Portrett av Viktor Vasin
Spillerprofil · komplett datakort

Viktor Vasin

Også registrert som V. Vasin

ForsvarTilgjengelig
Født6. oktober 1988 · 38 årNasjonalitetRusslandHøyde186 cmVekt81 kg
17Kamper
1 345Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,5
–1,21
Brudd / 90
04,4
–3,62
Blokkeringer / 90
01
–0,6
Vunne dueller
0100
–62,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.4BSC You6.7Benfica6.1Manches6.3FC Base7.1FC Base7.1Benfica6.5Manches6.0Wolfsbe6.7Feyenoo6.6Dinamo
  1. FC Basel 18937.1 vurdering
    31. okt. 2017 · 90 min
  2. Benfica7.1 vurdering
    22. nov. 2017 · 90 min
  3. Manchester United6.5 vurdering
    5. des. 2017 · 90 min
  4. Wolfsberger AC6.0 vurdering
    22. okt. 2020 · 45 min
  5. Feyenoord6.7 vurdering
    5. nov. 2020 · 12 min
  6. Dinamo Zagreb6.6 vurdering
    10. des. 2020 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1 0162017-181492020-211802022-23
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    1 016 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    149 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-1812 kamper · 1 016 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 149 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Russland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Kairat Almaty logoConference LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2022-23–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
    149 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
1,21

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
3,62

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
0,6

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CSKA Moscow · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
149
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
106
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
16
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CSKA Moscow · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CSKA Moscow · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
    900 min · 88,6 %
  • UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
    116 min · 11,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
0,9
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
1,55

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
–
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
55,7 %
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCSKA Moscow
80 %
UEFA Europa LeagueCSKA Moscow
81 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CSKA Moscow · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
336
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
9
Dueller
61
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · CSKA Moscow · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
116
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →CSKA Moscow → Kairat Almatytir 22. februar 2022Ikke oppgitt
  2. →FC UFA → CSKA Moscowsøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  3. →CSKA Moscow → FC UFAfre 1. juli 2016Lån
  4. →Mordovia Saransk → CSKA Moscowons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  5. →CSKA Moscow → Mordovia Saranskman 14. juli 2014Lån
  6. →Spartak Nalchik → CSKA Moscowtor 13. januar 2011€ 700K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

13 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. desember · CSKA Moscow–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21906.6
Klubb3. desember · CSKA Moscow–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21––
Klubb5. november · CSKA Moscow–FeyenoordEuropa League · 2020-21126.7
Klubb29. oktober · CSKA Moscow–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21––
Klubb22. oktober · CSKA Moscow–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21456.0
Klubb5. desember · CSKA Moscow–Manchester UnitedChampions League · 2017-18906.5
Klubb22. november · CSKA Moscow–BenficaChampions League · 2017-18907.1
Klubb31. oktober · CSKA Moscow–FC Basel 1893Champions League · 2017-18907.1
Klubb18. oktober · CSKA Moscow–FC Basel 1893Champions League · 2017-18906.3
Klubb27. september · CSKA Moscow–Manchester UnitedChampions League · 2017-18906.1
Klubb12. september · CSKA Moscow–BenficaChampions League · 2017-18906.7
Klubb23. august · CSKA Moscow–BSC Young BoysChampions League · 2017-18907.4
Klubb15. august · CSKA Moscow–BSC Young BoysChampions League · 2017-18907.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Viktor Vasin: statistikk, kamper og karriere | Coro