Portrett av Mladen Devetak
Spillerprofil · komplett datakort

Mladen Devetak

Også registrert som M. Devetak

ForsvarTilgjengelig
Født12. mars 1999 · 27 årNasjonalitetSerbiaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
67Kamper
5 318Minutter
0Mål
4Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,8
1,061,49
Brudd / 90
01
–0,37
Blokkeringer / 90
01
–0,37
Vunne dueller
0100
–41,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Sparta 7.6Lincoln6.7Celje6.5Shakhta7.0Omonia 6.7Omonia 5.9Strasbo6.6Strasbo6.7Rudes6.7NK Vara
  1. Omonia Nicosia7.0 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  2. Omonia Nicosia6.7 vurdering
    26. feb. 2026 · 20 min
  3. Strasbourg5.9 vurdering
    12. mars 2026 · 74 min
  4. Strasbourg6.6 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min
  5. Rudes6.7 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  6. NK Varazdin6.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 80 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,090,000,00MINUTTER3602021-224 0642024-257242025-261702026
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,09 målpoeng / 90
    4 064 min · 0 mål · 4 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    724 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20260,00 målpoeng / 90
    170 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2552 kamper · 4 064 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,09/90
  • 2025-269 kamper · 724 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20262 kamper · 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Serbia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
HNK Rijeka logoHNLKlubb · HNK Rijeka · 20266.71
Kamper
2
Minutter
170
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.5546218487395
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra HNL.

Registrert spilletid

  • HNLHNK Rijeka
    170 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

HNLHNK Rijeka
1,06

Brudd / 90

HNLHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

HNLHNK Rijeka
–

Vunne dueller

HNLHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

HNLHNK Rijeka
86,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · HNL
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    724 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
1,49

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,37

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,37

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
41,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender · nr. 34

Spilletid

Draktnummer
34
Kamper
9
Fra start
8
Minutter
724
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
265
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
55
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 52 kamper · – mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    2 032 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    2 032 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
1,24
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
1,24

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,89
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
0,89

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,31
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
0,31

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
47,4 %
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
47,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
25
Minutter
2 032
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
723
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
7
Brudd
20
Dueller
171
Vunne dueller
81
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
39
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Spilletid

Kamper
26
Fra start
25
Minutter
2 032
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
723
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
7
Brudd
20
Dueller
171
Vunne dueller
81
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
39
Gule kort
4
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vojvodina · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueVojvodina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vojvodina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Palermo → HNK Rijekafre 2. august 2024Ikke oppgitt
  2. →Istra 1961 → Palermoman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Palermo → Istra 1961tor 13. juli 2023Lån
  4. →Viterbese → Palermolør 1. juli 2023–
  5. →Palermo → Viterbeseons 4. januar 2023Lån
  6. →Vojvodina → Palermoons 3. august 2022Fri overgang
  7. →CSK Pivara → Vojvodinasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  8. →Vojvodina → CSK Pivaratir 16. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

11 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · HNK Rijeka–NK VarazdinHNL · 2026806.7
Klubb17. oktober · HNK Rijeka–RudesHNL · 2026906.7
Klubb19. mars · HNK Rijeka–StrasbourgConference League · 2025-26906.6
Klubb12. mars · HNK Rijeka–StrasbourgConference League · 2025-26745.9
Klubb26. februar · HNK Rijeka–Omonia NicosiaConference League · 2025-26206.7
Klubb19. februar · HNK Rijeka–Omonia NicosiaConference League · 2025-26907.0
Klubb18. desember · HNK Rijeka–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26906.5
Klubb11. desember · HNK Rijeka–CeljeConference League · 2025-26906.7
Klubb6. november · HNK Rijeka–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26907.6
Klubb24. oktober · HNK Rijeka–Sparta PrahaConference League · 2025-26907.2
Klubb2. oktober · HNK Rijeka–FC NoahConference League · 2025-26906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mladen Devetak: statistikk, kamper og karriere | Coro