Portrett av Young-Jun Goh
Spillerprofil · komplett datakort

Young-Jun Goh

Også registrert som Goh Young-Jun

AngrepTilgjengelig
Født9. juli 2001 · 25 årNasjonalitetSør-KoreaHøyde168 cmVekt73 kg
40Kamper
2 892Minutter
21Mål
3Målgivende
0,75Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00,76
Skudd / 90
02,7
02,2
Skudd på mål
0100
–69,6 %
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

For få kampvurderinger til å vise formkurve.

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,760,00MINUTTER2 8292024-25632026
  1. 2024-250,76 målpoeng / 90
    2 829 min · 21 mål · 3 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    63 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2539 kamper · 2 829 min · 21 mål · 3 målgivende · 0,76/90
  • 20261 kamper · 63 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Sør-Korea

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Gangwon FC logoK League 1Klubb · Gangwon FC · 20266.50
Kamper
1
Minutter
63
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra K League 1.

Registrert spilletid

  • K League 1Gangwon FC
    63 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

K League 1Gangwon FC
0

Skudd / 90

K League 1Gangwon FC
0

Skudd på mål

K League 1Gangwon FC
–

Nøkkelpasninger / 90

K League 1Gangwon FC
0

Vellykkede driblinger

K League 1Gangwon FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · K League 1
  • Klubb · Gangwon FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
63
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 39 kamper · 21 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Partizan
    943 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
    943 min · 33,3 %
  • UEFA Europa LeagueFK Partizan
    943 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Partizan
0,76
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
0,76
UEFA Europa LeagueFK Partizan
0,76

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Partizan
2,2
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
2,2
UEFA Europa LeagueFK Partizan
2,2

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFK Partizan
69,6 %
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
69,6 %
UEFA Europa LeagueFK Partizan
69,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Partizan
0,95
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
0,95
UEFA Europa LeagueFK Partizan
0,95

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFK Partizan
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan
33,3 %
UEFA Europa LeagueFK Partizan
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Partizan · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
943
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
23
Skudd på mål
16
Pasninger
250
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
9
Dueller
89
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
8
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Partizan · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
943
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
23
Skudd på mål
16
Pasninger
250
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
9
Dueller
89
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
8
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Partizan · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
12
Minutter
943
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
23
Skudd på mål
16
Pasninger
250
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
9
Dueller
89
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
8
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Gornik Zabrze → Gangwon FCtor 15. januar 2026Lån
  2. →FK Partizan → Gornik Zabrzeman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →FK Partizan → Gornik Zabrzefre 20. juni 2025Permanent overgang
  4. →Pohang Steelers → FK Partizantir 23. januar 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

2 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · Gangwon FC–FC SeoulK League 1 · 2026636.5
Klubb9. oktober · Gangwon FC–Bucheon FC 1995K League 1 · 20260–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 2 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Young-Jun Goh: statistikk, kamper og karriere | Coro