Portrett av Siyabonga Ngezana
Spillerprofil · komplett datakort

Siyabonga Ngezana

Også registrert som S. Ngezana

ForsvarTilgjengelig
Født15. juli 1997 · 29 årNasjonalitetSør-AfrikaHøyde191 cmVektIkke oppgitt
26Kamper
2 105Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03,3
1,422,68
Brudd / 90
01,7
1,171,4
Blokkeringer / 90
01,5
1,170,89
Vunne dueller
0100
62 %59,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Lyon6.6Lyon7.2GO Ahea6.9BSC You6.9Bologna6.9FC Base6.2FK Crve7.7Feyenoo5.6Dinamo 6.3Fenerba
  1. Bologna6.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  2. FC Basel 18936.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  3. FK Crvena Zvezda6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  4. Feyenoord7.7 vurdering
    11. des. 2025 · 65 min
  5. Dinamo Zagreb5.6 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  6. Fenerbahçe6.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,13MINUTTER1 4102024-256952025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 410 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,13 målpoeng / 90
    695 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2518 kamper · 1 410 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 695 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
Landslagskarriere

Sør-Afrika

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FCSB logoEuropa LeagueKlubb · FCSB · 2025-266.71
Kamper
8
Minutter
695
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
83
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    695 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,42

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,17

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,17

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
62 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Defender · nr. 30

Spilletid

Draktnummer
30
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
695
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
329
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
11
Blokkeringer
9
Brudd
9
Dueller
50
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 18 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFCSB
    705 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueFCSB
    705 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
2,68
UEFA Europa LeagueFCSB
2,68

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
1,4
UEFA Europa LeagueFCSB
1,4

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
0,89
UEFA Europa LeagueFCSB
0,89

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFCSB
59,4 %
UEFA Europa LeagueFCSB
59,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFCSB
–
UEFA Europa LeagueFCSB
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
705
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
263
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
7
Brudd
11
Dueller
64
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
705
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
263
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
7
Brudd
11
Dueller
64
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Kaizer Chiefs → FCSBtor 15. juni 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · FCSB–FenerbahçeEuropa League · 2025-26906.3
Klubb22. januar · FCSB–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26905.6
Klubb11. desember · FCSB–FeyenoordEuropa League · 2025-26657.71
Klubb27. november · FCSB–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26906.2
Klubb6. november · FCSB–FC Basel 1893Europa League · 2025-26906.9
Klubb23. oktober · FCSB–BolognaEuropa League · 2025-26906.9
Klubb2. oktober · FCSB–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26906.9
Klubb25. september · FCSB–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26907.2
Klubb13. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25906.6
Klubb6. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25906.3
Klubb20. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25907.2
Klubb13. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25456.6
Klubb30. januar · FCSB–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25906.3
Klubb23. januar · FCSB–QarabagEuropa League · 2024-25906.7
Klubb28. november · FCSB–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25306.9
Klubb7. november · FCSB–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.5
Klubb24. oktober · FCSB–RangersEuropa League · 2024-25906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Siyabonga Ngezana: statistikk, kamper og karriere | Coro