Portrett av Daan Rots
Spillerprofil · komplett datakort

Daan Rots

MidtbaneTilgjengelig
Født25. juli 2001 · 25 årNasjonalitetNederlandHøyde179 cmVekt71 kg
23Kamper
1 550Minutter
5Mål
2Målgivende
0,41Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
03,5
2,870,39
Pasningspresisjon
0100
90,5 %–
Taklinger / 90
04,6
0,573,82
Vellykkede driblinger
0100
–30,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Manches7.5Nice6.0Union S6.5Olympia7.2Malmo F7.6Beşikta6.9Bodø/Gl6.5Bodø/Gl7.7FC Thun7.9Lincoln
  1. Malmo FF7.2 vurdering
    23. jan. 2025 · 90 min
  2. Beşiktaş7.6 vurdering
    30. jan. 2025 · 89 min
  3. Bodø/Glimt6.9 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  4. Bodø/Glimt6.5 vurdering
    20. feb. 2025 · 105 min
  5. FC Thun7.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 67 min
  6. Lincoln Red Imps FC7.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,810,370,260,57MINUTTER2222022-234872023-246842024-251572026-27
  1. 2022-230,81 målpoeng / 90
    222 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,37 målpoeng / 90
    487 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,26 målpoeng / 90
    684 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,57 målpoeng / 90
    157 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 222 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,81/90
  • 2023-246 kamper · 487 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,37/90
  • 2024-2511 kamper · 684 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2026-272 kamper · 157 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,57/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Twente logoConference LeagueKlubb · Twente · 2026-277.81
Kamper
2
Minutter
157
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
90.52631578947368
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueTwente
    157 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueTwente
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueTwente
2,87

Pasningspresisjon

Conference LeagueTwente
90,5 %

Taklinger / 90

Conference LeagueTwente
0,57

Vunne dueller

Conference LeagueTwente
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Twente · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Kaptein
Nei
Vurdering
7,81

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
95
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueTwente
    537 min · 78,5 %
  • UEFA Champions LeagueTwente
    147 min · 21,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueTwente
0,34
UEFA Champions LeagueTwente
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueTwente
0,5
UEFA Champions LeagueTwente
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueTwente
–
UEFA Champions LeagueTwente
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueTwente
3,69
UEFA Champions LeagueTwente
4,29

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueTwente
36,7 %
UEFA Champions LeagueTwente
35,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Twente · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
537
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
22
Brudd
5
Dueller
98
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Twente · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
147
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,05

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
28
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    487 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,29

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTwente
35,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
487
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
68
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTwente
    222 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
0,81

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,22

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTwente
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTwente
1,22

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTwente
41,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Twente · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
222
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
29
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Twente–Lincoln Red Imps FCConference League · 2026-27907.91
Klubb15. oktober · Twente–FC ThunConference League · 2026-27677.7
Klubb20. februar · Twente–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-251056.5
Klubb13. februar · Twente–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.9
Klubb30. januar · Twente–BeşiktaşEuropa League · 2024-25897.61
Klubb23. januar · Twente–Malmo FFEuropa League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · Twente–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25116.5
Klubb28. november · Twente–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25456.0
Klubb7. november · Twente–NiceEuropa League · 2024-25757.51
Klubb3. oktober · Twente–FenerbahçeEuropa League · 2024-252–
Klubb25. september · Twente–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25306.2
Klubb13. august · Twente–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25676.3
Klubb6. august · Twente–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25805.9
Klubb31. august · Twente–FenerbahçeConference League · 2023-24907.6
Klubb24. august · Twente–FenerbahçeConference League · 2023-24685.9
Klubb17. august · Twente–RigaConference League · 2023-24847.51
Klubb10. august · Twente–RigaConference League · 2023-24907.91
Klubb3. august · Twente–Hammarby FFConference League · 2023-24666.5
Klubb27. juli · Twente–Hammarby FFConference League · 2023-24896.9
Klubb25. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23236.7
Klubb18. august · Twente–FiorentinaConference League · 2022-23455.9
Klubb11. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23857.21
Klubb4. august · Twente–CukarickiConference League · 2022-23687.21
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Daan Rots: statistikk, kamper og karriere | Coro