Portrett av Hélder José Castro Ferreira
Spillerprofil · komplett datakort

Hélder Ferreira

Fullt navn: Hélder José Castro Ferreira

MidtbaneTilgjengelig
Født5. april 1997 · 29 årNasjonalitetPortugalHøyde179 cmVekt70 kg
28Kamper
1 661Minutter
2Mål
2Målgivende
0,22Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,2
1,611,83
Pasningspresisjon
0100
75,5 %–
Taklinger / 90
02,9
2,362,33
Vellykkede driblinger
0100
46,7 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Ferencv8.9Ferencv6.0HNK Rij6.9Univers6.7Sigma O6.9Aberdee7.3Legia W6.6Dynamo 6.9AZ Alkm6.2AZ Alkm
  1. Sigma Olomouc6.7 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  2. Aberdeen6.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 80 min
  3. Legia Warszawa7.3 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Dynamo Kyiv6.6 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min
  5. AZ Alkmaar6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 89 min
  6. AZ Alkmaar6.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,170,32MINUTTER962017-181862021-225402024-258392025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    96 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    186 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,17 målpoeng / 90
    540 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,32 målpoeng / 90
    839 min · 1 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-185 kamper · 96 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 186 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 540 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2025-2613 kamper · 839 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,32/90
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FC Noah logoConference LeagueKlubb · FC Noah · 2025-266.69
Kamper
9
Minutter
694
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
73
FC Noah logoChampions LeagueKlubb · FC Noah · 2025-267.60
Kamper
4
Minutter
145
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
81
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 13 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
    694 min · 82,7 %
  • UEFA Champions LeagueFC Noah
    145 min · 17,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
0,13
UEFA Champions LeagueFC Noah
1,24

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
1,43
UEFA Champions LeagueFC Noah
2,48

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
73 %
UEFA Champions LeagueFC Noah
81 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
2,33
UEFA Champions LeagueFC Noah
2,48

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
48,8 %
UEFA Champions LeagueFC Noah
57,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
694
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
2
Pasninger
293
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
84
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Noah · Midfielder · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
145
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
0,17

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
1,83

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
2,33

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Noah
56,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Noah · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
268
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
64
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
    186 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePacos Ferreira
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pacos Ferreira · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
186
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    96 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGuimaraes
64 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGuimaraes
46,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
96
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Anorthosis → FC Noahman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Pacos Ferreira → Anorthosistor 21. juli 2022Fri overgang
  3. →Guimaraes → Pacos Ferreiraman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. februar · FC Noah–AZ AlkmaarConference League · 2025-26906.2
Klubb19. februar · FC Noah–AZ AlkmaarConference League · 2025-26896.91
Klubb18. desember · FC Noah–Dynamo KyivConference League · 2025-26906.6
Klubb11. desember · FC Noah–Legia WarszawaConference League · 2025-26907.3
Klubb27. november · FC Noah–AberdeenConference League · 2025-26806.9
Klubb6. november · FC Noah–Sigma OlomoucConference League · 2025-26906.7
Klubb23. oktober · FC Noah–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26906.9
Klubb2. oktober · FC Noah–HNK RijekaConference League · 2025-26756.0
Klubb30. juli · FC Noah–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26908.911
Klubb22. juli · FC Noah–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26556.3
Klubb19. desember · FC Noah–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25907.61
Klubb12. desember · FC Noah–Apoel NicosiaConference League · 2024-25906.9
Klubb28. november · FC Noah–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.6
Klubb7. november · FC Noah–ChelseaConference League · 2024-25906.6
Klubb24. oktober · FC Noah–Rapid ViennaConference League · 2024-25907.2
Klubb3. oktober · FC Noah–Mlada BoleslavConference League · 2024-25907.3
Klubb7. desember · Guimaraes–KonyasporEuropa League · 2017-18146.5
Klubb23. november · Guimaraes–Red Bull SalzburgEuropa League · 2017-18186.8
Klubb2. november · Guimaraes–MarseilleEuropa League · 2017-18196.4
Klubb19. oktober · Guimaraes–MarseilleEuropa League · 2017-18276.6
Klubb28. september · Guimaraes–KonyasporEuropa League · 2017-18186.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Hélder Ferreira: statistikk, kamper og karriere | Coro