Portrett av Søren Krukow Rieks
Spillerprofil · komplett datakort

Søren Rieks

Fullt navn: Søren Krukow Rieks

MidtbaneTilgjengelig
Født7. april 1987 · 39 årNasjonalitetDanmarkHøyde184 cmVekt76 kg
67Kamper
4 800Minutter
8Mål
4Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,34
Taklinger / 90
01,3
0,841,03
Vellykkede driblinger
0100
75 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Chelsea7.3Zenit6.9Union S6.2Union S6.2SC Brag6.7Sparta 6.2Olympia7.5Beşikta6.7Galatas6.2Twente
  1. SC Braga6.2 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  2. Sparta Praha6.7 vurdering
    27. aug. 2024 · 59 min
  3. Olympiakos Piraeus6.2 vurdering
    24. okt. 2024 · 9 min
  4. Beşiktaş7.5 vurdering
    6. nov. 2024 · 10 min
  5. Galatasaray6.7 vurdering
    12. des. 2024 · 82 min
  6. Twente6.2 vurdering
    23. jan. 2025 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,150,130,250,570,220,000,56MINUTTER6122016-171 3982018-191 0642019-203162020-218262021-222612022-233232024-25
  1. 2018-190,13 målpoeng / 90
    1 398 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2019-200,25 målpoeng / 90
    1 064 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 2020-210,57 målpoeng / 90
    316 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,22 målpoeng / 90
    826 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    261 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,56 målpoeng / 90
    323 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 612 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2018-1916 kamper · 1 398 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,13/90
  • 2019-2014 kamper · 1 064 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,25/90
  • 2020-214 kamper · 316 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,57/90
  • 2021-2211 kamper · 826 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2022-235 kamper · 261 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-259 kamper · 323 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,56/90
Landslagskarriere

Danmark

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Malmo FF logoEuropa LeagueKlubb · Malmo FF · 2024-256.65
Kamper
5
Minutter
108
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Malmo FF logoChampions LeagueKlubb · Malmo FF · 2024-256.70
Kamper
4
Minutter
215
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 9 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    215 min · 66,6 %
  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    108 min · 33,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,42
UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,83

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
2,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMalmo FF
16,7 %
UEFA Europa LeagueMalmo FF
36,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
215
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Pasninger
19
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
108
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    228 min · 87,4 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    33 min · 12,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,39
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
1,18
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
40 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
228
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
33
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 11 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    826 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,11

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,22

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMalmo FF
29 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
826
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
2
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
131
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
7
Dueller
31
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    316 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
316
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 14 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    1 064 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,25

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
66 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,34

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
12
Minutter
1 064
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
8
Skudd på mål
1
Pasninger
158
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
7

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    890 min · 63,7 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    508 min · 36,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,2
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,81
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMalmo FF
71 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMalmo FF
0,3
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMalmo FF
34,1 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
890
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
82
Vunne dueller
28

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
4
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
508
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
    612 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueIFK Goteborg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · IFK Goteborg · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
612
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →IFK Goteborg → Malmo FFfre 12. januar 2018Fri overgang
  2. →NEC Nijmegen → IFK Goteborglør 9. august 2014Ikke oppgitt
  3. →Esbjerg → NEC Nijmegentor 26. juli 2012€ 300K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

35 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. januar · Malmo FF–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25––
Klubb23. januar · Malmo FF–TwenteEuropa League · 2024-25136.2
Klubb12. desember · Malmo FF–GalatasarayEuropa League · 2024-25826.7
Klubb28. november · Malmo FF–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25––
Klubb6. november · Malmo FF–BeşiktaşEuropa League · 2024-25107.51
Klubb24. oktober · Malmo FF–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-2596.2
Klubb3. oktober · Malmo FF–QarabagEuropa League · 2024-251–
Klubb26. september · Malmo FF–RangersEuropa League · 2024-25––
Klubb27. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25596.7
Klubb21. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25––
Klubb3. november · Malmo FF–SC BragaEuropa League · 2022-23906.2
Klubb27. oktober · Malmo FF–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23726.2
Klubb15. september · Malmo FF–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23456.9
Klubb8. september · Malmo FF–SC BragaEuropa League · 2022-23––
Klubb23. november · Malmo FF–ZenitChampions League · 2021-22907.31
Klubb2. november · Malmo FF–ChelseaChampions League · 2021-22576.5
Klubb14. september · Malmo FF–JuventusChampions League · 2021-22756.0
Klubb24. august · Malmo FF–LudogoretsChampions League · 2021-22906.2
Klubb18. august · Malmo FF–LudogoretsChampions League · 2021-22906.6
Klubb27. februar · Malmo FF–VfL WolfsburgEuropa League · 2019-20905.8
Klubb20. februar · Malmo FF–VfL WolfsburgEuropa League · 2019-20366.5
Klubb12. desember · Malmo FF–FC KøbenhavnEuropa League · 2019-20907.6
Klubb28. november · Malmo FF–Dynamo KyivEuropa League · 2019-20907.31
Klubb7. november · Malmo FF–FC LuganoEuropa League · 2019-20906.7
Klubb24. oktober · Malmo FF–FC LuganoEuropa League · 2019-20907.21
Klubb3. oktober · Malmo FF–FC KøbenhavnEuropa League · 2019-20456.8
Klubb19. september · Malmo FF–Dynamo KyivEuropa League · 2019-20576.6
Klubb21. februar · Malmo FF–ChelseaEuropa League · 2018-19906.1
Klubb14. februar · Malmo FF–ChelseaEuropa League · 2018-19906.3
Klubb13. desember · Malmo FF–BeşiktaşEuropa League · 2018-19806.4
Klubb29. november · Malmo FF–GenkEuropa League · 2018-19906.11
Klubb8. november · Malmo FF–Sarpsborg 08 FFEuropa League · 2018-19906.5
Klubb25. oktober · Malmo FF–Sarpsborg 08 FFEuropa League · 2018-19906.91
Klubb4. oktober · Malmo FF–BeşiktaşEuropa League · 2018-19906.1
Klubb20. september · Malmo FF–GenkEuropa League · 2018-19906.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.