Portrett av Gijs Smal
Spillerprofil · komplett datakort

Gijs Smal

Også registrert som G. Smal

ForsvarTilgjengelig
Født31. august 1997 · 29 årNasjonalitetNederlandHøyde183 cmVekt74 kg
25Kamper
1 709Minutter
0Mål
4Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,4
1,161
Brudd / 90
01,4
1,160,62
Blokkeringer / 90
01
–0,5
Vunne dueller
0100
56,7 %40,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2AC Mila6.7AC Mila6.6Inter6.6Inter7.2SC Brag6.5Aston V7.7Panathi6.2VfB Stu6.3Celtic6.3FCSB
  1. SC Braga7.2 vurdering
    24. sep. 2025 · 90 min
  2. Aston Villa6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  3. Panathinaikos7.7 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  4. VfB Stuttgart6.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  5. Celtic6.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 62 min
  6. FCSB6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,260,000,250,19MINUTTER3512022-231682023-247232024-254672025-26
  1. 2022-230,26 målpoeng / 90
    351 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    168 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,25 målpoeng / 90
    723 min · 0 mål · 2 målgivende
  4. 2025-260,19 målpoeng / 90
    467 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 351 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2023-242 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 723 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,25/90
  • 2025-266 kamper · 467 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,19/90
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Feyenoord logoEuropa LeagueKlubb · Feyenoord · 2025-266.70
Kamper
6
Minutter
467
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
87
Feyenoord logoChampions LeagueKlubb · Feyenoord · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    467 min · –
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,16
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,16
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
–
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
56,7 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
87 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
467
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
299
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
6
Brudd
6
Dueller
30
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender · nr. 5

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    723 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,62

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
40,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
10
Minutter
723
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Målgivende
2
Skudd
1
Pasninger
275
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
37
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,07

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
0,54

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTwente
40 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTwente
61 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
143
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    351 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,54

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
0,77

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTwente
40,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
351
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
32
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Twente → Feyenoordman 24. juni 2024Fri overgang
  2. →FC Volendam → Twenteons 1. juli 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

25 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26456.3
Klubb27. november · Feyenoord–CelticEuropa League · 2025-26626.3
Klubb6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.2
Klubb23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-26907.71
Klubb2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.5
Klubb24. september · Feyenoord–SC BragaEuropa League · 2025-26907.2
Klubb12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26––
Klubb11. mars · Feyenoord–InterChampions League · 2024-25906.6
Klubb5. mars · Feyenoord–InterChampions League · 2024-25906.6
Klubb18. februar · Feyenoord–AC MilanChampions League · 2024-25906.7
Klubb12. februar · Feyenoord–AC MilanChampions League · 2024-25707.21
Klubb29. januar · Feyenoord–LilleChampions League · 2024-25906.2
Klubb22. januar · Feyenoord–Bayern MünchenChampions League · 2024-25907.91
Klubb11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25596.6
Klubb26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25686.2
Klubb6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25226.9
Klubb23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-2596.6
Klubb2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25––
Klubb19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25456.3
Klubb3. august · Twente–Hammarby FFConference League · 2023-24786.9
Klubb27. juli · Twente–Hammarby FFConference League · 2023-24907.6
Klubb25. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23906.9
Klubb18. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23906.61
Klubb11. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23817.2
Klubb4. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gijs Smal: statistikk, kamper og karriere | Coro