Portrett av Marius Dumitru Corbu
Spillerprofil · komplett datakort

Marius Corbu

Fullt navn: Marius Dumitru Corbu

MidtbaneTilgjengelig
Født7. mai 2002 · 24 årNasjonalitetRomaniaHøyde179 cmVektIkke oppgitt
25Kamper
516Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
09,6
1,487,94
Pasningspresisjon
0100
79,1 %–
Taklinger / 90
03,2
1,482,65
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Borac B6.3FC Asta6.3Plzen6.2Torreen
  1. Borac Banja Luka6.9 vurdering
    24. okt. 2024 · 24 min
  2. FC Astana6.3 vurdering
    19. des. 2024 · 9 min
  3. Plzen6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 89 min
  4. Torreense6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 33 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER212020-212072021-22642022-231022024-251222026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    21 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    207 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    64 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    102 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    122 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-211 kamper · 21 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 207 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-231 kamper · 64 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2518 kamper · 102 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Romania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2026-276.31
Kamper
2
Minutter
122
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
79.06976744186046
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFerencvarosi TC
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
1,48

Pasningspresisjon

Europa LeagueFerencvarosi TC
79,1 %

Taklinger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
1,48

Vunne dueller

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
122
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 18 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    34 min · 33,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
    34 min · 33,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    34 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
7,94
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
7,94
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
7,94

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
2,65
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
2,65
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
2,65

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
40 %
UEFA Europa Conference LeagueApoel Nicosia
40 %
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
34
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
34
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
34
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Puskas Academy · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
64
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
    207 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Puskas Academy · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
207
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePuskas Academy
    21 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePuskas Academy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Puskas Academy · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
21
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Apoel Nicosia → Ferencvarosi TCsøn 25. januar 2026Permanent overgang
  2. →Apoel Nicosia → Ferencvarosi TClør 24. januar 2026Permanent overgang
  3. →Puskas Academy → Apoel Nicosiaman 8. juli 2024Fri overgang
  4. →Csakvar → Puskas Academylør 23. oktober 2021Ikke oppgitt
  5. →Puskas Academy → Csakvartir 19. oktober 2021Ikke oppgitt
  6. →Csikszereda → Puskas Academysøn 26. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-27336.2
Klubb15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-27896.3
Klubb13. februar · Apoel Nicosia–CeljeConference League · 2024-25––
Klubb19. desember · Apoel Nicosia–FC AstanaConference League · 2024-2596.3
Klubb12. desember · Apoel Nicosia–FC NoahConference League · 2024-25––
Klubb7. november · Apoel Nicosia–FiorentinaConference League · 2024-25––
Klubb24. oktober · Apoel Nicosia–Borac Banja LukaConference League · 2024-25246.9
Klubb3. oktober · Apoel Nicosia–Shamrock RoversConference League · 2024-251–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marius Corbu: statistikk, kamper og karriere | Coro