Portrett av Pedro Antonio Bravo Landazuri
Spillerprofil · komplett datakort

Pedro Bravo

Fullt navn: Pedro Antonio Bravo Landazuri

MidtbaneTilgjengelig
Født26. november 2004 · 21 årNasjonalitetColombiaHøyde190 cmVekt79 kg
39Kamper
1 705Minutter
0Mål
1Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,310,16
Pasningspresisjon
0100
88,3 %85 %
Taklinger / 90
03,6
1,022,97
Vellykkede driblinger
0100
–80 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Lyngby6.6Randers6.9Silkebo6.9Aarhus6.3FC Nord6.4Odense6.2FC Købe6.7Viborg6.5St. Tru6.0FC Nord
  1. FC Nordsjaelland6.3 vurdering
    7. sep. 2026 · 90 min
  2. Odense6.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. FC København6.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Viborg6.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. St. Truiden6.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 45 min
  6. FC Nordsjaelland6.0 vurdering
    1. nov. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,360,000,00MINUTTER2492024-255762025-268802026-27
  1. 2024-250,36 målpoeng / 90
    249 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    576 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    880 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2510 kamper · 249 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2025-2613 kamper · 576 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2712 kamper · 880 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Colombia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FC Midtjylland logoSuperligaKlubb · FC Midtjylland · 2026-276.56
Kamper
11
Minutter
835
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.92128279883381
FC Midtjylland logoConference LeagueKlubb · FC Midtjylland · 2026-276.50
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.81818181818181
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Superliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • SuperligaFC Midtjylland
    835 min · 94,9 %
  • Conference LeagueFC Midtjylland
    45 min · 5,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

SuperligaFC Midtjylland
0
Conference LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

SuperligaFC Midtjylland
0,32
Conference LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

SuperligaFC Midtjylland
88,9 %
Conference LeagueFC Midtjylland
81,8 %

Taklinger / 90

SuperligaFC Midtjylland
1,08
Conference LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

SuperligaFC Midtjylland
–
Conference LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Superliga
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
835
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
343
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
10
Vunne dueller
28

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
11
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    576 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,16

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
85 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
2,97

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
52,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
13
Fra start
8
Minutter
576
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
211
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
70
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    249 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,08
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
3,98
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
49,1 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
5
Minutter
249
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
111
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
55
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →America de Cali → FC Midtjyllandman 1. juli 2024€ 500K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

39 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · FC Midtjylland–FC NordsjaellandSuperliga · 2026-27456.0
Klubb22. oktober · FC Midtjylland–St. TruidenConference League · 2026-27456.5
Klubb18. oktober · FC Midtjylland–ViborgSuperliga · 2026-27906.7
Klubb15. oktober · FC Midtjylland–Egnatia RrogozhinëConference League · 2026-27––
Klubb11. oktober · FC Midtjylland–FC KøbenhavnSuperliga · 2026-27906.2
Klubb20. september · FC Midtjylland–OdenseSuperliga · 2026-27906.4
Klubb7. september · FC Midtjylland–FC NordsjaellandSuperliga · 2026-27906.3
Klubb2. september · FC Midtjylland–AarhusSuperliga · 2026-27466.9
Klubb30. august · FC Midtjylland–SilkeborgSuperliga · 2026-27946.9
Klubb23. august · FC Midtjylland–Randers FCSuperliga · 2026-27786.6
Klubb16. august · FC Midtjylland–LyngbySuperliga · 2026-27456.3
Klubb2. august · FC Midtjylland–AC HorsensSuperliga · 2026-27957.3
Klubb26. juli · FC Midtjylland–SonderjyskeSuperliga · 2026-27726.2
Klubb19. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-261206.3
Klubb12. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.7
Klubb29. januar · FC Midtjylland–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26116.3
Klubb22. januar · FC Midtjylland–BrannEuropa League · 2025-26386.9
Klubb11. desember · FC Midtjylland–GenkEuropa League · 2025-26246.3
Klubb27. november · FC Midtjylland–AS RomaEuropa League · 2025-26456.7
Klubb6. november · FC Midtjylland–CelticEuropa League · 2025-26906.9
Klubb23. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2025-26456.7
Klubb2. oktober · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26236.6
Klubb24. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2025-26907.5
Klubb20. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.7
Klubb13. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25456.7
Klubb30. januar · FC Midtjylland–FenerbahçeEuropa League · 2024-25136.3
Klubb23. januar · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2024-25127.21
Klubb12. desember · FC Midtjylland–FC PortoEuropa League · 2024-25136.6
Klubb28. november · FC Midtjylland–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-2597.0
Klubb7. november · FC Midtjylland–FCSBEuropa League · 2024-25106.6
Klubb24. oktober · FC Midtjylland–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25276.7
Klubb3. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25146.2
Klubb25. september · FC Midtjylland–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25166.5
Klubb28. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25––
Klubb21. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25––
Klubb13. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25––
Klubb6. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25––
Klubb31. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25––
Klubb23. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Pedro Bravo: statistikk, kamper og karriere | Coro