Portrett av Alen Mustafić
Spillerprofil · komplett datakort

Alen Mustafić

MidtbaneTilgjengelig
Født5. juli 1999 · 27 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde185 cmVekt78 kg
31Kamper
813Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,6
0,691,27
Pasningspresisjon
0100
76,3 %76,9 %
Taklinger / 90
04,6
2,083,8

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Bayern 5.5Kairat 6.9AZ Alkm6.6KuPS6.7Shkendi6.3Celje6.3Celje6.0Paris S5.8VfB Stu5.8AS Roma
  1. Shkendija6.7 vurdering
    11. des. 2025 · 11 min
  2. Celje6.3 vurdering
    19. aug. 2026 · 70 min
  3. Celje6.3 vurdering
    26. aug. 2026 · 49 min
  4. Paris Saint Germain6.0 vurdering
    9. sep. 2026 · 30 min
  5. VfB Stuttgart5.8 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  6. AS Roma5.8 vurdering
    20. okt. 2026 · 21 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1022018-19892019-202592022-23322024-25712025-262602026-27
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    102 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    89 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    259 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    32 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    71 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    260 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-192 kamper · 102 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 89 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-239 kamper · 259 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 32 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-267 kamper · 71 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-275 kamper · 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Bosnia-Hercegovina

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Slovan Bratislava logoChampions LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2026-276.07
Kamper
5
Minutter
260
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76.3157894736842
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlovan Bratislava
    260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSlovan Bratislava
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSlovan Bratislava
0,69

Pasningspresisjon

Champions LeagueSlovan Bratislava
76,3 %

Taklinger / 90

Champions LeagueSlovan Bratislava
2,08

Vunne dueller

Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
260
Kaptein
Nei
Vurdering
6,07

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,3 %
Taklinger
6
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    41 min · 57,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    30 min · 42,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,2
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
85 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
66 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
4,39
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
3

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
50 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder · nr. 20

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
41
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder · nr. 20

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
3
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
5,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    32 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
2,81

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
5,63

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
62,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    253 min · 97,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    6 min · 2,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,36
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
3,2
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
62,5 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
1
Minutter
253
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
140
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
24
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    89 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–
UEFA Champions LeagueFK Sarajevo
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
89
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Sarajevo · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
    102 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Sarajevo
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Sarajevo · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
102
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Komárno → Slovan Bratislavaman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  2. →Slovan Bratislava → Komárnofre 20. februar 2026Lån
  3. →Odense → Slovan Bratislavaman 22. juli 2024Ikke oppgitt
  4. →Slask Wroclaw → Odenseman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  5. →Odense → Slask Wroclawman 29. januar 2024Lån
  6. →Slovan Bratislava → Odensefre 27. januar 2023Fri overgang
  7. →Nitra → Slovan Bratislavator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  8. →FK Sarajevo → Slovan Bratislavaman 24. februar 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

27 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. oktober · Slovan Bratislava–AS RomaChampions League · 2026-27215.8
Klubb14. oktober · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2026-27905.8
Klubb9. september · Slovan Bratislava–Paris Saint GermainChampions League · 2026-27306.0
Klubb26. august · Slovan Bratislava–CeljeChampions League · 2026-27496.3
Klubb19. august · Slovan Bratislava–CeljeChampions League · 2026-27706.3
Klubb18. desember · Slovan Bratislava–BK HackenConference League · 2025-261–
Klubb11. desember · Slovan Bratislava–ShkendijaConference League · 2025-26116.7
Klubb27. november · Slovan Bratislava–Rayo VallecanoConference League · 2025-26––
Klubb6. november · Slovan Bratislava–KuPSConference League · 2025-26186.6
Klubb23. oktober · Slovan Bratislava–AZ AlkmaarConference League · 2025-26116.9
Klubb12. august · Slovan Bratislava–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26305.5
Klubb29. januar · Slovan Bratislava–Bayern MünchenChampions League · 2024-25136.6
Klubb21. januar · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2024-2586.3
Klubb11. desember · Slovan Bratislava–Atletico MadridChampions League · 2024-25106.6
Klubb26. november · Slovan Bratislava–AC MilanChampions League · 2024-25––
Klubb5. november · Slovan Bratislava–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-253–
Klubb22. oktober · Slovan Bratislava–GironaChampions League · 2024-25––
Klubb1. oktober · Slovan Bratislava–Manchester CityChampions League · 2024-25––
Klubb28. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25––
Klubb21. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25––
Klubb3. november · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23146.2
Klubb27. oktober · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23876.6
Klubb13. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23206.9
Klubb6. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23316.9
Klubb15. september · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23456.9
Klubb8. september · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-2386.6
Klubb21. juli · Slovan Bratislava–BSC Young BoysChampions League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.