Portrett av Lovro Cvek
Spillerprofil · komplett datakort

Lovro Cvek

Også registrert som L. Cvek

MidtbaneTilgjengelig
Født6. juli 1995 · 31 årNasjonalitetKroatiaHøyde183 cmVekt70 kg
32Kamper
2 379Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
1–
Pasningspresisjon
0100
82,4 %–
Taklinger / 90
01,2
1–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7CSKA So6.7AS Roma6.3Bodø/Gl6.9Ballkan7.0Slavia 6.5Slavia 6.9Sivassp6.6Lazio7.3Lazio6.3Csiksze
  1. Slavia Praha7.0 vurdering
    6. okt. 2022 · 10 min
  2. Slavia Praha6.5 vurdering
    13. okt. 2022 · 45 min
  3. Sivasspor6.9 vurdering
    27. okt. 2022 · 70 min
  4. Lazio6.6 vurdering
    16. feb. 2023 · 45 min
  5. Lazio7.3 vurdering
    23. feb. 2023 · 90 min
  6. Csikszereda6.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,090,000,000,00MINUTTER1802020-216352021-221 0532022-231802023-242412024-25902026
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    635 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,09 målpoeng / 90
    1 053 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    241 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-228 kamper · 635 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2315 kamper · 1 053 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 241 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Kroatia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Voluntari logoLiga IKlubb · FC Voluntari · 20266.27
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.3529411764706
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IFC Voluntari
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Liga IFC Voluntari
0

Nøkkelpasninger / 90

Liga IFC Voluntari
1

Pasningspresisjon

Liga IFC Voluntari
82,4 %

Taklinger / 90

Liga IFC Voluntari
1

Vunne dueller

Liga IFC Voluntari
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · FC Voluntari · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,27

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    216 min · 89,6 %
  • UEFA Champions LeagueOrdabasy
    25 min · 10,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
216
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ordabasy · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
25
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 15 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    876 min · 83,2 %
  • UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
    177 min · 16,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
0,41
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
0,72
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
57,6 %
UEFA Champions LeagueCFR 1907 Cluj
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
9
Minutter
876
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
33
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
177
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
    540 min · 85 %
  • UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
    95 min · 15 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
–
UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
0,17
UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
–
UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
1,33
UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueZorya Luhansk
51,4 %
UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Zorya Luhansk · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
259
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
37
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zorya Luhansk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
95
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
57 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
2

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zorya Luhansk · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
133
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Sibenik → FC Voluntarifre 2. januar 2026–
  2. →CFR 1907 Cluj → Ordabasyman 12. februar 2024Fri overgang
  3. →Zorya Luhansk → CFR 1907 Clujtir 15. mars 2022Fri overgang
  4. →Senica → Zorya Luhansktor 16. januar 2020Ikke oppgitt
  5. →Celje → Senicalør 6. juli 2019Ikke oppgitt
  6. →Aluminij → Celjesøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  7. →Zavrč → Aluminijfre 1. juli 2016Fri overgang
  8. →NK Varazdin → Zavrčtir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · FC Voluntari–CsikszeredaLiga I · 2026906.3
Klubb23. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23907.3
Klubb16. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23456.6
Klubb3. november · CFR 1907 Cluj–BallkaniConference League · 2022-231–
Klubb27. oktober · CFR 1907 Cluj–SivassporConference League · 2022-23706.9
Klubb13. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-23456.5
Klubb6. oktober · CFR 1907 Cluj–Slavia PrahaConference League · 2022-23107.0
Klubb15. september · CFR 1907 Cluj–SivassporConference League · 2022-23––
Klubb8. september · CFR 1907 Cluj–BallkaniConference League · 2022-23866.9
Klubb9. desember · Zorya Luhansk–Bodø/GlimtConference League · 2021-22906.3
Klubb25. november · Zorya Luhansk–AS RomaConference League · 2021-22906.7
Klubb4. november · Zorya Luhansk–CSKA SofiaConference League · 2021-22906.7
Klubb21. oktober · Zorya Luhansk–CSKA SofiaConference League · 2021-22906.6
Klubb30. september · Zorya Luhansk–AS RomaConference League · 2021-22906.7
Klubb16. september · Zorya Luhansk–Bodø/GlimtConference League · 2021-22895.9
Klubb5. november · Zorya Luhansk–AEK Athens FCEuropa League · 2020-21––
Klubb29. oktober · Zorya Luhansk–SC BragaEuropa League · 2020-21906.9
Klubb22. oktober · Zorya Luhansk–LeicesterEuropa League · 2020-21906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Lovro Cvek: statistikk, kamper og karriere | Coro