Portrett av Franculino Gluda Djú
Spillerprofil · komplett datakort

Franculino Djú

Fullt navn: Franculino Gluda Djú

AngrepTilgjengelig
Født28. juni 2004 · 22 årNasjonalitetGuinea-BissauHøyde182 cmVekt78 kg
32Kamper
1 779Minutter
19Mål
3Målgivende
1,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
02,1
0,821,68
Skudd / 90
03,4
1,842,8
Skudd på mål
0100
66,7 %60 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Celtic6.9AS Roma5.6Sonderj7.7AC Hors6.3Lyngby6.0Silkebo7.2Samsuns7.2KuPS9.0Heart O8.5Rizespo
  1. Lyngby6.3 vurdering
    16. aug. 2026 · 78 min
  2. Silkeborg6.0 vurdering
    30. aug. 2026 · 62 min
  3. Samsunspor7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 71 min
  4. KuPS7.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 80 min
  5. Heart Of Midlothian9.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. Rizespor8.5 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 902,060,990,841,680,82MINUTTER2182023-246382024-253212025-2616120264402026-27
  1. 2023-242,06 målpoeng / 90
    218 min · 5 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,99 målpoeng / 90
    638 min · 4 mål · 3 målgivende
  3. 2025-260,84 målpoeng / 90
    321 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 20261,68 målpoeng / 90
    161 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,82 målpoeng / 90
    440 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-243 kamper · 218 min · 5 mål · 0 målgivende · 2,06/90
  • 2024-2512 kamper · 638 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,99/90
  • 2025-268 kamper · 321 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,84/90
  • 20262 kamper · 161 min · 3 mål · 0 målgivende · 1,68/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-276 kamper · 440 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,82/90
Landslagskarriere

Guinea-Bissau

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FC Midtjylland logoSuperligaKlubb · FC Midtjylland · 2026-276.45
Kamper
4
Minutter
270
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
61.53846153846154
Trabzonspor logoConference LeagueKlubb · Trabzonspor · 2026-278.15
Kamper
2
Minutter
170
Mål
3
Målgivende
0
Pasning %
72.34042553191489
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Superliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • SuperligaFC Midtjylland
    270 min · 61,4 %
  • Conference LeagueTrabzonspor
    170 min · 38,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

SuperligaFC Midtjylland
–
Conference LeagueTrabzonspor
1,59

Skudd / 90

SuperligaFC Midtjylland
1
Conference LeagueTrabzonspor
3,18

Skudd på mål

SuperligaFC Midtjylland
33,3 %
Conference LeagueTrabzonspor
83,3 %

Nøkkelpasninger / 90

SuperligaFC Midtjylland
1,33
Conference LeagueTrabzonspor
0,53

Vellykkede driblinger

SuperligaFC Midtjylland
–
Conference LeagueTrabzonspor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Superliga
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
170
Kaptein
Nei
Vurdering
8,15

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 2 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigTrabzonspor
    161 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigTrabzonspor
1,68

Skudd / 90

Süper LigTrabzonspor
2,8

Skudd på mål

Süper LigTrabzonspor
60 %

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigTrabzonspor
0,56

Vellykkede driblinger

Süper LigTrabzonspor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Trabzonspor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Kaptein
Nei
Vurdering
7,93

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,6 %
Taklinger
0
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    321 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,84

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
2,52

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,4

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
63,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
321
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
6
Dueller
46
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · 4 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    414 min · 64,9 %
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    224 min · 35,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,3
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,4

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,96
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
2,01

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
33,3 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
80 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,17
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,8

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
35,3 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
37,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
414
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
50
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
224
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
36
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 5 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    218 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
3,72

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
88,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
1,65

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
71,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
218
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
8,30

Angrep

Mål
5
Skudd
9
Skudd på mål
8
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
27
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Benfica U19 → FC Midtjyllandlør 1. juli 2023Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

32 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. oktober · Trabzonspor–RizesporSüper Lig · 2026908.52
Klubb22. oktober · Trabzonspor–Heart Of MidlothianConference League · 2026-27909.01
Klubb15. oktober · Trabzonspor–KuPSConference League · 2026-27807.22
Klubb11. oktober · Trabzonspor–SamsunsporSüper Lig · 2026717.21
Klubb2. september · FC Midtjylland–AarhusSuperliga · 2026-270–
Klubb30. august · FC Midtjylland–SilkeborgSuperliga · 2026-27626.0
Klubb23. august · FC Midtjylland–Randers FCSuperliga · 2026-27––
Klubb16. august · FC Midtjylland–LyngbySuperliga · 2026-27786.3
Klubb2. august · FC Midtjylland–AC HorsensSuperliga · 2026-27717.71
Klubb26. juli · FC Midtjylland–SonderjyskeSuperliga · 2026-27595.6
Klubb27. november · FC Midtjylland–AS RomaEuropa League · 2025-26756.9
Klubb6. november · FC Midtjylland–CelticEuropa League · 2025-26597.71
Klubb23. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2025-26908.32
Klubb2. oktober · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-2696.3
Klubb24. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2025-26886.9
Klubb20. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25167.2
Klubb13. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25246.3
Klubb30. januar · FC Midtjylland–FenerbahçeEuropa League · 2024-25126.3
Klubb24. oktober · FC Midtjylland–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25266.6
Klubb3. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25837.31
Klubb25. september · FC Midtjylland–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25636.5
Klubb28. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25878.211
Klubb21. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25846.3
Klubb13. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25897.21
Klubb6. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25457.71
Klubb31. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25456.91
Klubb23. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25647.51
Klubb31. august · FC Midtjylland–Legia WarszawaConference League · 2023-24816.9
Klubb24. august · FC Midtjylland–Legia WarszawaConference League · 2023-24738.22
Klubb17. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24659.63
Klubb10. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24––
Klubb3. august · FC Midtjylland–Progres NiederkornConference League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Franculino Djú: statistikk, kamper og karriere | Coro