019€ 8.5M
  6. →SC Braga → Spartak Moscowtir 7. juli 2015€ 6.5M
  7. →Fehérvár FC → SC Bragatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  8. →SC Braga → Fehérvár FCman 1. juli 2013Lån
  9. →SC Braga → GIL Vicentetir 31. januar 2012Lån
  10. →GIL Vicente → SC Bragafre 1. juli 2011€ 450K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

20 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. desember · Lokomotiv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21897.5
Klubb25. november · Lokomotiv–Atletico MadridChampions League · 2020-21907.0
Klubb3. november · Lokomotiv–Atletico MadridChampions League · 2020-21906.7
Klubb27. oktober · Lokomotiv–Bayern MünchenChampions League · 2020-21907.71
Klubb21. oktober · Lokomotiv–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21216.3
Klubb27. februar · FC Porto–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20646.8
Klubb20. februar · FC Porto–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20276.4
Klubb12. desember · FC Porto–FeyenoordEuropa League · 2019-20156.5
Klubb7. november · FC Porto–RangersEuropa League · 2019-20266.8
Klubb24. oktober · FC Porto–RangersEuropa League · 2019-20767.0
Klubb3. oktober · FC Porto–FeyenoordEuropa League · 2019-20626.3
Klubb13. desember · Spartak Moscow–VillarrealEuropa League · 2018-19907.1
Klubb29. november · Spartak Moscow–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19907.61
Klubb8. november · Spartak Moscow–RangersEuropa League · 2018-1986.6
Klubb25. oktober · Spartak Moscow–RangersEuropa League · 2018-19906.4
Klubb4. oktober · Spartak Moscow–VillarrealEuropa League · 2018-19908.52
Klubb20. september · Spartak Moscow–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19906.4
Klubb6. desember · Spartak Moscow–LiverpoolChampions League · 2017-18516.1
Klubb21. november · Spartak Moscow–MariborChampions League · 2017-18907.41
Klubb1. november · Spartak Moscow–SevillaChampions League · 2017-18187.41
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
José Luís Mendes Andrade: statistikk, kamper og karriere | Coro