Portrett av Raoul Petretta
Spillerprofil · komplett datakort

Raoul Petretta

ForsvarTilgjengelig
Født24. mars 1997 · 29 årNasjonalitetItaliaHøyde175 cmVekt70 kg
23Kamper
1 537Minutter
1Mål
4Målgivende
0,29Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,2
1,79–
Brudd / 90
03,3
2,69–
Blokkeringer / 90
01,1
0,9–
Vunne dueller
0100
56,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Getafe8.2Trabzon7.7Apoel N6.8Apoel N7.2Eintrac7.2Eintrac6.7Shakhta7.2Qarabag6.6Omonia 7.3Qarabag
  1. Eintracht Frankfurt7.2 vurdering
    12. mars 2020 · 68 min
  2. Eintracht Frankfurt7.2 vurdering
    6. aug. 2020 · 90 min
  3. Shakhtar Donetsk6.7 vurdering
    11. aug. 2020 · 90 min
  4. Qarabag7.2 vurdering
    16. sep. 2021 · 82 min
  5. Omonia Nicosia6.6 vurdering
    4. nov. 2021 · 29 min
  6. Qarabag7.3 vurdering
    9. des. 2021 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,220,43MINUTTER4142017-188452019-20
  1. 2017-180,22 målpoeng / 90
    414 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2019-200,43 målpoeng / 90
    845 min · 1 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-185 kamper · 414 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,22/90
  • 2018-195 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-2010 kamper · 845 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,43/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 201 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
Landslagskarriere

Italia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Basel 1893 logoConference LeagueKlubb · FC Basel 1893 · 2021-227.07
Kamper
3
Minutter
201
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-221 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
    201 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
1,79

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
2,69

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,9

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
56,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
201
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
23
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    755 min · 89,3 %
  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    90 min · 10,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
1,67
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
2,15
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
0,24
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
47,1 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
76 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
87 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
755
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
18
Dueller
17
Vunne dueller
8

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2017-181 turnering · 5 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    414 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1,74

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
48,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
73 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
414
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Brudd
8
Dueller
41
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
2
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Toronto FC → SV Darmstadt 98man 19. januar 2026Fri overgang
  2. →Toronto FC → Petretta Raoultir 30. desember 2025Fri overgang
  3. →Toronto FC → SV Darmstadt 98tir 30. desember 2025Fri overgang
  4. →Kasımpaşa → Toronto FCtir 24. januar 2023Ikke oppgitt
  5. →FC Basel 1893 → Kasımpaşasøn 3. juli 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb9. desember · FC Basel 1893–QarabagConference League · 2021-22907.3
Klubb25. november · FC Basel 1893–Kairat AlmatyConference League · 2021-22––
Klubb4. november · FC Basel 1893–Omonia NicosiaConference League · 2021-22296.6
Klubb16. september · FC Basel 1893–QarabagConference League · 2021-22827.2
Klubb11. august · FC Basel 1893–Shakhtar DonetskEuropa League · 2019-20906.7
Klubb6. august · FC Basel 1893–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2019-20907.2
Klubb12. mars · FC Basel 1893–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2019-20687.2
Klubb27. februar · FC Basel 1893–Apoel NicosiaEuropa League · 2019-20456.8
Klubb20. februar · FC Basel 1893–Apoel NicosiaEuropa League · 2019-20807.711
Klubb12. desember · FC Basel 1893–TrabzonsporEuropa League · 2019-20908.2
Klubb7. november · FC Basel 1893–GetafeEuropa League · 2019-20906.91
Klubb24. oktober · FC Basel 1893–GetafeEuropa League · 2019-20907.31
Klubb3. oktober · FC Basel 1893–TrabzonsporEuropa League · 2019-20906.5
Klubb19. september · FC Basel 1893–FC KrasnodarEuropa League · 2019-20906.8
Klubb13. august · FC Basel 1893–Lask LinzChampions League · 2019-20906.3
Klubb30. juli · FC Basel 1893–PSV EindhovenChampions League · 2019-2096.3
Klubb5. desember · FC Basel 1893–BenficaChampions League · 2017-18826.9
Klubb22. november · FC Basel 1893–Manchester UnitedChampions League · 2017-18907.41
Klubb31. oktober · FC Basel 1893–CSKA MoscowChampions League · 2017-18846.7
Klubb18. oktober · FC Basel 1893–CSKA MoscowChampions League · 2017-18907.3
Klubb27. september · FC Basel 1893–BenficaChampions League · 2017-18686.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Raoul Petretta: statistikk, kamper og karriere | Coro