Portrett av Abdu Cadri Conté
Spillerprofil · komplett datakort

Abdu Conté

Fullt navn: Abdu Cadri Conté

ForsvarTilgjengelig
Født24. mars 1998 · 28 årNasjonalitetPortugalHøyde183 cmVekt84 kg
43Kamper
2 858Minutter
1Mål
3Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,8
2,31–
Blokkeringer / 90
04
–3,33

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Ajaccio7.2Monaco6.5Lorient6.7Stade B6.2Rennes6.7Strasbo6.9Angers6.5Aston V7.3Maritim5.2Benfica
  1. Rennes6.2 vurdering
    14. mai 2023 · 21 min
  2. Strasbourg6.7 vurdering
    21. mai 2023 · 90 min
  3. Angers6.9 vurdering
    27. mai 2023 · 27 min
  4. Aston Villa6.5 vurdering
    17. sep. 2024 · 27 min
  5. Maritimo7.3 vurdering
    8. aug. 2026 · 66 min
  6. Benfica5.2 vurdering
    16. aug. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,070,210,000,00MINUTTER1 3562021-221 3172022-23272024-251562026-27
  1. 2021-220,07 målpoeng / 90
    1 356 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,21 målpoeng / 90
    1 317 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    27 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    156 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2217 kamper · 1 356 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2319 kamper · 1 317 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,21/90
  • 2024-253 kamper · 27 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 156 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Casa Pia logoPrimeira LigaKlubb · Casa Pia · 2026-276.09
Kamper
2
Minutter
156
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
86.56716417910448
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primeira Liga.

Registrert spilletid

  • Primeira LigaCasa Pia
    156 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Primeira LigaCasa Pia
2,31

Brudd / 90

Primeira LigaCasa Pia
–

Blokkeringer / 90

Primeira LigaCasa Pia
–

Vunne dueller

Primeira LigaCasa Pia
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaCasa Pia
86,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Casa Pia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Kaptein
Nei
Vurdering
6,09

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,6 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    27 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
3,33

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
27
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 19 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Estac Troyes
    1 317 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Estac Troyes
1,71

Brudd / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,41

Blokkeringer / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,41

Vunne dueller

Ligue 1Estac Troyes
52,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Estac Troyes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Estac Troyes · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
15
Minutter
1 317
Innbytter
4
Byttet ut
6
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
588
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
6
Brudd
6
Dueller
104
Vunne dueller
55
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 17 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Estac Troyes
    1 356 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Estac Troyes
1,46

Brudd / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,27

Blokkeringer / 90

Ligue 1Estac Troyes
0,13

Vunne dueller

Ligue 1Estac Troyes
51,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Estac Troyes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Estac Troyes · Defender

Spilletid

Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 356
Innbytter
0
Byttet ut
10
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
443
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
109
Vunne dueller
56
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
14
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Estac Troyes → Casa Piafre 29. august 2025Fri overgang
  2. →Estac Troyes → Casa Piator 28. august 2025Fri overgang
  3. →BSC Young Boys → Estac Troyestir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Estac Troyes → BSC Young Boystir 6. august 2024Lån
  5. →Moreirense → Estac Troyesons 12. januar 2022€ 2.7M
  6. →Sporting CP → Moreirenseman 22. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

43 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. august · Casa Pia–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27––
Klubb16. august · Casa Pia–BenficaPrimeira Liga · 2026-27905.2
Klubb8. august · Casa Pia–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27667.3
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25––
Klubb1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25––
Klubb17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25276.5
Klubb27. mai · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2022-23276.9
Klubb21. mai · Estac Troyes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.7
Klubb14. mai · Estac Troyes–RennesLigue 1 · 2022-23216.2
Klubb19. mars · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.7
Klubb12. mars · Estac Troyes–LorientLigue 1 · 2022-23906.5
Klubb5. mars · Estac Troyes–MonacoLigue 1 · 2022-23907.21
Klubb26. februar · Estac Troyes–AjaccioLigue 1 · 2022-23826.7
Klubb15. januar · Estac Troyes–LilleLigue 1 · 2022-23906.71
Klubb11. januar · Estac Troyes–MarseilleLigue 1 · 2022-23906.5
Klubb2. januar · Estac Troyes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.2
Klubb28. desember · Estac Troyes–NantesLigue 1 · 2022-23907.3
Klubb13. november · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.7
Klubb4. november · Estac Troyes–AuxerreLigue 1 · 2022-23796.9
Klubb29. oktober · Estac Troyes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23726.9
Klubb23. oktober · Estac Troyes–LorientLigue 1 · 2022-23646.2
Klubb16. oktober · Estac Troyes–AjaccioLigue 1 · 2022-23825.9
Klubb9. oktober · Estac Troyes–NiceLigue 1 · 2022-23317.91
Klubb2. oktober · Estac Troyes–ReimsLigue 1 · 2022-23––
Klubb18. september · Estac Troyes–Clermont FootLigue 1 · 2022-23256.5
Klubb9. september · Estac Troyes–LensLigue 1 · 2022-23257.2
Klubb21. mai · Estac Troyes–LorientLigue 1 · 2021-22816.3
Klubb14. mai · Estac Troyes–LensLigue 1 · 2021-22656.0
Klubb8. mai · Estac Troyes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22906.2
Klubb24. april · Estac Troyes–NiceLigue 1 · 2021-22707.2
Klubb20. april · Estac Troyes–Clermont FootLigue 1 · 2021-22827.2
Klubb17. april · Estac Troyes–StrasbourgLigue 1 · 2021-22746.5
Klubb10. april · Estac Troyes–MonacoLigue 1 · 2021-22686.3
Klubb3. april · Estac Troyes–ReimsLigue 1 · 2021-22836.9
Klubb18. mars · Estac Troyes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22636.91
Klubb12. mars · Estac Troyes–NantesLigue 1 · 2021-22907.0
Klubb6. mars · Estac Troyes–BordeauxLigue 1 · 2021-22907.2
Klubb27. februar · Estac Troyes–MarseilleLigue 1 · 2021-22596.2
Klubb20. februar · Estac Troyes–RennesLigue 1 · 2021-22826.3
Klubb13. februar · Estac Troyes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22905.3
Klubb6. februar · Estac Troyes–MetzLigue 1 · 2021-22907.3
Klubb23. januar · Estac Troyes–AngersLigue 1 · 2021-22906.5
Klubb16. januar · Estac Troyes–LyonLigue 1 · 2021-22907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Abdu Conté: statistikk, kamper og karriere | Coro