Portrett av Tyrese Asante
Spillerprofil · komplett datakort

Tyrese Asante

Også registrert som T. Asante

ForsvarTilgjengelig
Født9. april 2002 · 24 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVekt79 kg
23Kamper
1 190Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,6
2,130,79
Brudd / 90
01,6
1,061,32
Blokkeringer / 90
01
0,350,26
Vunne dueller
0100
46,5 %51,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.7Ajax6.3Bodø/Gl6.7FC Port8.3PAOK6.2Dinamo 5.3FC Midt5.9Aston V5.0Lyon6.3VfB Stu5.9Bologna
  1. Dinamo Zagreb6.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. FC Midtjylland5.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa5.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Lyon5.0 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. VfB Stuttgart6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 19 min
  6. Bologna5.9 vurdering
    29. jan. 2026 · 39 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER6822024-255082025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    682 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    508 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2514 kamper · 682 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 508 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoEuropa LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2025-266.13
Kamper
9
Minutter
508
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    508 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
2,13

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,06

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,35

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
46,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
508
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,13

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
71
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    341 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    341 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,79
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,79

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
1,32
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,32

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,26
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,26

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
51,6 %
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
51,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
341
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
169
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
31
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
341
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
169
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
31
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →ADO Den Haag → Maccabi Tel Avivman 8. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →HV & CV Quick → ADO Den Haagtor 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · Maccabi Tel Aviv–BolognaEuropa League · 2025-26395.9
Klubb11. desember · Maccabi Tel Aviv–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26196.3
Klubb27. november · Maccabi Tel Aviv–LyonEuropa League · 2025-26905.0
Klubb6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26905.9
Klubb23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26905.3
Klubb2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.2
Klubb24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26908.3
Klubb30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25706.7
Klubb23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.3
Klubb12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-251–
Klubb7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25905.7
Klubb24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
Klubb26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 2 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tyrese Asante: statistikk, kamper og karriere | Coro