Portrett av Branco van den Boomen
Spillerprofil · komplett datakort

Branco van den Boomen

MidtbaneTilgjengelig
Født21. juli 1995 · 31 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVekt75 kg
81Kamper
5 671Minutter
9Mål
9Målgivende
0,29Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,5
1,162,03
Pasningspresisjon
0100
85,6 %89 %
Taklinger / 90
02,4
1,671,96
Vellykkede driblinger
0100
–44,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Strasbo7.2Stade B7.2Lille7.6Auxerre7.2Le Havr7.1Estac T6.5Stade B6.5Marseil7.0Lorient6.0Lyon
  1. Le Havre7.2 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Estac Troyes7.1 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. Stade Brestois 296.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  4. Marseille6.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Lorient7.0 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Lyon6.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,400,350,330,070,13MINUTTER2 8922022-232572023-245402024-251 2422025-267002026-27
  1. 2022-230,40 målpoeng / 90
    2 892 min · 5 mål · 8 målgivende
  2. 2023-240,35 målpoeng / 90
    257 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,33 målpoeng / 90
    540 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,07 målpoeng / 90
    1 242 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,13 målpoeng / 90
    700 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-212 kamper · 40 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2335 kamper · 2 892 min · 5 mål · 8 målgivende · 0,40/90
  • 2023-248 kamper · 257 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2024-2513 kamper · 540 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 2025-2615 kamper · 1 242 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2026-278 kamper · 700 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Angers logoLigue 1Klubb · Angers · 2026-276.89
Kamper
8
Minutter
700
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
85.61643835616438
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    700 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
0,13

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
1,16

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
85,6 %

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
1,67

Vunne dueller

Ligue 1Angers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · M

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
700
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
438
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,6 %
Taklinger
13
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 15 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Angers
    1 242 min · –
  • UEFA Champions LeagueAjax
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
0,07
UEFA Champions LeagueAjax
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
2,03
UEFA Champions LeagueAjax
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
89 %
UEFA Champions LeagueAjax
–

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
1,96
UEFA Champions LeagueAjax
–

Vunne dueller

Ligue 1Angers
46,1 %
UEFA Champions LeagueAjax
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
15
Fra start
14
Minutter
1 242
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
788
Nøkkelpasninger
28
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
27
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
102
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
19
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ajax · Midfielder · nr. 21

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 13 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAjax
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAjax
0,33

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAjax
0,83

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAjax
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAjax
2,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAjax
51,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ajax · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
3
Minutter
540
Innbytter
10
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
259
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
37
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAjax
    153 min · 59,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueAjax
    104 min · 40,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAjax
–
UEFA Europa LeagueAjax
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAjax
–
UEFA Europa LeagueAjax
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAjax
–
UEFA Europa LeagueAjax
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAjax
1,18
UEFA Europa LeagueAjax
2,6

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAjax
33,3 %
UEFA Europa LeagueAjax
83,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ajax · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
153
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
92
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
9
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ajax · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
104
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
36
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
6
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 35 kamper · 5 mål · 8 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    2 892 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Toulouse
0,4

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Toulouse
2,77

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
45 %

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
2,21

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
48,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
32
Minutter
2 892
Innbytter
3
Byttet ut
7
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,49

Angrep

Mål
5
Målgivende
8
Skudd
42
Skudd på mål
25
Pasninger
1 898
Nøkkelpasninger
89
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
4
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
71
Blokkeringer
4
Brudd
10
Dueller
237
Vunne dueller
115
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
33
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Toulouse
    40 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Toulouse
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Toulouse
2,25

Pasningspresisjon

Ligue 1Toulouse
56,5 %

Taklinger / 90

Ligue 1Toulouse
9

Vunne dueller

Ligue 1Toulouse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Toulouse · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
40
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Skudd
2
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Angers → Ajaxman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  2. →Ajax → Angerstir 20. januar 2026Lån
  3. →Toulouse → Ajaxlør 1. juli 2023Fri overgang
  4. →De Graafschap → Toulouselør 8. august 2020Ikke oppgitt
  5. →FC Eindhoven → De Graafschapons 28. august 2019Ikke oppgitt
  6. →Heerenveen → FC Eindhovenlør 1. juli 2017Fri overgang
  7. →Heerenveen → Willem IIons 10. august 2016Lån
  8. →FC Eindhoven → Heerenveenons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  9. →Ajax → FC Eindhoventir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

77 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Angers–LyonLigue 1 · 2026-27846.0
Klubb25. oktober · Angers–LorientLigue 1 · 2026-27907.0
Klubb18. oktober · Angers–MarseilleLigue 1 · 2026-27906.5
Klubb10. oktober · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-27906.5
Klubb19. september · Angers–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27907.1
Klubb12. september · Angers–Le HavreLigue 1 · 2026-27907.2
Klubb29. august · Angers–AuxerreLigue 1 · 2026-27967.61
Klubb23. august · Angers–LilleLigue 1 · 2026-27707.2
Klubb17. mai · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.2
Klubb10. mai · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.0
Klubb3. mai · Angers–AuxerreLigue 1 · 2025-26865.9
Klubb25. april · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb18. april · Angers–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb11. april · Angers–RennesLigue 1 · 2025-26866.6
Klubb5. april · Angers–LyonLigue 1 · 2025-26907.7
Klubb20. mars · Angers–LensLigue 1 · 2025-26816.3
Klubb14. mars · Angers–NiceLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb7. mars · Angers–NantesLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb22. februar · Angers–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb15. februar · Angers–LorientLigue 1 · 2025-26817.3
Klubb8. februar · Angers–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.51
Klubb1. februar · Angers–MetzLigue 1 · 2025-26697.5
Klubb25. januar · Angers–Paris FCLigue 1 · 2025-26297.2
Klubb10. desember · Ajax–QarabagChampions League · 2025-26––
Klubb13. mars · Ajax–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25907.3
Klubb6. mars · Ajax–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25––
Klubb23. januar · Ajax–Rīgas FSEuropa League · 2024-2596.6
Klubb12. desember · Ajax–LazioEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · Ajax–Real SociedadEuropa League · 2024-25256.5
Klubb7. november · Ajax–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Ajax–QarabagEuropa League · 2024-25316.9
Klubb3. oktober · Ajax–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25907.21
Klubb26. september · Ajax–BeşiktaşEuropa League · 2024-25246.7
Klubb14. mars · Ajax–Aston VillaConference League · 2023-24––
Klubb7. mars · Ajax–Aston VillaConference League · 2023-24146.6
Klubb22. februar · Ajax–Bodø/GlimtConference League · 2023-241206.9
Klubb15. februar · Ajax–Bodø/GlimtConference League · 2023-24197.31
Klubb26. oktober · Ajax–BrightonEuropa League · 2023-24307.3
Klubb5. oktober · Ajax–AEK Athens FCEuropa League · 2023-24136.3
Klubb21. september · Ajax–MarseilleEuropa League · 2023-24126.6
Klubb3. juni · Toulouse–MonacoLigue 1 · 2022-23306.3
Klubb27. mai · Toulouse–AuxerreLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb14. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2022-23217.2
Klubb7. mai · Toulouse–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb2. mai · Toulouse–LensLigue 1 · 2022-23326.9
Klubb14. april · Toulouse–LyonLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb9. april · Toulouse–MontpellierLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb2. april · Toulouse–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23907.31
Klubb18. mars · Toulouse–LilleLigue 1 · 2022-23908.3
Klubb12. mars · Toulouse–AngersLigue 1 · 2022-23906.9
Klubb5. mars · Toulouse–Clermont FootLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb26. februar · Toulouse–ReimsLigue 1 · 2022-23757.3
Klubb19. februar · Toulouse–MarseilleLigue 1 · 2022-23846.7
Klubb4. februar · Toulouse–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23908.21
Klubb1. februar · Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23719.312
Klubb29. januar · Toulouse–StrasbourgLigue 1 · 2022-23907.2
Klubb15. januar · Toulouse–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23907.3
Klubb11. januar · Toulouse–AuxerreLigue 1 · 2022-23798.311
Klubb1. januar · Toulouse–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb29. desember · Toulouse–MarseilleLigue 1 · 2022-23907.21
Klubb12. november · Toulouse–RennesLigue 1 · 2022-23907.5
Klubb6. november · Toulouse–MonacoLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb28. oktober · Toulouse–LensLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb23. oktober · Toulouse–StrasbourgLigue 1 · 2022-23897.7
Klubb16. oktober · Toulouse–AngersLigue 1 · 2022-23907.91
Klubb7. oktober · Toulouse–LyonLigue 1 · 2022-23847.5
Klubb2. oktober · Toulouse–MontpellierLigue 1 · 2022-23908.52
Klubb17. september · Toulouse–LilleLigue 1 · 2022-23907.5
Klubb11. september · Toulouse–ReimsLigue 1 · 2022-23907.7
Klubb4. september · Toulouse–Clermont FootLigue 1 · 2022-23908.3
Klubb31. august · Toulouse–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23767.3
Klubb28. august · Toulouse–NantesLigue 1 · 2022-23907.31
Klubb21. august · Toulouse–LorientLigue 1 · 2022-23908.0
Klubb14. august · Toulouse–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.5
Klubb7. august · Toulouse–NiceLigue 1 · 2022-23907.71
Klubb30. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2020-21126.9
Klubb27. mai · Toulouse–NantesLigue 1 · 2020-21287.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Branco van den Boomen: statistikk, kamper og karriere | Coro